Ga naar inhoud

Anna18904

Leden
  • Aantal Items

    77
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Blog Berichten die geplaatst zijn door Anna18904

  1. Anna18904
    Eindelijk was ons verzoek bij de arts terecht gekomen. Het heeft een half jaar geduurd tussen de laatste iui en het eerst bezoek in Amsterdam. Ik had het ziekenhuis zelf nog gebeld of ze onze brief hadden gekregen, want ik vond het erg lang duren. 3 of 4 dagen na mijn telefoontje aan het ziekenhuis kreeg ik het verlossende berichtje dat ik (eindelijk) mocht komen. Het was januari 2011.
     
    Gelukkig hoefde we niet weer helemaal door de mangelmolen. Bloedprikken, chlamydia test en een uitstrijkje waren de enige testen. Gelukkig allemaal goed en we hadden groen licht om door te gaan.
    Ik mocht gelijk in maart al beginnen.
    Eerst de pil slikken, dat was wel vreemd, want je wil zwanger worden. Na 17 dagen werd er gestart met Decapeptyl. Even wennen om jezelf te moeten prikken, maar het wende snel. Ik wilde wel een tijds stip hebben dat ik voornamelijk thuis kon prikken eb het werd zo rond de klok van 18:00 uur. Net voor of na het eten.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden