Ga naar inhoud

kvdfernandez

Leden
  • Aantal Items

    99
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

kvdfernandez's Prestaties

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

10

Reputatie

  1. hallo; sorry meiden het is lang geleden maar het is veel gebuurt!!! met 32 wekken werd ik opgenomen door de haardbuiken en kreeg ik de longrijping spuit voor de kleintjes en weenremmers dat hielp goed en mocht naar 5 dagen naar huis maar met 34 weken en 2 dagen braken mijn vliezen om 1 uur nacht!!!dus snel naar ziekenhuis en 24 uur daarna kreeg ik een keersnee en mij 2 kleine baby's waren geboren op 20 mei!!!!naar 3 dagen mocht ik naar huis maar nadia en ruben niet omdat ze vroeg zijn geboren ze maken het goed ze moten allen leren eten en op temperatuur blijven.eten gaat al redelijk en nu nog de temperaturen en dan mogen ze naar huis ik denk eind volgende week!! ik ben iedere dag in het ziekenhuis met mijn kleintjes daarom kon ik eerder nix zegen het s erg druk!! als je iedere dag moet gaan of ja moet niet maar dat wil je gewon!!! [ATTACH=CONFIG]4151[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4152[/ATTACH]
  2. mywish wat erg,maar ze zorgen goed voor je in het ziekenhuis en ze houden je goed in de gaten does blijf lakker daar ik weet het is niet fijn maar thuis heb je geen doctor die op je kan letten.en je bent bijna 31 weken!!ik hoop natuurlijk dat ze nog in je blijven maar als ze out moeten blijven ze leven ze moeten natuurlijk in het ziekenhuis blijven maar het zal nix met ze geburen!!!! hier weer een paar keer in de ziekenhuis geweest door de contracties!!! ik blijf ze hebben iedere dag soms doen ze pijn maar ik blijf geen omsluiting te hebben!!!! het is zou vreemd!!! de doctor zei dat ik al een buik heb die al uitgerekend is als ik van 1 baby zwanger zou zijn. ze groeien goed met 28 weken was de jongen 1600k en de meid 1400. hier wel zenuwachtig wat het gaat geburen?,Wanner?,en hoe? ze zeiden dat ik blij kon zijn als ik de 34 weken al maar ja zo veel onzekerheid is niet fijn. ik ben wel blij als het zo veer is omdat ik al nix meer kan doen en iedere daag zwaarder en zwaarder word. en ja misschien zegen ze je kan blij zijn als je de 34 wekken alt maar we weet al ik de 37!!!! denk het niet hoor maar ja
  3. minoes geweldig foto's!!!!
  4. [ATTACH=CONFIG]3823[/ATTACH] hallo iedereen; hier druk druk druk... maar het gaat goed de baby's zitten nog binnen hihihi.ik moest wel gisteren en diabetes test doen omdat mij baby's te groot zijn maar die was goed daar ben ik blij om ze zijn gewon gezoende baby's die goed groeien!!! ze zitten 3 weken verder dan de gemiddeld. ik heb het wel erg zwaar en ben blij als de tijd is om te bevalen ik maag niet veel doen (kan ook niet hoor)maar ja gelukkig gaat goed!! ik heb wel nog aardebuiken en een blaasontsteking.de aardebuiken het is gewon omdat geen plek is en de baarmoeder te veel groei en voor de blaasontsteking heb ik gewon efe antibiotica. nu al 20 kilo!!!!!!!!!!! wow dat is veel ik hou veel vocht vast. hier fotootje van mij gr
  5. hallo meiden; hier alles goed de controle was heel goed gegaan en de baby's zijn al bijna 1 kilo!!!!!!!! mij baarmoedermond is goed dicht! ze denk dat ik die aarde buiken heb omdat het 2 zijn en groot en de jongen ziet best laag ze denk dat de baarmoeder zwaar vind en dat het zo lang het zo blijft dat ik me geen zorg moet maken we zijn blij dat het goed gaat, ze heb wel gezegd dat ze denk dat ik niet de 37 weken gaat halen maar nog 9 weken dus 34 maar ze is blij als we dat hallen :) we zien het wel. de tweelingbox is binnen en de kinderwagen komt maandag!! en hier trouwens 18 kilo bij gekomen!!!!!!!!!!!!!!! de ziekenhuis zegt dat als ze net wisten dat ik zwanger ben van een tweeling zou ze denken dat ik ga bevalen iedere moment!!ik heb een buik van 9 maanden blijkbaar. voor en kant leuk maar ik kan al bijna nix doen, gelukkig heb ik een lief man hij doet heel veel voor mij.
  6. hoi hier wachten tot morgen ik heb de hele weekend last van de hardbuiken en maak me een beetje zorgen ik kan namelijk niet zien of mij baarmoedermond noch dicht is!!!! ik snap de ziekenhuis niet ze zegen als het erger word kom je terug maar ja als ik het niet kan zien!!!!! dus erg blij als het morgen is :) ik blijf gewen rustig thuis ik werk niet dus dat is een plus puntje :) ja MommySoonIHope hoe gaat het???ik denk vak naar je en de kleintjes. Minoes wat erg!! maar probeert rustig te blijven en ja denk ook aan jezelf en de baby!!
  7. nee ze weten niet waarom en ik heb geen medicatie gekregen de moment ,omdat ik geen ontsluiting heb is dat goed en met de baby's gaat ook goed. ik heb wel nog wel iets gevoel maar niet zou erg als gisteren!! hoop dat het zou blijft
  8. Testr leuke foto's!!! hier moest ik gisteren de hele dag in de ziekenhuis doorbrengen ik had om de 3 minuten contracties!!!! gelukkig was mijn barmoedermond goed dicht anders moest ik daar blijven!! nu thuis maar ik maak me zorgen dat het weer gebeurt en dat de kindjes komen het is nog zou vroeg!!!!!!!!!!! ik ben bang ik wil ze net meer verliezen!! voor de rest nu thuis rusten en woensdag terug naar de poli of alles goed gaat.
  9. Joekiee geniet van jou vakantie!! testr hier ook veel echo's iedere 2 weken kijk de gn efe. minoes ik maag ook niet veel doen wel klote wat ik zie dingen dat gedaan moeten worden en word gek van hihihi!!! ik moest dinsdag naar de spoed door de pijn in mij hoofd en oor het was niet meer te ouden!! eerste de griep en nu een oorontsteking!!! ik heb penicilline gekregen. de baby's kamers s zou goed als af nog een par dingen zo als de klamboes en zou.baby-dump heb gebeld en de kinderwagen komt volgende mand. 2 sitters van mijn oma gekregen. 1 schommel gekocht. en we hebben besloten tocht een tweeling box te kopen ik heb hier een staan van mij nicht dat ik mocht lenen maar ik heb met andere tweeling mama's gesproken en die raden toch en grote aan zeker als ze groter worden is dat nodig,dus toch maar een kopen uffffff wat en geld allemaal!!!!!
  10. hallo!! hier al de hele week met de griep!!! het lijkt of het geen einde komt!! ik ben 13kilo aangekomen!!!!!!!!!!!!! ook erg banden pijn soms schrik ik van. en de baby's bewegen erg veel!!sommige dagen moet ik iedere 5 minuten naar de toilet omdat de jongen tegen de blaas is aan het schoppen!!
  11. [ATTACH=CONFIG]3575[/ATTACH] hallo dames; hier een foto van ruben. nadia die is een echte meisje al!!!!die wou echt niet op de foto!!! met de baby's gaat echt geweldig ze zijn zelfs stuk groter dan gemiddeld!!! het was best leuk om te zien. met mij gaat iets minder blijkbaar is mij motor te klein om zo veel te dragen zo vertelde de doctor :). ik heb medicijnen gekregen voor de hogerbloeddruk en de hart die harder moet pompen voor de kleintjes!! dus ik moet ruste en naar mij lichaam luisteren als die zegt dat genoeg is dan stopen!! maar ja het gaat wel hoor. volgende week op controle en daarna iedere 2 weken omdat een tweeling is. oo en ik voel ze echt bewegen!!!!en hele bul!! ik heb ook dat ongi gevoel blijkbaar is dat normaal als je niet vertrouw gewon naar ziekenhuis bellen je kant beter een par keer te veel gaan dan te weinig, dat zegt ook mij dokter.
  12. ik heb ook erg veel pijn soms wil ik naar de eerstenhulp gaan,maar ik weit dat het bandenpijn zijn, toch ben ik iedere keer bang!!! en ik doe al geen zware taken toch al en tijd!! morgen de 20de echo yipiii, ben blij heb zien om de 2 kleintjes te zien. en ik zal langs mij vrinden gaan die ook zwanger is ze begon gisteren te bloeden!! en ze moet nog 6 weken.maar ze denken dat ze gewon te veel gedaan hebt de baby bevecht en de aartje klopt! gelukkig! het was efe schrikken!.
  13. hier 2de icsi.2 terug geplast en nu zwanger van een tweeling boy en girl
  14. hallo nou hier drukke dagen!!! eerste mij vader op bezoek daarna de neefjes van mijn man en nu de broer hahaha. minoes ik heb ook een uitgebreider echo maar ik weet niet precies wat ze allemaal gaan doen en kijken. ik heb wel zien in!!!! ben af en toe nog bang ik heb vak pijn!!!best veel ze zeggen dat het banden pijn zijn maar ik maak me toch zorgen.ik hoop dat alles goed gaat!!
  15. Sweetformysweet fijn dat alles goed is!!!!! :toppie::toppie:
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden