Hallo allemaal,
Net de hele tijd zitten typen, alles weer kwijt. Zo ontzettend balen. Kopieer altijd, maar was ik nu vergeten, grrrrr! Dus nieuwe poging:
@ Maureen: Jeetje, wat een verhaal zeg. Maar blijf moed houden hoor. Misschien heb je echt gewoon de pech dat je verkeerd op de medicatie hebt gereageerd en gaat het de volgende keer wel goed. Wel fijn om te horen dat je er redelijk rustig onder bent. Good for you! Hebben jullie al een afspraak staan voor een nieuwe behandeling, of neem je nog even je rust?
@ Elena: Wat ontzettend jammer dat het niet gelukt is met de cryo! Geniet van je kinderen en wie weet zien we elkaar nog eens in de toekomst ;-)
@ Maya: veel succes morgen bij Geertgen. Ik hoop dat het deze ronde beter is gegaan met de opbouw van je BMS. Ik hoop ook dat je je inmiddels weer wat lekkerder voelt.
@ Mees: wat heerlijk dat je ongi is gekomen. Kun je in ieder geval weer verder. Ik weet er alles van. Moest nu ook gaan starten met de pil, maar moest daarvoor de menstruatie krijgen. Had ik al 3 maanden niet meer gehad, dus zag de bui al hangen. Maar op het moment dat het nodig was, kwam die gelukkig. Dus heb er inmiddels alweer 1 strip opzitten :-) Hoop dat de uitslagen van het uitstrijkje en mammo ook oké zijn.
@ Corina & Nofje: ik hoop dat jullie beide morgen goed nieuws te horen krijgen. Dat wachten en het besef dat je zo afhankelijk bent van een ander, blijft toch echt verschrikkelijk!
Nofje, wat een geweldig lief aanbod van je vriendin. Koester dat hoor, ook al maak je er geen gebruik van. Blijft toch erg bijzonder dat een ander dat voor je wil doen.
En over je twijfel wat je nu moet doen: wij hebben ook zo'n soort situatie gehad. Gebruik maken van wederkerigheid of eigen donor. Allereerst moet je je natuurlijk goed afvragen of je dit samen met je vriendin zou willen doen. Bij wederkerigheid is er toch sprake van een soort van anonimiteit. Als je voor je vriendin gaat is de slagingskans theoretisch gezien wellicht wat groter omdat alle eitjes dan voor jou zijn (en je dus niet hoeft te delen).Wij hebben ook een hele tijd getwijfeld en hebben uiteindelijk beide trajecten bij Geertgen opgestart. Dr. Wismann zei dat we gewoon op 2 paarden moesten wedden. Dus waarom zouden jullie dat ook niet mogen? Start het traject met je vriendin ook op en kijk waar het schip strand. Vinden ze een donormatch, dan ga je daarvoor. Laat dat te lang op zich wachten dan zou je voor je vriendin kunnen gaan. Ik zou het in ieder geval bespreken bij Geertgen en kijken wat hun reactie is. Het geeft je in ieder geval een extra kans. Wij hebben voor onze eigen donor gekozen, maar uiteindelijk bleek dat zij nog een jaar wilde wachten. In diezelfde periode heb ik Annamoon ontmoet via dit forum en hebben we uiteindelijk besloten om van haar (geweldige) hulp gebruik te maken. Zij wilde de behandeling graag in het UMCU, daarom lopen wij nu niet meer bij Geertgen. Wij hebben het daar wel allemaal besproken met arts en psych en zij stonden voor de volle 100% achter onze beslissing.
Nou, bij ons gaat het nog steeds allemaal erg voortvarend. We zijn afgelopen dinsdag bij de arts geweest om het medicijnschema in te plannen. Het is dat er een sluiting is rondom de feestdagen, anders hadden we meteen kunnen beginnen. Nu hebben we 5 januari de uitgangsecho en dat betekent dat ik 15 dec weer de eerste deca-spuit mag zetten!!!!
Vind het nog steeds een beetje ongelooflijk hoe snel het nu allemaal gaat. Vandaag precies een maand geleden, hadden we ons intake-gesprek in Utrecht en nu gaan we over minder dan 3 weken daadwerkelijk starten!
Ik hoop dat ik niemand vergeten ben, anders mijn excuses. In ieder geval, iedereen weer heel veel succes met wachten!
:aaaflowersmiley: