Ga naar inhoud

Pammie

Leden
  • Aantal Items

    1450
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Pammie

  • Verjaardag 13-05-1980

Pammie's Prestaties

Mentor

Mentor (12/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine Bijzonder
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Madelin. Gefeliciteerd! Mijn zoontje heeft ook een infectie gehad bij zijn geboorte 2 jr geleden. Gelukkig is t goed te behandelen. Wauw wat is je zoontje lang! Onze dochter is nu 57 cm lang,en ze is nu 5 weken :-)
  2. Josserr gefeliciteerd met je zoontje Willem
  3. Hier ook bevallen van een gezonde dochter! Vanmorgen om 6.02. Snelle maar pijnlijke bevalling. Gelukkig was inleiden niet nodig! Vliezen spontaan gebroken en binnen een paar uurtjes met 2 min persen was ze er al. Meiden die nog moeten bevallen...succes!!
  4. Gisteren in delen mn slijmprop verloren. En nog steeds menstruatie krampen. Jammer genoeg zet het niet door, en ga ik morgen gewoon naar de gyn! Mss blijven? Mss weer naar huis? 40+4 vandaag. Dankje Ikke en Patrician!
  5. Rustig aan doen Madelin met hoge bloeddruk. Niet fijn. Ik denk dat we t allemaal wel zat zijn. Gisteren proberen te strippen, maar baby ligt vrij hoog, dus luktte niet echt. Ik had al wel 1 cm ontsluiting :-) Maandag naar de gyn voor echo, en verdere plan van aanpak bespreken. Komt nu wel allemaal dichtbij!!! Vindt het wederom spannend, en zie wel een beetje tegen de weeen op, omdat ik nu weet wat me te wachten staat, en hoe zeer het doet. Vandaag 40+2.
  6. Ikke. Het beleid in het ziekenhuis is veranderd. Ze mogen nu vanaf 41 wkn al inleiden. Da's wel fijn! Ben het wel een beetje zat hoor. De kleine meid mag nu wel komen. Ben zo benieuwd hoe mijn twee jarig zoontje erop reageerd. En ook hoe ze eruit ziet ♡ Madelin....hoe is het met jou!
  7. Nog rustig bij iedereen? Morgen mijn uitgerekende datum! Maar ik denk dat het lekker rustig blijft ;-) Donderdag weer controle en plan van aanpak bespreken. Hoe is het met jullie??
  8. Hier ook nog rustig. Slapen gaat nog goed maar wel vroeg wakker iedere keer. Ik ben erg moe. Moet echt s' middags 1.5 uur slapen. Van mij mag ze komen hoor! Nu 39 weken zwanger. Gelukkig kan ik evt met 41 weken ingeleid worden.
  9. Diana. Van harte gefeliciteerd met je zoontje Thomas. Hoe zwaar was hij nu? Geniet ervan!!
  10. Diana fijn dat de kleine het goed maakt! Ikke. Jullie meisje heeft ook al een lekker gewichtje. Ons meisje loopt een week voor en aangezien zoontje 4300 gram was moeten we er vanuit gaan dat dit ook geen kleintje zal zijn. Hier alles al gewassen en gestreken in de kast. Kinderwagen moet ik hier ook nog in orde maken Ikke ;-) Vannacht wel menstruatiepijnen gehad. Diana dat kan idd pijnlijk zijn. denk dat ze hier ook aan het indalen is. Vanmorgen begin gemaakt met t schrijven van de enveloppen voor de geboortekaartjes. Hoort er allemaal bij :-)
  11. Diana schiet mooi op voor jou! Spannend. Madelin en Ikke. Voor ons ook aftellen. Ik ben alweer 35 wkn zwanger. Veel harde buiken en ons meisje is ook erg aanwezig. Madelin, hier ook s' nachts dus. Slapen gaat nog goed gelukkig. Heb sinds vorige week verlof Hier ook alles af. Alleen de box nog in de woonkamer. Met 37 wkn de klossen ondervt bed. Zoontje is geboren met 41 wkn en 3 dgn. Hoop eigenlijk niet dat dit meisje ook zo lang op haar laat wachten. We wachten af!! Succes meiden!
  12. Carrie. Wat een sterk mannetje jullie Jorre. Tuurlijk zijn er ups en downs, en het zal zeker erg zwaar zijn, maar ik wens jou als kersvers gezinnetje heel veel moed en positiviteit!!
  13. Carrie. Jeetje wat heftig allemaal! Maar toch gefeliciteerd met jullie ventje Jorre. Alle goeds gewenst voor de komende periode!
  14. Haha Ikke. Herkenbaar hoor :-) Hier 12 kilo aangekomen. Ach t hoort er allemaal bij. Aftellen tot verlof. Nog 3 weekjes werken! Babykamer is ook af, op een paar dingetjes na. Proefdruk geboortekaartje hebben we al gehad en de naam is ook defenitief.
  15. Diana. Dat is minder van die insuline. Hopelijk voel je je wel goed. Madelin en Carrie. Fijn dat met jullie alles goed gaat! Carrie van dat slapen herken ik wel. Ik slaap meestal goed, maar ook hier weleens beroerde nachten. Hoort erbij in de zwangerschap. Ik voel me ook goed. De baby is super actief. Ik werk weer mn volledige uren dus dat betekend hele dag staan en lopen. Ben wel gaar als ik thuis ben, maar het is goed te doen nog. Ook hier dus lichaamsbeweging voldoende :-) Plus dat hier nog een peuter van twee jaar rondloopt die ook aandacht vraagt, dus rustig zitten of liggen/dutje doen moet wanneer mn zoontje dat ook doet. 10 mei de 32 weken (groei) echo en 23 mei gaat mijn verlof in. Wat gaat het toch snel!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden