Ga naar inhoud

Mar

Leden
  • Aantal Items

    44
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Mar's Prestaties

Contributor

Contributor (5/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Jeeeej Emsie, super goed nieuws!! Gefeliciteerd!!!
  2. Fijn dat je zo snel weer door kan Noes! Heel veel succes!!
  3. Gefeliciteerd Twinklestar!! Emsie, wat spannend zeg! Ik zou zeggen, een streep is een streep en als hij donkerder is dan woensdag is het toch goed? :) Snap je bezorgdheid wel hoor! Zou over twee dagen nog eens testen! Succes!!
  4. Wauw, wat veel Emsie! Super!!
  5. Spannend!! Ik hoop dat je morgen een posi test in handen hebt! Succes!!
  6. Welke test heb je gebruikt? Die kruitvat testen, 2 voor 5 euro, zijn heel gevoelig. Daar testte ik met m'n tweeling zelfs op wd 9 ook nog maar met een licht streepje positief. Oftewel: het zegt nog niets hoor! Succes nog even!!
  7. Ik had zowel met mn zwangerschap als met mn mislukte pogingen het idee dat ik ongi zou worden! Het grote verschil met toen ik zwanger was, was dat ik echt hele zere (.)(.) had! ;) Succes, ik hoop dat je zaterdag positief test!!
  8. Wat zuur trouwens dat je de laatste poging geen terugplaatsing heb gehad zeg! :(
  9. We hebben veel gemeen: ik zie dat jullie ook voor een derde gaan, een zoon en een dochter hebben en in december ook starten met jullie 2e ICSI voor een brusje! :) Wij starten waarschijnlijk de 26e dus we gaan straks aardig gelijk op ja! Nu maar hopen dat het lukt! :)
  10. Hoi, ik ben weer terug! ;) Helaas is onze poging mislukt en heb vanmorgen het ziekenhuis gebeld: begin december evaluatie en de 3e week van december mogen we weer starten met de deca. Als alles goed gaat een maand later weer een terugplaatsing! Hoe gaat het spuiten Debby? Wij doen ook het lange protocol. Succes!!
  11. Dankje! Maar we zijn absoluut niet in zak en as hoor! ;) We hebben 2 gezonde kinderen en dat scheelt echt vergeleken met de vorige pogingen! :) Heb het ziekenhuis vanmorgen gebeld en we mogen in december weer beginnen met de deca. We doen het lange protocol, dus eind januari hopen we weer een terugplaatsing hebben!
  12. Twinklestar, ik zat gister op wd 10 en vandaag heeft het echt doorgezet. Emsie, ik ga het zkh vandaag bellen, hoop dat we in jan. weer voor een nieuwe poging kunnen gaan. Met hopelijk meer succes! Iggie, gefeliciteerd met je zwangerschap! Bij onze eerste poging begon ik ook op wd 9 ongi te worden en zette het op wd 11 ook door, precies zoals nu!
  13. Nou meiden, dat was een kort zitje op dit wachtbankje! ;) Vandaag getest, en... hartstikke negatief natuurlijk: ik begon gister al een beetje ongi te worden dus het verbaasde ons niks! Voelde echt wel een duidelijk verschil tussen onze gelukte poging en nu! Dus we gaan vol goede moed op naar ronde 2! Hoe gaat het met jullie? Emsie, jij weet het ook bijna, spannend! Hoop zo dat jullie wel positief testen! Succes nog even die laatste wachtdagen! Twinklestar, hoop dat de misselijkheid van een beginnende zwangerschap komt! Ik ga voor je duimen! Noes, hoe was je afspraak in het ziekenhuis? Krijg je deze cyclus een cryo teruggeplaatst? Heel veel succes vast! Mewe, jij ook heel veel succes!
  14. Jaja, dit topic past me beter! ;) Hoe gaat het?? Ik heb hier niet echt goede hoop, geen zere boops meer na het uitwerken van de pregnyl, en dat is niet echt een goed teken. We gaan maandag, wd 10, trouwens testen, vond mn man beter. Moet me dus nog even een dagje extra inhouden! ;)
  15. Hoi meiden, ik kom me hier ook melden! :) Ik heb vorige week vrijdag een tp gehad en mag officieel volgende week vrijdag testen! Succes allebei!!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden