Ga naar inhoud

knabbelspekje

Leden
  • Aantal Items

    8
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

knabbelspekje's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Hoi Dorine, De echo's zijn op woensdag- en donderdagmiddag. De folders liggen bij verloskunde. Ik kreeg hem opgestuurd toen ik bij de IVF de positieve zwangerschapstest doorgaf. Jammer genoeg kon ik gisteren niet omdat ik griep heb. En natuurlijk ben ik nu aan het stressen of het daar binnen wel goed gaat. Wanneer is je testdatum? Moordend die wachtweken. Veel sterkte ermee!
  2. Mag ik mij aansluiten bij jullie? Vandaag ben ik precies 10 weken zwanger van een eenling. Mijn vorige zwangerschap (IVF/ICSI) was van een tweeling die inmiddels 9 jaar oud zijn. Dus ik heb al 2 prachtige meiden, waarvan tot ons verdriet 1 dametje meervoudig gehandicapt is. Nu hopen wij op een gezond kindje en een probleemloze zwangerschap. Deze week wordt de combinatietest afgenomen en met 19 weken heb ik de GUO. Afhankelijk van de uitslag laten we nog een vruchtwaterpunctie doen. Ik hoop hier dus gezellig mee te zwangeren met jullie.
  3. Hoi Daan, Jammer dat je niet meer mee mocht doen! Gelukkig ben je al wel dik uit het eerste trimester. Ik vind deze weken nl. zenuwslopend!
  4. In het Erasmus MC doen ze een onderzoek naar hoe het embryo zich ontwikkelt in het eerste trimester. Dit wordt gedaan door een wekelijkse 3D echo. Nu wordt dit aangeboden bij elke IVF/ICSI zwangerschap die daar ontstaat. Nu ben ik nieuwsgierig of er hier dames zijn die hier aan meedoen. Ik ben iig een deelnemer, en mag elke week even loeren hoe het daar binnen gaat! Dus wie doet er nog meer mee?
  5. Verdorie Ardriana, dit had ik niet verwacht. Laat de tranen maar gaan, vreselijk dat jullie embryo niet ouder mocht worden dan 7 weken. Ik weet verder niets te zeggen, ik wens jullie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verdriet.
  6. Adriana, ik hoop dat jullie morgen een mooi gegroeid embryootje gaan zien. Nog 1 dagje wachten!
  7. De echo gaf geen zekerheid. Het embryo was goed gegroeid. Maandag werd het geschat op 6w4, en nu op 7w1. Maar de hartslag was nog steeds te laag. Het zijn ong 120 BPM en dat moeten er 200 zijn. En de arts wist eigenlijk niet wat dat zou kunnen betekenen, behalve dat dit wel vaker gebeurd?! Kortom, we weten nog niet waar we aan toe zijn. Volgende week donderdag weer een echo. Adriana, wanneer heb jij weer een echo? Vanessa: Knabbelspekjes zijn 1 van de vele dingen dingen die ik zo lekker vind en waar ik helaas altijd teveel van eet. Net als nootjes, kaasjes, chips en nog meer van dat lekkere spul! Met als gevolg een eeuwige strijd tegen de kilo's.
  8. Hoi Adriana, Ik herken je onzekerheid. Ik zat, net als jij, op 7 weken afgelopen maandag. En bij mij was het embryootje ook te klein en klopte het hartje niet snel genoeg. Wel was het gegroeid tov de echo hiervoor. Vanmiddag heben we weer een echo, en hopen we dat het weer verder gegroeid is. Veel sterkte toegewenst tijdens deze spannende tijden!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden