Oh hemel, Mari wat een verschikkelijk nieuws he?! Bij ons waren ze gisteren pas klaar met het hele onderzoek, wordt er bij jullie niet meer verder gezocht?
@ Arzu, meid, dat is toch heeeeeeerlijk goed nieuws! Zeker niet shit te noemen in elk geval!!! Ik duim heel hard voor een goede tp!
@ Dreamer, jouw nieuws is wél shit te noemen... so close, but yet so far away... Elke keer dat je denkt dat je er bijna bent krijg je weer een klap te verduren! Ik hoop zo dat jullie toch nog snel kunnen beginnen!
@ Suzzy, sjonge lieverd... ik heb er gewoon geen woorden voor! Hopelijk komt Dr. Scholtes met beter nieuws en hebben jullie nog gewoon grote kans op een kindje van jullie samen!
@ hier, definitief niets gevonden. Geen schok meer, alleen nog maar een bevestiging. We gaan morgen bellen voor een nieuwe afspraak met dr. Scholtes, willen de uitslag van de TESE nog even bespreken en informatie over KID opdoen. Dan willen we in mei ongeveer op vakantie en dan daarna eens rustig aan beginnen met de KID-procedure.
Alles op z'n tijd, we hebben geen haast!