Ga naar inhoud

miesje1979

Leden
  • Aantal Items

    78
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

miesje1979's Prestaties

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. pixel te gek meid!!! Gefeliciteerd en geniet ervan!!! Saba veel succes met deze cryo poging hopelijk brengt de cryopoging het grote geluk waar je al zo lang op wacht!!!
  2. melis: ik ben nu 6 weken zwanger, aanstaande donderdag de echo! Voel me prima, wel erg moe en onzeker. Het is nog steeds heel onwerkelijk en denk steeds dat het een grapje is, hopelijk ben ik na donderdag niet meer zo onzeker en kan ik gaan genieten! Overigens groeit mijn buik al dus hoef eigenlijk helemaal niet onzeker te zijn als ik goed naar mijn lichaam kijk...
  3. Pixel een voorzichtige felicitatie van mij! Maar idd voorzichtig gezien het verhaal van saba. Wanneer moet je bloed laten prikken? Nog even spannend dus!!! Saba hoe gaat het nu met jou? heb je het een beetje kunnen plaatsen of is het nog steeds moeilijk?
  4. saba wat erg meid! Ik wist niet dat de hcg waarde te laag kan zijn met een positieve test. Echt enorm klote, ik wens je veel sterkte en kracht om met een volgende poging te starten en geef je een dikke knuffel!
  5. saba te gek meid!!! Gefeliciteerd!!! Pixel nu jij nog!!!
  6. saba: jeeeej!!! Dat ziet er al goed uit, een licht streepje!dan zal ie er zaterdag vanaf knallen hopelijk!hoeveel dagen na punctie zit je nu ook alweer? Melis ik ben ook zo ontzettend moe vandaag pffft gaaaaap haha maar tis voor het goede doel he!
  7. rican gefeliciteerd meid! Super he! Matroosje: balen meid, maar misschien was je te vroeg en is de bloedtest wel positief!
  8. Medusa wauw helemaal te gek zeg! Super voor je, gefeliciteerd meid! Wat een gek idee he, eerst ivf en geen zwangerschap en nu opeens vanzelf. Zo zie je maar weer dat het echt een wonder is. Saba: nog even geduld hebben meid. een paar kleine druppeltjes bloedverlies kan geen kwaad zeggen ze en ik heb het ook gehad. Gebruik jij een applicator voor de bolletjes of doe je het met je vingers? Ik had eerst een applicator maar vanwege het bloedverlies moest ik het met mn vingers doen. En sindsdien geen bloedverlies meer gehad, wellicht dus door de applicator. Misschien kun jij het ook op die manier proberen. Het ziekenhuis telt trouwens bij ons vanaf de tp. Dus dan was ik afgelopen vrijdag precies 4 weken. Maar het is toch logischer om vanaf de punctie te tellen,daarna heeft toch de bevruchting plaatsgevonden? Hoe zit dat bij jullie ziekenhuizen?
  9. Pixel succes vandaag! alle andere meiden, mijn duimen draaien nog steeds overuren! hoop echt dat jullie allemaal zwanger zijn!
  10. Eve: gewoon een test halen, dan heb je duidelijkheid! Ik zit nu op dag 13 na tp, en bij mij verscheen het tweede streepje tegelijkertijd met de controlestreep tijdens het plassen! Maar misschien kun je wel beter tot morgenvroeg wachten en het met ochtendurine doen, dat is beter zeiden ze in het ziekenhuis tegen mij. Succes meid, ik hoop het echt voor je!!!
  11. Eve: oh nee meis, dat hoop ik toch echt niet voor je dat was niet de afspraak we zouden allemaal overgaan naar het volgende topic!!! Potverdorie. Maar je weet dat ik ook bloedverlies heb gehad dus misschien komt het toch nog goed. Is het veel of een beetje? Die krampen heb ik ook, eigenlijk al vrij snel na tp. En het bloedverlies is waarschijnlijk door de bollenaplicator veroorzaakt want gisteren voelde ik het tijdens het inbrengen en daarna weer wat bloed. Misschien is dat bij jou ook wel het geval , meid ik hoop het zo voor je!!! Bird; gefeliciteerd meid!!! Maar als je idd al 8 keer een miskraam hebt gehad, dan kan ikme goed voorstellen dat je nu erg onzeker bent. Toch hoop ik dat je ervan kunt genieten en dat het deze keer een mooie voldragen zwangerschap gaat worden!
  12. waaaaaaaaaahhhh dederika ik ben ook zwanger!!! Gefeliciteerd meid! Kunnen we samen door naar het vlngde topic!!! Meiden ik ben gewoon zwanger!!!waaahhhhhh
  13. succes morgen pixel, ik hoop dat je nog wat follikels erbij hebt en dat je de punctie kunt plannen! Spannende dag morgen, jij fm en ik testen! Wie had er nou ook alweer morgen de bloedtest? Spannend!
  14. saba; ja wij doen het meeste idd, en wat de man moet doen is over het algemeen niet eens zo vervelend;) Maar vond het toch zielig dat mijn vriend dit in het ziekenhuis moest doen en dan ook nog twee keer. We durfden het er niet op te gokken het thuis te doen aangezien we makkelijk een uur rijden als het druk op de weg is.
  15. Haha melis, ik heb ff op de site van freya gekeken en mocht ik zwanger zijn dan ben ik nu 4 wk 1 dag haha! leuk om te weten, ik hoop het echt. Mijn menstruatie en stimulatiefase kwamen niet overeen met een normale cyclus omdat ze me wat langer hebben laten spuitenmet de deca simpelweg om het goed te kunnen timen. Ons ziekenhuis doet namelijk in het weekend geen punctie/tp dus het moest goed getimed worden. Hoezo ouderwets he, in deze tijd moet alles in het weekend door kunnen gaan lijkt me. IUI had ik altijd in een ander ziekenhuis en dat gebeurde wel in het weekend. Ik hoop ook dat ik naar het volgend topic meemag! En geduld heb ik al bijna 3 jaar dus die twee dagen maken het ook niet meer uit denk ik maar (ja ben soms erg nuchter) Saba; Wijhebben uiteindelijk ook icsi gehad, terwijl daarvoor het zaad altijd voldoende genoeg voor iui was, en tijdens de onderzoeken voor ivf was het ook nog prima in orde volgens mij rond de 10 miljoen. weet niet hoeveel het nu was maar te weinig voor ivf. waarschijnlijk speelt stress hier ook eenrol in denk ik. mijn vriend moest voor de punctie een potje vullen en na de punctie ook nog eens omdat ze al zagen dat het niet goed was. arme jongen denk ik dan moet je tweekeer in zo`n kamertje gaan zitten.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden