Middag,
Ondanks dat volgens mij iedereen een stuk verder is dan ik, wil ik me toch voorstellen.
Ik ben Mariska, 38 jaar, en samen met mijn vriend zijn we al 1,5 jaar bezig om een kind te verwekken. Maar helaas zijn zaad is niet goed, dus de kans dat het op de normale manier lukt is zeer klein (is aanwezig, maar niet echt hoopvol). Voor IVF is zijn zaad wel geschikt en bij mij is alles zoals het hoort. Dus we gaan beginnen met IVF en ze noemde nog iets maar ik kreeg zoveel informatie dat ik dit vergeten ben.
Allerlei onderzoeken zijn er bij ons beiden reeds gedaan, maar concrete afspraken zijn er nog niet. 29 april moeten we weer naar de fertiliteitsarts om het plan de campagne te bespreken.
Ik had mezelf eigenlijk nog erg weinig verdiiept in IVF en de laatste keer dat we in het ziekenhuis waren, kregen we een boekje mee, en hiervan schrok ik toch wel een beetje. Ik heb er blijkbaar altijd veel te makkelijk overgedacht.
Nou, dit wilde ik even delen met jullie en ik ga gauw een beetje lezen hier op dit forum, want ik ben reuze benieuwd wat ik allemaal kan verwachten!
GRoet
Mariska