Nadinekas
-
Aantal Items
10 -
Registratie Datum
-
Laatst Bezocht
Inhoud Type
Profielen
Forums
Blogs
Galerij
Evenementen
Alles dat geplaatst werd door Nadinekas
-
Heey Judith!!
Ik ben nu eindelijk zover dat ik met de enquete bezig ben, tenminste volgens mijn planning had ik het allang af moeten hebben maar ik ben een geboren uitsteller.
Maar ik heb de vraagjes af maar waar ligt Berkel en Rodenrijs ook alweer dichtbij?
Of wil je liever gewoon de vragen over het internet beantwoorden? Dat snap ik ook hoor;)
En hoe is het met je? Hoe gaat het met IVF enzo?
Groetjes Nadine
-
Hooi!1 In ieder geval alvast bedankt en ik moet morgen mijn inleiding inleveren van het werkstuk en dan heb ik binnenkort een gesprekje met hem en dan zal ik even met hem over hebben wanneer ik het beste iemand kan interviewen en ik zal ook aan de vragen werken
Je hoort het wel;)
groetjes Nadine
-
Hooi! ik weet no niet helemaal hoe dit forum wekt maar ik had gereageerd en ik zou het echt super leuk vinden als ik je zou kunnen interviewen? Ikzelf woon in krimpen aan de lek en ben zeker bereid om naar jou toe te komen wanneer het je uitkomt! Waar woon jij inde regio rotterdam?? Echt super leuk!
groetjes Nadine (nogmaals sorry dat ik zo laat reageer:( druk met school en profielwerkstuk vergeten daardoor)