Ga naar inhoud

ChantalK1979

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

ChantalK1979's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Kaartjes gezocht voor “ORGAlutran”World en “PROGYnova” DanceValley. Graag PB!
  2. Ik heb nog een en ander voor je. Pb me maar bij interesse!
  3. Ik heb nog wat ingrediënten in de groentela om een baby salade te maken: DECAPEPtyl-sla met MENOPUra aangevuld met PREGNyl 5000 en 1500 milliliter saus. Kleine vergoeding voor de ingrediënten ivm zelf betaalde ingrediënten! Zelf zoek ik nog ELONva en ORGALUtran om mijn eigen salade af te maken. Graag een PB bij interesse!
  4. Hallo weetruffle, wij zitten bij MCK Leiderdorp (Vivaneo) en zijn heel erg tevreden. Leuke artsen en verpleegkundige, denken met je mee (niet zo rechtlijnig) en luisteren ook naar jou als vrouw.
  5. Beste medereizigers, Voor een zelf betaalde poging ben ik op zoek naar wat groentes om onze baby te laten groeien: * DECApeptelli voor extra smaak * MENOpuree als bijgrecht * GONALfritata 450 voor de afwisseling * OVITretta 250 als extra garnering * DUPHAStoni voor de finishing touch * UTROgestania als kers op de taart... euuhhh salade Heb je iets in je groentela liggen om ons te helpen, stuur me dan een pb. M.vr.gr.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden