Ga naar inhoud

Vivian

Leden
  • Aantal Items

    10
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Vivian

  • Verjaardag 13-12-1973

Vivian's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

Enkele Status Update

Bekijk alle updates door Vivian

  1. Hey Vivian

     

    Geweldig meid dat je zwanger bent. Dan zie je toch dat het niets te betekenen had dat je eerst licht positief getest had en dat de andere test negatief was. Wat dat betreft geeft een bloedtest toch wel een duidelijk uitsluitsel.

    Kan me heel goed voorstellen dat je blij bent, maar ook onzeker. Als je zo op het forum leest, dan heeft bijna iedereen daar last van in het begin van de zwangerschap.

    Ik kan het me nu even niet herinneren, maar heb jij eerder miskramen gehad?

    Ik ben iig heel erg blij voor je en hoop dat je emmie de komende 9 maanden lekker warm bij je blijft zitten. Ik hoop dat ik je volgende maand mag volgen met positief nieuws van mijn kant.

    Ik mag deze week pas beginnen met mijn pleisters. Op de 3de dag van mijn cyclus. Als het goed is word ik morgen ongi.

    Heb jij deze behandeling nog extra vitamines of iets dergelijks geslikt voor meer kans op innesteling?

    Was je er niet iedere dag mee bezig na de TP?

    Ik blijf je volgen.

     

     

    Groetjes

    Daniella

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden