Ga naar inhoud

dubbel

Leden
  • Aantal Items

    51
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door dubbel

  1. Ik ben na 1,5 jaar borstvoeding gestopt omdat we voor een 2e wilden gaan. Mijn menstruatie was al wel weer terug maar voor mijn gevoel was het toch nog niet helemaal normaal. Heb toen ook veel gelezen over de hormonen die evt in de moedermelk zouden komen, maar dit is niet het geval. Het enige probleem lijkt me dat je eigen cyclus/hormonen niet helemaal 'normaal' zijn, en dit zal ook niet voor iedereen gelden. Het is een enorme lastige beslissing. veel succes.
  2. succes norwegian sky! hopen dat er een mooi wondertje uit groeit
  3. bedankt voor de link, heb em bekeken maar wordt er niet veel wijzer van, in juli gesprek met arts. zien na de zomer wel verder. succes chantal met het wachten.
  4. jee dat is ook balen he zoveel follikels waar je je best voor hebt gedaan en dan heb je uiteindelijk maar 1 terugplaatsing.. sterkte met wachten. weet iemand waar ik de resultaten kan vinden van alle fertiliteitsklinieken in nl. en evt belgie en duitsland? heb een slecht gevoel bij het lab in tilburg nu. in 2010 hadden we cryo's van de 1e poging nu al 2 keer niks en ook veel minder bevruchtingen.
  5. Nou onze poging is mislukt. k?t. Sorry En geen cryo s. Dit was dus de 2e poging alweer. De moed zakt in mijn schoenen waarom zou de 3 e ineens lukken.? Ben zo boos nu. Beetje stil hier hoe is het met iedereen?
  6. succes mijnbaby morgen, zet em op, zit je precies een week na mij.. Ik mag pas 18 juni (3 weken na punctie) voor een bloedtest .. ik lees weleens dat in sommige ziekenhuizen 2 weken na de punctie al getest mag worden. ? lijkt wel of ze de wachtweken steeds langer willen maken. nou is het wel fijn dat ik meestal toch al veel eerder ong ben als het mislukt is.
  7. oh fijn mijn baby, spannend weer . vanmorgen hebben wij de terugplaatsing gehad, er zijn 3 bevruchtingen van goede kwaliteit, en 1 is er teruggeplaatst. duimen draaien nu.. en hopen op een cryo
  8. vanmorgen de punctie gehad, hoewel goed te doen lijkt het wel alsof het elke keer weer zeerder doet. maar een mooi resultaat, 9 eitjes. Nu maar hopen op goede bevruchting :)
  9. witje, sterkte soms heb je pas heel laat een positieve test he. hou vol.. wij hebben dinsdag de punctie, en vrijdag tp. het zijn er dacht ik 6 ofzo. kan me verder niet zo interesseren als de bevruchting maar goed gaat.
  10. sas gefeliciteerd, wanneer heb je de officiele test?
  11. zo vandaag eerste echo gehad, 5 zijn op de goede weg, 6 kleiner dan 10 mm.. laten we hopen minder eitjes maar betere kwaliteit deze keer?? vrijdag 2e echo, en dan waarschijnlijk al een afspraak voor de punctie... kom maar op.!
  12. fijn zeg witje zo'n topper, duimen draaiennnn. @mijnbaby, wij zijn bezig met de 2e icsi, ben nu met de gonal bezig en de 22e is de eerste meting
  13. vandaag een afspraak gemaakt 22 mei 1e echo :) ik duim voor je witje..:duimen draaien:
  14. Balen zeg ivf moeke , sterkte, gaan jullie meteen door? @ mijn baby, ik had de 1e icsi voor een brusje helemaal geen cryo's dan is dat inderdaad ontzettend balen, al die moeite voor 1 kansje. pfft morgen mag ik de gonal erbij doen ... hopelijk over 18 dagen dan de punctie. Dat jullie dat van te voren al weten? ondertussen heb ik een probleem met de pregnyl. mijn apotheek krijgt pas over 3 weken.. wat een kl*te gedoe zeg..!!
  15. Misschien een domme vraag, maar is dat "de pil" provera.? Ik ben 5 mei begonnen met de Lucrin nu wachten op ong. En dan de gonal erbij :)
  16. WItje sterkte
  17. welkom allemaal, gezellig. bij mij gister weer de eerste lucrin erin.. wordt er wel altijd stik chagrijnig van, dat vind manlief zooo leuk. groetjes succes chantal.
  18. spannend ivf moeke, sterkte de laatste 2 weken... dat zullen de moeilijkste ooit zijn,
  19. @sky, volgens mij heb je met cryo's net zoveel kans als bij een verse poging.. onze zoon is in ieder geval uit een super cryo ontstaan :) ik heb zeker wel vertrouwen in cryo's voordeel boven een verse vind ik toch altijd dat je de stress van de hormonen niet hebt.
  20. witje sterkte meid, nog 1 cyclus..
  21. Hi Norwegiansky, die hoop heb je natuurlijk altijd :) Vandaag een week te vroeg ong geworden, de eerste pil gaat er dadelijk weer in :( kan niet wachten tot het echte werk weer begint. Ik hoop dat we in ieder geval deze Poging wat meer bevruchtingen krijgen en please cryo's Witje ik duim voor je :)
  22. tjee balen zeg diane, veel sterkte.
  23. vandaag evaluatie gehad, had maar 2 bevruchtingen omdat de eitjes waarschijnlijk van niet zo'n goede kwaliteit waren.. tja had de pech ook net die week ziek te zijn. prrt. volgende menstruatie mogen we weer beginnen met de pil :) en de punctie staat ergens begin juni.. Heb zo'n hekel aan die pil.. das echt het ergste hormoon bij mij haha. vorige keer 3 kilo van aangekomen, van de pil alleen dan he. hoe gaat het diane.. witje, volgens mij heeft lichamelijk werk niet zoveel invloed. Heb tot aan een week voor mijn bevalling krachttraining gedaan tijdens mijn zwangerschap, en geen pisgewichtjes. Nergens last van gehad. ik denk dat stress meer invloed heeft.
  24. gefeliciteerd!!! heb je voor dE datum getest?
  25. @chantal, dit was onze 1e poging voor een brusje. diane, balen zeg. hopen dat er een mooi embryootje bij zit.. Ik ben morgen niet bij de freya dag, heb een expositie, daar moet ik wel bij zijn. :) Weet ook eigenlijk niet wat voor dag dat is? ben jij er wel eens geweest?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden