Ga naar inhoud

mamavan2

Leden
  • Aantal Items

    32
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door mamavan2

  1. Stiertje, ook hier gefeliciteerd met de verjaardag met jullie meiden! En met kippenvel heb ik je verhaal zitten lezen..... Sorpresa, ook hier veel problemen gehad met poepen bij ons meisje! In het ziekenhuis heeft ze verschillende keren een clysma gehad met moedermelk. En nu krijgt ze forlax en gaat het stukken beter (dit mag vanaf een half jaar pas). Ik hoop dat het snel beter gaat met jullie meisje. Hier waren de pampers bij de DA in de aanbieding. En ik ben altijd bang om zonder te zitten en ze hadden hier 5+ en 6 op voorraad en die zie je niet in alle winkels, vandaar de grote voorraad. Bij de etos zijn de luierdoekjes in de aanbieding, zowel die van Etos zelf als van pampers dus ook daar een doos van meegenomen. Door de vroeggeboorte heeft de tweeling de eerste 3 maanden in het ziekenhuis gelegen. De eerste 3 weken is mijn vriend er ook bij geweest en hebben we in het ronald mc donald huis gelogeerd. Daarna heb ik bij mijn schoonzus gelogeerd en is mijn vriend weer gaan varen. Maar door het kolven moest ik er elke nacht toch om de drie uur uit. Nadat we naar het CWZ zijn verhuisd mocht ik daar blijven slapen en hielp ik met alle voedingen. Toen ik eenmaal aan boord was en we moesten 's nachts varen was mijn vriend wakker en dan gaf ik ze om en om de fles en hield hij er ook een vast. En dan stopte ik ze weer om en om weer naar bed! Overdag deed ik ook het meeste omdat hij vaak buiten aan het werk was. Nu zijn ze 2 jaar en heb ik al die tijd niet echt meer uitgeslapen. Ach, af en toe ben ik kapot maar dat gaat ook weer over............ Vanaovnd nog even gezellig met mijn zusje naar de plaatselijke kroeg en morgen ong even boodschappen en dan gaan we weer lekker naar boord om ons gezinnetje compleet te maken!
  2. Ben sinds dinsdagmiddag heerlijk bij mijn ouders geweest en morgen rijd ik weer naar boord! Moest helaas wel bijna 500 km rijden maar is gelukkig erg goed gegaan. Heb een grote stop gedaan van een uur. Woensdag naar de theatervoorstelling van Bumba geweest wat de kinderen helemaal geweldig vonden! Is ook erg leuk opgezet en echt voor deze leeftijd. Gisteren bij de oogarts geweest voor controle en de ogen zien er goed uit en hoef pas in decemebr voor een nieuwe controle teurg te komen. Vanmorgen zijn we ook weer door de keuring bij het cb gekomen. Ze praten nog wel te weinig en als ik wil kan ik naar logopedie maar dat zie ik (nog) niet zitten! Ze brabbelen de hele dag en verstaan elkaar prima. Wacht nog liever een jaartje voordat ik actie onderneem.... Morgen boodschappen doen en weer naar boord. Gelukkig maar 20 minuutjes in de auto en mijn papa rijd achter me aan omdat ik anders de spullen niet meekrijg!hahahaha.... de pampers waren in de aanbieding en heb weer 18 pakken ingeslagen....... Geniet van jullie weekend!
  3. Vanmorgen door het slechte weer niet kunnen gaan rijden. Heel irritant die sneeuw! Maar gaan we morgen nog een poging wagen, helaas betekent dat wel nog iets verder rijden maar ja ik moet er iets voor over hebben......... Heb mijn ouders bijna 2 maanden niet gezien (en zij de kleinkinderen natuurlijk niet) dus heb erwel even zin in. Betekent voor mij ook een paar dagen rust want mijn moeder neemt dan veel uit mijn handen!!! Even weer nieuwe energie opdoen!
  4. Sorpresa, heerlijk toch................................Af en toe heb je dat gewoon nodig! Lianne, fijn dat de verjaardag zo gezellig is geweest! Hier zijn ze dan 2 geworden maar kreeg op een gegeven moment het idee dat ze de cadeautjes een beetje moe waren! hahaha Ik ga morgen voor een kleine week naar mijn ouders. Helaas moet ik wel 4 uur met ze in de auto, ben benieuwd hoe het gaat. Wil proberen om in 1x te gaan rijden en anders een lange tussenstop maken. Woensdag ga ik met 2 vriendinnen en hun jongens naar Bumba. Hopelijk vinden I. en T. het leuk. Donderdag en vrijdag nog afspraken staan bij de oogarts en CB. En natuurlijk nog wat leuke dingen doen, shoppen en op visite bij vriendinnen. Hopelijk gaat het allemaal lukken.................... Wij zijn nu in Duitsland en het sneeuwt alweer de hele ochtend, van mij mag de zomer beginnen! Op internet kun je alwwer de nieuwe voorjaars- en zomercollectie shoppen en dan verlang ik helemaal naar de zon!!!
  5. Hieperdepiep hoera!!! Gefeliciteerd met jullie kids! Veel plezier vandaag! Hier helaas niet echt een leuke zwangerschap gehad. In het begin, tot ongeveer 16 weken, regelmatig bloedverlies en toen ik eindelijk begon te geloven in een goede afloop kreeg ik met de 20 weken echo te horen dat bij 1 van de kindjes een scheurtje in de vliezen zat, ofwel: gebroken vliezen. Opgenomen in het ziekenhuis ter observatie en met 29 weken bevallen binnen 1,5 uur, waarin ik ook nog vervoerd ben naar een ziekenhuis met een nicu. In het begin hebben ze nog wel wat opstart problemen gehad en daarna alleen wat kleine probleempjes. Som zou ik nog graag een keer zwanger willen zijn en dan mogen/kunnen genieten van de zwangerschap. Maar de angst voor weer zo'n verhaal maar nu met 2 kleintjes erbij is voor ons reden genoeg om te zeggen: "geen mmm meer".
  6. Hier ook een heel ongeduldig mannetje en wanneer iets niet heel snel lukt meteen huilen!!! Papa kan daar ook niet zo heel goed tegen maar gaat nu ze groter worden wel steeds beter! Hier komt het gooi- en smijtwerk ook echt van ons mannetje!!!
  7. Dan hoef ik nog maar even!!! Moet wel zeggen dat ze steeds meer samen doen (lees: ondeugend zijn!). Eerst was alles alleen maar zie je steeds meer samen, echt leuk! Samen spelen is nog niet echt meer afpakken! Altijd moeten hebben wat de ander heeft en aangezien we niet van alles 2 hebben geeft dit nog weleens strijd! En hoewel Iris in het begin alles heel makkelijk afgaf doet ze dat toch wel steeds minder!! En inderdaad, Lianne, soms vergeet je dat je moe bent....... maar wanneer we hier een onrustige nacht hebben gehad met weinig slaap dan merk ik meteen dat ik slecht tegen weinig slaap kan! hahahaha
  8. Lianne, helaas niet op vakantie maar wij zijn schippers en komen dus op veel plekken! Zitten nu op de Moesel waar we als het goed is woensdag gaan lossen! Elinorac, heb je dochter gespot op fb! Wat een dametje al! Sorpresa, die vermoeidheid gaat over hoor! Toen ik uit ziekenhuis kwam met de tweeling was ik helemaal gesloopt en dacht aan boord wordt het veel makkelijker maar helaas............ Wij kwamen met 7 voedingen aan boord maar ging prompt terug naar 8 voedingen dus weg slaap! Gelukkig gingen ze snel terug naar 7 voedingen en langzaamaan werd het makkelijker en ging de vemroeidheid weg! Probeer zoveel mogelijk slaap mee te pakken of wanneer de tweeling slaapt ff rustig op de bank met een kop thee! Hier sliepen ze best snel door maar zijn ze verschrikkelijk vroeg wakker! Tijs is vaak al om 06.00 uur wakker. Soms leg ik hem bij mij in bed, zoals vanochtend, en toen heeft hij nog lekker tot 7.30 uur geslapen. Iris werd ook pas rond die tijd wakker! Heerlijk.............. Omdat uitslapen echt verleden tijd is laten we elkaar wleeens een beetje uitslapen maar dat kan alleen wanneer we stilliggen. Maar daar kan ik echt van genieten! Het NEE zeggen gaat de hele dag door. EN eerst probeert de een het en dan de ander..................... geweldig om te zien maar ook erg vermoeiend! Maar ach, het is allemaal eenm fase en het gaat al zo snel!!!
  9. Lianne, hoe is je polowedstrijd gegeaan??? Elinorac, hopelijk knapt de oudste op en kunnen jullie morgen toch nog lekker naar de beekse bergen! Ik las ergens anders dat jullie opgeruimd hebben!!! hahahaha, moet je hier einde van de dag eens zien..............................overal speelgoed!!!! Helaas kan ik daar heel slecht tegen maar goed, als ze op bed liggen ruim ik allles weer op!Hier moesten ze er ook niets van hebben wanneer ze in de wandelwagen in slaap waren gevallen om ze naar bed te brengen! Sorpresa, gefeliciteerd! De tweeling al 1 maand oud! Ik heb van het eerste elke maand een foto op dezelfde plaats genomen, erg leuk om terug te zien hoe ze groeieden en veranderden! Stiertje, nachtelijk kletsen is misschien fijner als krijsen maar nog steeds niet fijn! Als ze hier wakker worden leg ik ze terug zonder iets te zeggen, muziekje aan en weer weglopen! Soms werkt, soms ook niet! Succes! Helaas blijft het nadoen niet tot elkaar beperkt maar ook papa en mama nadoen is erg leuk!!! Maar nu moet je zelf zo gaan oppassen wat je doet of zegt!!! Het is een leuke periode maar ook een drukke want voor mijn gevoel ben ik de hele dag aan het NEE zeggen! Waarschijnlijk zijn we maandagavond op de plaats van bestemming en hebben we dinsdag vrij, eens kijken of we nog iets leuks kunnen gaan doen in de omgeving!
  10. Hier ook een meisje met poepproblemen! Nu gebruiken we al bijna een jaar Forlax en gaat het super! Geen schreeuwend meisje meer wat heel nodig moet poepen maar niet kan! Volgens de ka kunnen deze poeders ook niet voor luie darmen zorgen en durf ik het dus gerust te gebruiken en wat kun je toch blij worden van een makkelijk poepend mensje!hahaha Helaas zit zwemmen er bij ons ook niet in, door ons varende beroep! (best raar want water genoeg om ons heen!) Kinderen vinden het wel heerlijk als we gaan! Eerste jaar durfden we niet goed vanwege het exzeem bij ons dametje! Gelukkig gaat dat nu heel goed en is ze er zo goed als vanaf! Wat een geweldig stel vrienden die langskomen om jullie kanjers te bewonderen! Wij zijn met 3 stellen in de mmm bezig geweest en op het moment was het erg fijn om met elkaar over alles te kunnen kletsen en alles te delen...... spuiten, uitgangsecho's, puncties, delingen, terugplaatsingen en natuurlijk de teleurstellingen en de vreugde! Lianne, gezellig dat je mee komt kletsen!!! Hier weer wat nieuws, elkaar de hele dag nadoen en dan het liefste zichzelf uitkleden!!!! Ik ga er 2 omkleden en in bed doen want ze zijn niet te genieten!
  11. Stiertje, wij gingen niet zo vaak zwemmen, helaas! Maar toen ze konden gaan staan hebben wij het uitgeprobeerd en ze tuimelen erg makkelijk voorover! Maar als je ze nu al gaat gebruiken en je wilt regelamtig gaan zwemmen dan heb je er in ieder geval veel plezier van! Was alleen een tip! Toenb ze klein waren vond ik ze wel fijn want ze liggen op hun buik in het het water (soort zwemhouding!) en dat vonden ze wel lekker!
  12. Stiertje, wij hebben deze banden ook en helaas maar kort gebruikt! Kregen in een duits zwembad het advies om ze niet meer te gebruiken wanneer ze er mee kunnen staan want dan duikelen ze heel snel voorover met de band!Je hebt ook banden waar ze in kunnen zitten, die lijken me ook heel handig.................. Hier was het vsanmorgen om 05.30 uur feest en om 10.00 uur waren ze niet genieten dus naar bed gedaan. Nu is ons meneertje al weer wakker maar ons dametje slaapt nog heerlijk!
  13. Sorpresa, succes op het CB straks en hopelijk kun je je kids even "dumpen" en zelf even lekker slapen! Ik kan ook erg slecht tegen weinig slaap! Nu mag ik niet mopperen want normaal slapen ze bij ons de hele nacht maar vanmorgen om 05.30 uur huilde onze dame heel hard dus bij ons in bed gelegd. Natuurlijk werd ons mannetje ook wakker, dus ook in bed! Zelf moesten we er om 06.00 uur uit om het schip te verhalen dus ben benieuwd tot hoe lang ze het volhouden want ze hebben niet meer geslapen! Vanavond maar proberen op tijd naar bed te gaan!
  14. Hier slapen ze nog zeker 2 uur in de middag! Heerlijk, even wat dingen doen waar ik geen hulp bij wil (lees: strijken, administratie, etc..) Laatst hebben ze met z'n 2en in een 2pesoonsbed geslapen! Na enig huilen zijn ze toch in slaap gevallen. Ze hebben ook weleens in de easywalker geslapen, die kun je helemaal platklappen, ging ook goed! Hebben ook getwijfeld om een andere buggy te kopen maar doen het toch niet. Wij zijn allebei lang en als we gaan wandelen is het vaak voor langere stukken (omdat je met een schip meestal ergens achteraf ligt). hahaha, die beenruyimte die ze nu nog niet gebruiken, gebruik ik voor de boodschappen!!!! Kan daar 4 tassen kwijt!!! En tussen hun in kan ook nog een tas met daar bovenop wat speelgoed!
  15. hahaha, dat gezeul inderdaad....................................... Wij hebben de easywalker en daar konden we de maxicosis op klikken. Dus nooit de reiswiegen aangeschaft. Omdat we weinig konden wandelen en we de reiswiegen niet konden meenemen in de auto hebben we ze nooit gekocht! In onze vorige auto kon de kinderwagen er net in maar nu hebben we een station en gaat het wat makkelijker maar als ik een paar dagen naar mijn ouders ben geweest en ik moet ook nog boodschappen meenemen moet ik nog steeds puzzelen om alles mee te krijgen!!! Laastst grapten we ook al dat we nooit op vakantie kunnen met de auto want dat past gewoonweg niet! Met het CB heb ik niet zoveel, ja voor het wegen en meten maar verder......................... Hopelijk heb jij er betere ervaringen mee! Hier al de hele dag een huilirig ventje en geen idee wat er aan de hand is maar zal blij zijn als het bedtijd is!!!
  16. Zielig is dat als ze zo ziek zijn en dan ook nog papa en mama aansteken! Hier hebben we dat 2 maanden terug gehad! De twins allebei ziek en wij ook, erg gezellig hoor, not! Hopelijk knappen jullie allemaal snel op! Hier spelen ze wel vaak met hetzelfde maar dan op een andere manier! Het keukentje is erg populair. Iris speelt dan het liefst met kleine spulletjes (hebben een theepot met klein servies van hello kitty) en Tijs stopt alles in een bakje om het vervolgens ergens anders leeg te gooien! Maar Iris speelt ook graag met auto's en Tijs met poppen!!! Maar toen laatst een vriendje hier was liep hij ook met de pop maar ja dat heeft hij thuis niet. Je merkt wel verschil in spelen maar weet niet of dit typisch jongen/meisje is. Hier gaan ze mij nu steeds meer nadoen. Dus als ik aan het poetsen ben willen ze helpen. Dan krijgen ze allebei een poetsdoek. Ze hebben ook hun eigen stofzuigertje waar vooral Tijs heel veel meespeelt! hahahaha Sorpesa, heb je vannacht weer lekker geslapen? Wij gingen ook bijna nooit weg toen ze zo klein waren. Waren ook erg van de rust en regelmaat. Straks krijg je nog kansen genoeg hoor!
  17. Sorpresa, hier zijn ze natuurlijk ook al 2! Toen ze zo klein waren gingen we ook weinig weg hoor, al die prikkels. Wij waren toen ook pas net uit het ziekenhuis en ze pasten nauwelijks in de maxi cosis. Maar nu proberen we af en toe toch wel weg te gaan. Of om vrienden te bezoeken. Vind het ook voor de kids erg belangrijk dat ze andere kindjes zien. Nu is het vooral nog op zichzelf en speelgoed afpakken maar ach het hoort erbij! Gelukkig gaat het dus de goede kant op met de xziekenboeg!
  18. Het was even wat stiller maar daar zijn we weer! Sorpresa, fijn om te horen dat het goed met de kleintjes en dat de medicijnen werken tegen de krampjes en reflux! En wat lekker slapen met een mens kan doen...................! Elinorac, hopelijk knappen ze snel op! Inderdaad, vaak zijn ze na elkaar ziek....... of misschien doen ze het erom........................dat je de aandacht beter kunt verdelen!hahaha maar 2 zieken tegelijk is ook niet handig maar ach gelukkig zijn ze niet altijd ziek! Wij zijn ondertussen ook weer in het land van internet (lagen met de fesstdagen net op de grens en we hebben wel duits internet maar geen frans en helaas pakte hij de fransman en dan kunne we hem ook niet overzetten). Verder erg rustige feestdagen maar ou&nieuw met vrienden gevierd die bij ons opzij lagen. Hun zoontje is 2 dagen ouder dan de tweeling dus dat was erg bgezellig. 1 januari zijn we naar een groot pretpark geweest waar ook voor de dreumessen genoeg te doen was. Nu zijn we weer over tot de orde van de dag en liggen we te laden voor Nederland.
  19. Sorpresa, verhalen komen vanzelf weer. Nu eerst tijd voor jullie gezinnetje en natuurlijk die hoognodige slaapjes proberen te pakken! Gezellig nog een tweelingmama erbij, welkom!Ook een aardige voorgeschiedenis maar nu oo keen mooi gezinnetje! Wij hebben nu even rust, ze liggen heerlijk te slapen! De tafel staat feestelijk gedekt om straks met z'n 4tjes te gourmetten! Heerlijk burgerlijk maar als we dan toch alleen zijn dan maar lekker dit doen!
  20. Stiertje, heb eindelijk je foto's kunnen bewonderen! Wat een schatjes!!!! Wel heel verschillend, volgens mij! hahaha zag ook een bumba stoeltje voorbij komen! Heb ik ook erg lang gebruikt, ook met in bad gaan, ideaal (hoewel er op staat dat het er niet geschikt voor is!). Mar als ik ze alleen in (biba)bad deed dan kon ik er eentje afdrogen en de ander kon lekker blijven zitten! Ach, het varende bestaan went, hoewel ik zel niet van de binnenvaart kom maar liefde kent geen grenzen, toch! Hoewel het over het algeeen erg goed bevalt, speelt de economische crisis op dit moment een grote rol!!! Hopelijk gaan we snel weer de goede kant op. Vanmorgen nog wat laatste dingetjes gehaald en vanmiddag gaan we even naar de speeltuin (die op 100 meter afstand is) want het is hier heerlijk weer!!! Lekker genieten van het zonnetje. Misschien komer er morgen nog vrienden op bezoek omdat die door het hoge water op de Rijn niet naar huis kunnen, we wachten het af................ Sorpresa, even doorzetten en hopelijk gaan de krampjes snel over. Ik vond de infacol echt te smerig en gebruikte druppels van vsm (kinderen wilde de infacol niet slikken!). Vergeet niet te genieten van deze periode want de tijd gaat zo snel!!! Elinorac, heb je een pb gestuurd! Iedereen hele fijne feestdagen en een gelukkig en gezond 2013!!!
  21. Elinorac, als het goed is heb ik je uitgenodigd zo niet dan hoor ik het wel! FB stoort bij ons de laatste dagen nogal!
  22. Yes, CB plannen we gewoon en als het te ver rijden is verplaatsen we de afspraak. Moet heel eerlijk zeggen dat ik weinig met het CB heb. Zijn ook nog onder controle bij de ka (vanwege vroeggeboorte) en die afspraken vind ik belangrijker omdat ik daar echt duidelijke antwoorden krijg. Sorpreasa, hopelijk gaan de hulpmiddeltjes snel werken en gaan de krampjes over. Hier heeft het ook een poosje geduurd voordat het over was. In het ziekenhuis deden ze nog weleens een warme hydrofiel luier om hun buikje. De ene keer werkte dit wel en de andere keer niet! En inderdaad elk slaapmomentje pakken hoor. Wij hebben erg veel geluk gehad dat ze heel snel doorsliepen maar als ze nu afen en toe niet doorslapen ben ik meteen gaar! Dus respect voor je weinige uurtjes slaap! En inderdaad als je straks gaat wandelen zijn de opmerkingen niet over hoor, integendeel! Lekker langs je heen laten gaan en genieten........................................... Stiertje, ik heb je toegevoegd op fb maar kan nog niet op je pagina kijken (hebbenb al een paar dagen problemen met fb, ligt waarschijnlijk aan ons internet!) Wij zijn bijna op de plaats van bestemming, nog even een plaatsje zoeken en hopelijk kunnen we dan vanmiddag even lekker naar de speeltuin. Het is hier ook niet geweldig weer maar dan zijn we er in ieder geval even uitgeweest. Fijne zondag!
  23. Sorpresa, hopelijk zijn jullie de nacht een beetje goed doorgekomen en hebben ze lekker geslapen zonder kramppjes. Op naar een nieuwe dag............. Hier hebben ze zomaar tot 07.00 uur geslapen, ongelooflijk!!! Helaas zat ik samen met mijn vriend al om 06.00 uur aan de koffie. Hij heeft vannacht in de stuurhut gezeten en ligt nu even lekker te slapen! Morgenmiddag zijn we op de plaats van bestemming en dan een paar dagen rust. Misschien toch nog even een Weihnachtsmarkt opzoeken, eerst maar eens kijken wat voor weer het wordt! Morgen in ieder geval nog een paar boodschapjes doen en dan met z'n 4tjes kerst vieren. Raar idee dat we nergens heen hoeven dit jaar......
  24. Ben het met Stiertje eens: wanneer je denkt een ritme gevonden te hebben moet je alweer op zoek naar een ander ritme! Vooral in het begin had ik het idee continu op zoek te zijn naar een ritme. Wij hebben lang het schema van het ziekenhuis gevolgd (door vroeggeboorte hebben we daar 3 maanden vertoefd) en daar haden ze een strak schema en dat ook mee naar huis genomen. Wij hebben ze ook altijd tegelijk gevoed en er ook voor wakker gemaakt. Hier is de tweeling altijd samen ( op 1 ziekenhuisbezoekje na). Ben ook erg benieuwd hoe ze zouden reageren als ze alleen moeten spelen. Maar als we er een zouden wegbrengen is dat meteen voor een aantal dagen en daar moet ik echt niet aan denken....................... hihihi Dit jaar hebben we een hele rustige kerst, zijn nu onderweg naar zuid duitsland en zijn daar zondag of maandag. Oudjaar zijn we daar waarschijnlijk nog maar dan krijgen we gezelschap van vrienden met hun zoontje die 2 dagen ouder is. Dus dat wordt dan wel gezellig. Misschien 1 januari nog iets gezelligs gaan doen in de omgeving, eerst maar eens kijken wat we daar kunnen gaan doen................. En wat zijn jullie plannen? Hier was het vanmorgen om 06.00 uur al feest maar hopelijk redden ze het tot de middag, dan kunnen we samen warm eten en dan lekker slapen. Voordeel van vroeg opstaan is dat ik nu al klaar ben met poetsen en het eten staat ook al klaar!
  25. Elnorac, maar wij hebben gen vergelijkingsmateriaal van 1 kindje. Krijg de vraag vaak:"zal wel druk zijn met2?" Maar we weten niet beter dus misschien wel makkelijker dan.....
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden