Hoi hoi,
Sorry voor de late reactie, ben erg druk. Dit is de drukste maand van het jaar van mij.( i.v.m mijn werk) Sint en kerst.
Ben ondertussen 3 meetingen verder, en heb helaas wat minder nieuws gehad.
Maandagmiddag moest ik voor een meeting, nu bleek dat er nix veranderd was in de laatste paar dagen, nog steeds veel te klein en ik zit al op dag 17.
De vorige 2 keer had ik op dag 17 de i.u.i
De gyno. heeft mijn puregon verhoogt naar 100 per keer.
Toen ik net met onderzoeken begon moest ik clomid slikken dit sloeg de eerste 3 x aan, maar daarna niet meer.Zelfde #@***# begint weer.
Heb van t weekend wel buikpijn gehad (menstruatiepijn) maar volgens de gyno. kon dit niet mijn eisprong zijn omdat het eitje veel te klein was.
Vrijdag moet ik weer voor controle, hoop dat de hormonen weer aanslaan.
Heb nu o.a lichaamlijke klachten erbij gekregen, nek en rugklachten komen volgens mijn fysio allemaal door de spanning. Heb zelfs weer last van migraineaanvallen wat ik een poos niet gehad heb.
Tja.....
K zat er van de week ff helemaal doorheen, klein jankmoment :crybaby2:en toen door manlief zo lief getroost.Hij is geweldig!!!
We gaan met frisse moed ertegen aan.
Iedereen succes met alles!!
Denk aan jullie