Ga naar inhoud

maal

Leden
  • Aantal Items

    6
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door maal

  1. @Guussie - We hadden nog zo voor jullie geduimd. Echt verschikkelijk om dit van jullie te horen. Heel veel sterkte en blijf goed met elkaar praten!! Wij hopen het beste voor jullie. @all Bedankt voor jullie reacties. Na een emotioneel weekend, waarbij we ons verdriet hebben proberen te verwerken zijn we een beetje back to live. We nemen een pauze van een aantal maanden om goed tot rust te komen, voordat we een beslissing nemen over donor, adoptie of een leven zonder kids. Wij wensen iedereen hier het beste met het afwachten op de tese operatie en hopen op veel positieve resultaten. Liefs, Maaltje
  2. hoi allemaal, Gisteren hadden wij de tese in het UZ Gent. Biopt uit linker en rechter testikel en beide negatief. Onze wens om samen een kind te krijgen is hiermee uit elkaar gespat. Het hoge FSH gaf dus terecht aan dat er te veel schade was aan de testikels. Wij wensen hiereen heel versterkte met de verdere behandeling. Na het verwerken van ons verdriet gaan we samen kijken wat we gaan doen met onze kinderwens. Groetjes, Maaltje @gussie wij duimen voor beter succes bij jullie om maandag!!
  3. Hallo Allemaal, Even voorstellen dan maar. Wij lezen samen dit forum de afgelopen dagen. We zijn bij het VU begonnen en doorverwezen naar het AMC voor een TESE. Vanwege de lange wachtlijst daar zijn we uitgeweken naar Belgie. Vrijdag hebben wij de TESE operatie in het UZ-Gent en hopenlijk het verlossende nieuws of een kind van ons samen mogelijk zou kunnen zijn. De kansen van een non-obstructieve azoöspermie liggen vrij laag dus de spanning stijgt. Iedereen veel succes en sterkte in het traject Groetjes, Maaltje
  4. Mijn Tese is 870 euro (Biopt linker+rechter testikel) en incl. 2jaar invriezen van de gevonden zaadjes. Dat is de verlopige kostenraming. Het scheelt inderdaad of er een contract is tussen de verzekering en het UZ Gent volgens onze verzekering dan. 2600 euro voor de tese is erg duur. Ik zelf heb ook contact gehad met UZ antwerpen omdat daar geen wachtlijst voor de icsi is en hun tarieven zijn vergelijkbaar met UZ Gent.
  5. Dank je witje. Ik zie zelf niet zo op tegen de TESE. Alleen de uitslag is waar ik wel wat spanning van heb. Ik zal mij zeker goed laten verwennen door mijn vrouw :) De nl tarieven die genoemd worden door Miekske zijn blijkbaar van haar eigen verzekering. Ik heb begrepen van onze verzekering dat de tarieven in Belgie ongeveer gelijk zijn aan NL en in Duitsland ietsje hoger. In onze toestemming voor ICSI staat ook "volledige vergoeding zonder eigen risico". Wij gaan er dus vanuit dat we ook 100% vergoed krijgen. Succes met je uitgangsecho op donderdag.
  6. Hoi Femme, Wij zitten zelf bij het Zilveren Kruis en hebben in overleg met hun contact gezocht met het UZ Gent. Wij zijn zeer te bespreken over het UZ Gent. De wachtlijst voor een 1e intake is 1mnd. Zorg dat je dossier uit NL meeneemt naar elke afspraak en steeds laat kopieeren. Tijdens de eerste afspraak maken zij een behandelplan die naar de verzekering gaat per fax. Een tipje - neem gelijk contact op met de verzekering om je toestemmingsformulier (E112 formulier) niet op de dokter in persoon af te geven maar op de afdeling. Dienst Urologie voor je man en Dienst ARG voor jezelf. Dat bespaart je veel admin gezeur :) Wij kregen binnen 2d toestemming van Achmea. We kregen op 2-8 bij ons behandelplan de diagnose ICSI+TESE en op 30-8 zaten we bij de Uroloog. De uroloog (zeer aardige vent) heeft de operatie ingepland voor vrijdag a.s. Het gaat dus erg snel en wordt wel spannend. Achmea vergoedt de TESE voor 100% de andere zaken weten wij nog niet. Eerste afspraak voor behandelplan ICSI staat al op 17-11 als er vrijdag iets gevonden wordt natuurlijk. Als je nog meer wilt weten moet je maar even reageren. We zien je wel bij het UZ Gent samen met al die andere hollanders in de wachtkamer ;) Grt, Marcel
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden