Ga naar inhoud

jem1979

Leden
  • Aantal Items

    103
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over jem1979

  • Verjaardag 13-06-1979

jem1979's Prestaties

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Hoi meiden, Ik lees ook nog wel mee hoor maar vind het soms lastig om wat te schrijven als het bij jullie allemaal niet zo voorspoedig gaat... Hier een paar drukke weken gehad en gaan we ook nog krijgen, we hebben een aannemer gevonden die er 2 meter woonkamer aan gaat zetten, nieuwe keuken uitgezocht, babykamer gekocht, mijn man zijn oma is 2 weken geleden overleden. Erg hectisch dus allemaal. Morgenavond ga ik starten met zwangerschapsyoga, krijg nu alweer last van harde buiken dus moet wel rustiger aan gaan doen. De kleine voel ik volop bewegen en zelfs mijn man heeft hem/haar van de week al gevoeld. Erg vlug dus en heel bijzonder weer. Volgende week de 20 weken echo alweer, dan zitten we op de helft. Ik hoop echt dat jullie dit allemaal mee mogen maken, de kwaaltjes zijn soms wat minder maar als je dan de kleine onder je hand voelt bewegen is dat echt heel bijzonder. Heel veel succes meiden en hopelijk volgen jullie snel!! Liefs,
  2. hey meiden, Ben al een hele tijd niet geweest hier en wil jullie veel ''moed'' geven om door te gaan en hopelijk snel een voorspoedige zwangerschap.
  3. Nano, van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!! Had je al een beetje een voorgevoel en heb je al klachtjes?? Het blijft leuk hoor kijken naar een positieve test!
  4. Dee wil jullie heel veel sterkte wensen met het verlies van jullie kindje... Als je het van je af wil schrijven dan kan dat hier altijd he!!
  5. Wwwwwoooooooooowwwwwwww Naomi wat een goed nieuws meid.. Wat fijn dat je vandaag toch al naar de verloskundige kon en zo'n mooi hartje hebt zien kloppen. Had de verloskundige ook geen idee van wat het kon zijn?? Geniet maar fijn van jullie wonder en hopelijk kan het ziekenhuis maandag verklaren wat het dan kan zijn geweest. Ik heb net even heerlijk geslapen met onze dochter en straks even door de sneeuw heen om Sinterklaas te vieren, ze snapt het principe sinterklaas nog niet zo maar wel cadeautjes haha.. Hebben jullie trouwens ook al dat je dikker begint te worden?? mijn buik is echt al opgezet dus ben benieuwd hoe de buik gaat worden straks!! Fijne avond meiden!
  6. Naomi wat een K.. bericht van jou zeg... Eerst zo'n mooi kloppend hartje en een dag later is er zoveel ellende.. Weet niet meer te zeggen dan je heeeeeel veel sterkte wensen met dit verdriet.
  7. Zwangertje getsie wat een tegenvaller zeg... Hoelang zou je nu zwanger moeten zijn?? Hopelijk maandag wel wat te zien en hebben ze het gisteren niet goed in beeld gekregen. Simba gefeliciteerd met je goede echo!
  8. Sheneera, je kan zo een echobureau bellen voor het maken van een echo. Wij hebben het bij onze dochter toen gedaan met 25 weken geloof ik. We hebben het er nu nog niet over gehad of we het weer laten doen maar denk het wel. Simba, hier nog een die niet klok kan kijken hoor.. Heb er de hele dag last van en heb er net medicijnen voor gekregen van de huisarts. Gisteravond maar 2 happen warm eten gehad en vanacht om 3 uur beneden gezeten en 2 uur gedaan over een beker vla en vanmorgen maar 1 cracker gehad en er ook weer uit gegooid. Nu dus medicijnen ervoor die hopelijk aanslaan.. Wij willen trouwens graag weten wat het gaat worden, al lijkt de verassing me ook super leuk maar wil deze keer het kamertje echt aankleden voor of een jongen of voor een meisje. Aan het eind van de zwangerschap van Myrthe was ik nog net zo nieuwsgierig naar haar en hoe ze eruit zou zien enzo.!!
  9. Jaaaaaaaaaa, een super echo gehad. Mooi kloppend hartje gezien en berekening was 8 weken en een dag. Helemaal goed dus. Heb je al gebeld met het umc..
  10. Hoi meiden, We hebben net de echo gehad en alles was helemaal goed! Alles klopte precies met het aantal weken. Zwangertje leuk he om nog weer zo'n bevestiging te krijgen met zo'n test. Nu nog 1 dagje wachten en dan je echo, spannend!
  11. He Esther balen dat je test negatief was maar het kan zeker nog wel hoor! Meiden bedankt voor het meeleven met de echo morgen, ik laat het jullie morgen weten. Moet er al om half 9 zijn dus lekker op tijd. Ga nog even wat lezen maar snel afsluiten want ben weer zo beroerd vandaag.
  12. Goedemorgen, Ennnnnnnnnnnnn Esther???? Hopelijk ook zo'n mooie test..........
  13. Esther hoe is het nu?? morgenvroeg ging je testen he?? Ik had helemaal geen last volgens mij van afscheiding en soms weer heel veel. Normaal heb ik in mijn eigen cyclus ook geen afscheiding moet ik zeggen.. Dee super testen hoor, en wat leuk om het ook geschreven te zien he!! Ik duik lekker mijn bedje in zo, morgen krijgen we de ggd op het werk en heb mijn functioneringsgesprek en als de dag voorbij is dan is het alweer bijna dinsdag en dan echotijd!! Slaap lekker meiden!
  14. Hoi hoi, Hier met grote regelmaat toch wel erg misselijk dus ik heb wel het gevoel op en top zwanger te zijn. Kan me voorstellen dat je wel iets wil voelen als je zwanger bent maar ook zonder kwalen kan het hartstikke goed gaan he meiden!! Aanstaande dinsdag hebben we de eerste echo! Heb er zin in, lekker al om half 9 dus lekker op tijd. Ik ga een taart maken, krijgen straks vrienden en die komen de taart halen. Groetjes, Jolanda
  15. Babii, was jij ook nog begonnen met accupunctuur of niet? Of heb je dat ook al geprobeert?? En Nano is er ook nog he, die had gisteren haar eerste fm dacht ik of niet?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden