Ga naar inhoud

Lisa1978

Leden
  • Aantal Items

    778
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Lisa1978

  1. Sas wat een fantastisch nieuws, geweldig!!!! Ben kei blij voor je
  2. he dee bedankt voor je meedenken, dit zou het zomaar kunnen zijn. zal ook nog een keer vanaf mn werk mailen, dank je wel. jij sterkte he
  3. He meiden bedankt voor de reactie! Heb haar al 2 keer gemailed ook met het verzoek om even te laten weten of ze het heeft ontvangen, vreemd he. Niks voor i. Ik zag op de site ook een adres van de financiele administratie, denk dat ik die anders ook nog ff ga mailen, gaat om financien nl ;) jose alles goed met jullie en de kleine meid? We hebben bijna feest, een jaar later, geniet ervan.
  4. he meiden een vraagje ik heb irma h. (nl verpleegkundige) een email gestuurd, maar krijg geen reactie., Werkt ze daar nog wel?? Heeft 1 van jullie anders een mailadres van 1 vd andere nl verpleegkundigen?? Ik heb nl een belangrijk formulier gemailed. Sas super veel succes de komende tijd! Babeth jij ook, spannend hoor, je dochter is alweer ruim 1, wat gaat de tijd toch snel.
  5. Twinkel wat lees ik nu! Gefeliciteerd, ik hoop dat alles goed met jullie gaat. Heel veel geluk!!!
  6. Babeth gefeliiteerd met je dochter! En super veel succes vandaag! Wat bijzonder!
  7. Super sas, heel veel succes de komende wachtweken!
  8. he sas, top!
  9. He sas, op naar spanje! Heel veel succes! Sylvia heek veel sterkte, wat een teleurstelling.
  10. He sas super dat de zaadjes goed aangekomen zijn, weer een stap verder. Hier alles goed hoor, de kleine wordt groter en groter. Ik duim voor je!
  11. He sas super veel succes in spanje. Hoop zo dat het lukt!
  12. He twinkel! Onze dochter is inmiddels 7 mnd, gaat snel he! Het gaat het heel goed, we genieten enorm. Ze heeft nog wel een spreidbroek aan, maar di mogen we naar de orthopeed, dus ben benieuwd! Jij bent ook al een eind op weg met je zwangershap, leuk hoor. Babykamer al klaar? Fijne vakantie!
  13. He twinkel fijne vakantie, neem je de zon mee!
  14. He twinkel, super dat de echo goed was en je krijgt ook een meisje, het is zo leuk ! Voel je je goed? Pip heeft ook wel leuk behang. Hier alles goed, onze dochter is al 6 mnd en we genieten elke dag. Geniet van je zwangerschap!
  15. he twinkel het schiet al op zeg! wow heel spannend. sas super veel succes 31 mei, en veel plezier met je moeder! tool gefeliciteerd!!! wen jij ook weer begonnen zie ik, heel veel succes!
  16. he meiden, wat een verschrikkelijk akelig nieuws allemaal. Vind het heel erg om te lezen. Heel veel sterkte.................. sas hopelijk brengt spanje veel meer geluk, vind je erg stoer
  17. He sas wat een ellende, knap dat jullie de moed niet opgeven. Heel veel succes
  18. Wow gefeliciteerd!
  19. he jessie hoe was je vakantie??? En wat een heftige bevalling heb je gehad, bbbrrr. he joseeke succes met de groente dit weekend. Ik heb vanmiddag pasfoto's laten maken van onze dochter, super schattig. hebben we nodig voor haar id. he meiden fijne pasen en niet te veel eieren eten ;)
  20. he sas, wat een afschuwelijk verhaal. vind het kei verdrietig voor jullie. heel veel succes ermee.....
  21. he sylvia en ivfmoeke heel veel succes! Sas hoe is het met je??
  22. he jose, fijn dat de groente goed gaat! wij deden ook eerst wortelen en gisteren bloemkool, nou hadden we vannacht een slechte nacht, dus geef de bloemkool maar de schuld haha. geinig dat ze haar haar heeft ontdekt :)
  23. he jessie welkom! Het is hier wel vrij rustig hoor, ben zelf ook geen mega fanatieke schrijver. Maar altijd leuk nieuwe mensen. Onze dochter is ook op 13 nov geboren (was 24-11 uitgerekend) Lagen we tegelijkertijd te bevallen ;) Mijn bevalling begon op zaterdagavond en ze is geboren om 8.48. Wat rot dat n.anne een lastige start heeft gehad. Onze dochter heeft ook wel aardig gehuild, maar nu gaat het super. Hopen dat het zo blijft. Ik ben het helemaal met je eens , ik vind het zo waanzinnig bijzonder dat ze er is, soms kan ik het nog steeds niet geloven en kan elke dag wel janken van geluk (schuif ik maar af op de hormonen :) ) Ben er echt super blij mee!
  24. uhm ik geloof omdat ik het hier las, maar het cb heeft het ook genoemd, maar misschien was het ook wel andersom hahah lekker vaag. cb adviseerde het in iedergeval ook en zij gaven ook aan dat ik al met groente mocht beginnen. zij zeiden soms als je eerst begint met fruit, vinden ze daarna de overgang naar groente lastiger, omdat ze zoet gewend zijn. vandaar dat ik maar begonnen ben met groente. ik heb eigenlijk niet echt een idee waarom ze rijstebloempap moeten hebben, stom he, doe soms gewoon braaf wat me gezegd wordt ;) hoe is het nu me de dysplasie heeft ze inmiddels een spreidbroek?
  25. he sas wat een gedoe!! kan me voorstellen dat je je machteloos voelt. het moet goed komen.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden