Ga naar inhoud

Sannetjevv

Leden
  • Aantal Items

    126
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Sannetjevv

  • Verjaardag 13-03-1983

Sannetjevv's Prestaties

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Hoi meide, @Esly en Marlijnne: hoe gaat het bij jullie? Ik ben weer een lange tijd erg druk met mezelf geweest.. De punctie viel me mee, echter de dagen erna waren niet erg fijn. veel pijn en een gezwollen buik. Toch 18x eitjes. Na drie dagen eindelijk dat verlossende belletje! We hebben 12x emmy's en één terugplaatsing! Afgelopen vrijdag een "vroege test" geprobeerd. Kon niet meer wachten.. Helaas niet zwanger.. Dan voelen die dagen tot en met zondag toch behoorlijk onbenullig om toch met die bolletjes door te gaan.. Van het weekend ook de brief van het lab gekregen: 4 emmy's ingevroren. In setjes van 2, WAAROM? Iemand een idee? Nu 11 dagen na de terugplaatsing, dus t/m morgen de kans om ongesteld te worden. En als dit morgen niet gebeurd mogen we woensdag van het ziekenhuis testen. Zou het dan toch nog kunnen? Ik voel me hetzelfde als gewoonlijk vlak voor mijn menstruatie.. Zo vervelend om te moeten afwachten.. Sterkte meiden!
  2. Hoi Miepie! Wij lopen aardig gelijk! haha!! Afgelopen zondag hadden wij de 1e FM en as donderdag de 2e. Volgens de voorspelling zullen ook wij zaterdag of zondag de punctie ondergaan. Ben zo benieuwd of ik eindelijk zwanger zal worden?! Jullie ook veel succes! Liefs
  3. @Tusele: Zeker goed nieuws! Vandaag eerste FM was ook weer goed. Naar verwachting vind de punctie as zaterdag of zondag plaats. Het prikken doen wij ook in onderbuik, en bovenbeen. Wij moeten twee spuiten zetten per avond. Jullie ook?
  4. hoi meiden! Eindelijk goed nieuws! Manlief z'n bloed is goedgekeurd, dus morgen onze eerste fm-meting, spannend! Een vraagje, bij het prikken blijft het prikgaatje na 4dg nog zichtbaar.. bij jullie ook? Daarnaast hebben we moeite om genoeg spek te vinden in mijn bovenbeen om te prikken zonder bloeddruppel. Iemand hier ook ervaring mee?
  5. Lieve meiden, Terug van weggeweest.. loopt (ook) hier niet alles volgens planning.. Bruiloft en vakantie waren super. Van vakantie kwamen we dinsdag om 03.00uur 's-morgens aan op schiphol, en had wat last van mijn buik. Na een korte nacht weer in eigen bed, werd ik ongesteld wakker (dus weer een dag te vroeg). Meteen het ziekenhuis gebeld en mocht om 11.45uur me melden voor de eerste echo. Na een uur in de wachtkamer te hebben gezetten mogen we naar binnen. Neemt de arts een bezorgde blik en begint (half stotterend) te vertellen dat uit het bloedonderzoek van manlief wat verdachts naar voren is gekomen. De test kan geen uitsluitsel geven of hij drager is van de bacterie Hepatitus C. Hij zal, voordat we mogen deelnemen aan IVF, nogmaals bloed moeten afgeven voor nader onderzoek. Dit zou betekenen dat we weer een maand moeten wachten, en wegens onze volgende geplande vakantie zelfs 2mnd. In overleg met de arts hebben we besloten om toch, op de gok, op woensdag (dg 2) met de kuur te beginnen. Het bloed werd met spoed worden onderzocht, waar we donderdag middag uitslag van konden ontvangen... Echter kregen we op dinsdag middag laat weer een telefoontje met de uitslag. Wat blijkt, de uitslag is identiek aan de eerste keer. Dit betekend dat het bloed aan een langer durende test moet onderworpen, en we pas vrijdag uitslag krijgen. Dit betekent dat ik misschien na 2 dagen spuiten moet stoppen met de behandeling. We duimen nu maar voor een positief telefoontje en we in alle 'rust' verder kunnen met onze eerste behandeling. Gisteren de eerste spuiten gezet. Prikpen in buik, geen probleem. Manlief was erg kundig ( voor een eerste keer). De prik in been opzich deed geen zeer, echter daarna begon de plaats van prik erg warm te worden, en niet veel ater ontstond er een flinke bult. Gelukkig namen deze na een klein uurtje al weer af. Vandaag ben ik wel thuis gebleven. Denk dat door de bijkomende spanning ik toch meer rust nodig heb. Morgen lekker een halve dag werken en telefoontje afwachten. Mocht alles goed gaan, dan hebben we zondag de eerste FM. ben benieuwd! Succes meiden! dat het voor ons allen nu mag lukken..
  6. Blij te horen dat jullie er nu rustiger om zijn. Stap voor stap is een goede manier. En zeker in deze onzekere tijden. Succes meid. Hier beginnen de zenuwen al behoorlijk te stijgen, hor. Zo eng, zo spannend en zo leuk dat we eindelijk kunnen, mogen en 'moeten'starten! hahahha! xxx
  7. Joh, Tusele, Wat een bericht zeg! Ik hoop dat jullie er door tijd en gesprekken samen uit zullen komen.. Ongeacht wat de conclusie zal zijn. Alsjullie er beiden maar rust in zullen vinden. Sterkte joh! xxx
  8. HOI MEIDEN!! Hier super nieuws!! We mogen +/- 16 juli van start! Wij doen mee aan het onderzoek "Cetro" (of zo iets). Hierbij wordt er dmv loting bepaald of je meteen vanaf dag 2 of pas op dag 6 begint met de hormonen die de eistrong tegengaan. Uit de loting is bepaald dat ik meteen op dag 2 beide hormonen moet gaan spuiten. Één in de buik en de ander in de bovenbeen. Onze arst is zeer rustige vrouw die alle tijd nam en mij redelijk gerust kon stellen. Uit de ego kwam een onbekend en onverklaarbaar iets, wat volgens de arts niets geks was, maar is wel de reden dat wij bij start mij moeten laten checken dmv een uitgangs echo. Daarna hadden we een hyper typje (verpleegkundige) die van hak op de tak van alles door elkaar heen zat te raaskallen. Maar gelukkig was veel wat ze vertelde een herhaling ;) Hier werd ook weer mijn bloeddruk gemeten. Ondanks de spanning was mijn bloeddruk 99-65, dus inderdaad niet erg hoog. Maar was verder prima. Vrijdag zou ik weer ongesteld moeten worden (dit is namelijk al 2 jaar het geval) Maar kennelijk is mijn lichaam toch wat van slag door de spanning, want mijn lichaam dacht vandaag plots, laten we vast ongi worden.. Dan kunnen we weer 2 dagen eerder starten>> hahha! Ongelooflijk! jullie allen ook succes!
  9. Hoi meiden!!! Ik ben verhuisd en heb weer internet! Afgelopen maandag naar de info-avond geweest. Wat zal ik zeggen.. Veel herhaling en weinig nieuws, maar wel was het interessant te horen met wat voor onderzoeken ze bezig zijn, en waar wij als "kandidaten" aan kunnen bijdragen. Nu wel een beetje zweet handjes voor as dinsdag, dan hebben wij ons intake-gesprek en krijgen we uitleg over wanneer we mogen starten en met welke medicijnen. Maar als ik zelf goed heb gerekend zullen we eind juli kunnen starten! Groetjes en sterkte Meiden!
  10. Helemaal GROEN! 6 juni informatie avond en dinsdag 14 juni ons intake gesprek.. Spannend! Sterkte en succes meiden, ik hoop binnenkort weer iets meer tijd te kunnen vinden voor hier op het web. De 28 mei gaan we verhuizen, dus verwacht daarna meer tijd en rust. Groetjes, Sanne
  11. He meis (claus), Goed te horen dat het met jullie al weer zo goed gaat en dat jullie over 4 wkn al mogen starten met jullie laatste poging. Hier thuis is het een gekke huis.. Hebben vorige week donderdag de sleutel van onze nieuwe woning gehad. Zijn vanaf donderdag dan ook volle dagen aan het slopen en klussen in deze woning. We zijn slechts 1,5 week vrij, en willen/moeten 28 mei verhuizen.. Eerlijk gezegd een onmogelijke klus, daar er heel veel moet gebeuren.. Maar het voordeel is, dat we onze gedachten even van de kinderwens kunnen houden,.. en het sneller 6 juni zal zijn! Ik spreek je hopelijk snel weer! xxx Sanne
  12. Joh, meiden wat een naar bericht! Hopelijk worden we allemaal in de komende maanden behandeld en gaan we gezellig samen op.. OP naar onze 9 MND!! Liefs en een dikke sterkte knuffel van mij!
  13. Klopt!!! het wordt ICSI, IVF is hoogst waarschijnlijk niet (meer) mogelijk.
  14. klopt, het wordt ICSI, ivf is niet mogelijk.
  15. Je hebt helemaal gelijk! Vandaag gesprek gehad met onze Gyn.. En ja, eindelijk hebben wij een aanmelding voor onze eerste stappen naar IVF! 6 juni (maandag avond) hebben wij de voorlichtingsavond. En de arts voorspeld dat wij 4wk daarna een eerste afspraak met een arts hebben, in dit gesprek wordt tevens de hormoon toediening met ons besproken.. Dus, wij verwachten zo juli/aug. ook van start te gaan! Echt heel erg spannend allemaal. Wij zijn er al zo lang op aan het wachten.. Groetjes
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden