Hallo Wen,
dank je wel Wen met mij gaat redelijk beter.mijn autoimmunsysteem was een tijdtje actief (slecht)nu ook,omdat vroeger gebruikte ik 20 mg prednison maar nu 5 mg.ik ga terug opbouwen naar 15mg,
in mei heb ik een afspraak in dd,daarna wil ik beginnen met ivf.
hoe is het met jou en met jou dochtertje en Zoon?
Groetjes,
Eva
Lieve Dames,
Ik zou graag wat op komen halen voor onze vijfde vlucht. als je wat over hebt, mag ook geopend zijn, dan hou ik me erg aanbevolen. Alvast heel erg bedankt,
Stuur meepb
gr,
Eva
Lieve wen,
met mij gaat redelijk goed.de laatste 3 maanden ben ik niet meer naar dr Pf geweest,vroeger gebruik ik 25 mg prednesolon maar nu afgebouwde naar 10 mg.omdat van 25mg prednison krijg ik dikke gezciht en soms een soort drukend gevoel in mij keel.
wannner ga ik een poging starten wil ik terug 25 mg prednisolon nemen.
hoe is het met jou,hoop ik alles goed gaat met jou.
zo snel gelukkig ben je bijna 34 weken zwanger,geniet ervan van elke moment
liefs,
Eva.
hallo dames.
ik stoor even,,,
Henne,van hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon ,ik wens jullie nog heel veel geluk voor nu en in de toekomst.Geniet van dit grootse Gods wonder.
Groetjes,
Eva
Wendy en Henne,ben ik er heel blij mee ,dat met jullie goed gaat.Heeeeeeelveeeeeeeeeeeel succes meiden ik hoop echt dat het goed gaat komen,Nathalie jij ook heel veel succses met je zwangerschaap geniet ervan..
Henne ik herinner me nog steeds jou mooie kleine ronde buik haha toen je 4 manden zwanger was. zeker dat je buik nu groter geworden.ik wens je heel snel zonder problemen bevallen.
nu is koud, in het winter heb ik echt geen zin .ik ga na 2 of 3 manden nog 1 poging doen in Gent.daarom heb ik mij prednisolon afgebouw van 25 mg naar 10 mg nu gebuik ik 10 mg prednisolon.
liefs,
Eva
Hoi Nathalie en andere dames.
Wat een geweldig bericht!
En wat een groot geluk! Wat fijn nog twee erbij.dus gefeliciteerd
twee maal!!
super!!
liefs,
Eva
Nathalie, wat een mooie score 14 stuks .Ik hoop met je mee voor mooie bevruchtingen en een terugplaatsing van een mooie emmy.
en wachtlijs in Gent is 2 of 3 maanden.
Hoi Tool,
ja ik ben 2 keer naar Gent geweest,eerste keer voor bloedonderzoek tweede keer had ik met Pf Sutter een afspraak.
ik krijg ook een recept dat ik wanneer ik ongsteld ben die ik gebruiken.
maar voordat ik een poging doen wil ik eerste een afspraak maken met prof sutter.
goede morgen,
Tool, ik ga bigen 2013 een poging doen dit keer misschien in Gent.
Sas en Nathalie sucses dames.
Sylvia,Fijn dat het zo goed gegaan is met je zwangerschaap.succes meid met de dikke buik en geniet ervan.
Hoi dames,
Nathalie,
toen ik donderdag 18 oktober een punctie had ,tp geplaand 24 oktober dus 5 dagen in embryoscoop en telt niet de dag van het punctie als eerste dag van embrryoscoop.
Groeten,
Eva
Hoi Margot,
wat erg,
ik kan me je verdriet goed voorstellen.ik heb ook in oktober me gemaakt.
het is verschrikkelijk als je de hele molen doorloopt en dan geen tp hebt.
ik wens je in elk geval heel veel sterkte!
En Hoop dat jullie bij jullie volgende poging meer geluk hebben.
Hoi dames,
jolanda wat een rot nieuws,
bij mij was ook in september al het eitje gesprongen.zonde van het geld en moeite.
ze moeten voor zekerheid op die dag (punctie) een echo doen daarna punctie.ik betaal vorige keer alles voor niks 250 voor narcose en 700 euro voor punctie en nog wat voor bloedonderzoek.
Margot en sas heel veel succes dames.ik duim voor jullie.
Liefs,
Eva
Hoi dames,
Willen jullie toevallig iets wegbrengen? na een tijdtje we gaan IVF poging beginnen. Zijn er nog dames die iets hebben in de groentela. Hier zouden wij ook enorm meegeholpen zijn.
Groetjes,
Eva
(puregon,menopur)
Sylvia,met mij redelijk goed.ik heb 2 poging in DD gedaan maar jammer zonder resultaat.nu heb ik gestopt voor een paar maanden.
hoe is het verde met jou?hoop ik alles goed gaat met jou tot eind 40 weken.
geniet ervan meid.
liefs,
Eva
Hoi Gabrie ,Nathalie en andere dames,
het gespreek ging het goed beetje postief omdat dit keer naast menupor en neusspary nog extera puregon gebruiken.
ik wacht op mijn menstruatie dus volgende poging in oktober.
sucsses dames
Liefs,
eva
hoi dames
Ik lees regelmatig [elke dag] dit forum, maar ben niet zo'n actieve schrijver
Heene,ik zal morgen naar je verslag kijken,
ik was ook vandaag naar DD geweest ik had 12 uur een afspraak met dr S.bij de parkeren plaats was nog 3 auto,s met nederlandse kentekening.
En ik ga een poging doen in oktober.
ik wens iedereen sucess met hun wensen en dromen.
liefs,
Eva