Ga naar inhoud

mari-83

Leden
  • Aantal Items

    5931
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over mari-83

  • Verjaardag 24-12-1983

mari-83's Prestaties

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine Bijzonder
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Recente Badges

10

Reputatie

Enkele Status Update

Bekijk alle updates door mari-83

  1. Hey Maris,

     

    Zag nt pas je pb-tje! Krijg je hier geen melding meer van ofzo?

    Hier alles goed, Duuk doet het prima, hij begint echt te "kletsen"nu. Heel gezellig. Alleen is hij aan het klungelen met doorslapen. Hij kan het wel als hij om 11 uur 'savonds maar goed drinkt. En daar is hij vaak te moe voor. Ik moet toch deze week met hem voor controle en prikjes, dus zal eens vragen of de laatstse voeding eraf mag.

    Met mij is alles goed. Ben aan het genieten van mijn laatste weken verlof. Na de kertvakantie begin ik weer! Heb er ook wel weer zin aan hoor, maar het lijkt me wel wennen om m'n mannetje voor het eerst achter te laten op het kinderdagverblijf.... Ach zal ook wel goed komen.

    Hoe is het met jou? Zit jij alweer zodanig lekker in je vel dat je met een cryopoging gaat beginnen. Je hebt wel het een en ander over je heen gekregen afgelopen jaar zeg! Hoop toch dat 2011 iets rustiger voor je verloopt!

    Lekker genoten in Bad Bentheim?

    liefs

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden