Ga naar inhoud

Sanneke

Leden
  • Aantal Items

    38
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Sanneke

  1. Hallo allemaal, Ik heb net mijn derde mislukte icsi poging achter de rug............. Aangezien wij niet meer behandelingen willen ondergaan en ons willen richten op het adopteren van een kindje meld ik mij hier. Alle tips en aviezen zijn welkom!!!!
  2. Hallo allemaal, Helaas is onze poging mislukt. Ik ben zondag ongesteld geworden. Ik voelde het vrijdag al aankomen want had giga hoofpijn zoals ik voor die tijd altijd heb...... Pfff ben erg verdrietig. Zeker omdat we eigenlijk hadden besloten dat dit onze laatste poging was. Weet één van jullie of er nog een evaluatie gesprek volgt na een mislukte behandeling? Eerst maar weer even een tijdje rust denk ik en dan misschien toch nog een allerlaatste pogig???? Wij vragen ook vast informatie op over adoptie. En Sas hoe beviel de behandeling in Cyprus? Is dit een goede evt optie????
  3. Hallo allemaal, Helaas is onze laatste poging ook weer mislukt. Ik vind het verschrikkelijk moeilijk om erover na te denken om geen poging meer te doen en dan geen kinderen te krijgen. We hadden dit eigenlijk voor deze behandeling wel afgesproken, maar ja nu het helaas zo is valt dit vies tegen. Bedankt voor al jullie steun..... Heel veel geluk voor diegene die positief getest zijn en sterkte voor diegene die net als ik weer even door zo'n vreselijke periode moeten!!!!!! Liefs Sanneke.
  4. Pfff Nyna echt bijna gelijk!!!!!!!!!!!!!! Ik mag dus de 26e testen. Waar heb jij de behandeling gehad?
  5. Hai Nyna en mijn baby, Ik heb net te horen gekregen van mijn arts dat ik 10 dagen na mijn terugplaatsing mag testen. Dus a.s. maandag of dinsdag. Ik denk dat ik zolang niet wacht want hun zullen wel een zekerheidje inbouwen toch??? Zondag maar testen???? Wat zeggen jullie? Ik heb na de punctie alleeen maar progstran bolletjes gebruikt. Thanks!!!!!!!!!!!!!!
  6. Hey mijn baby, Mag ik vragen waneer jij de punctie hebt gehad? En vanaf hoeveel dagen je na de punctie de 1e test hebt gedaan? Ik heb vorige week maandag de puntie gehad en wil ook graag testen maar weet niet of dit al zin heeft.......... Ik heb pas op dag 5 de terugplaatsing gehad van 2 blastocysten die in de embryoscoop als 2 besten over waren. Bedankt alsvast voor je antwoord.
  7. Hey Vera, Pfff verschrikkelijk hé??? Ik wou dit ik een week kon slapen!!!! Die ongesteldheidskrampjes ken ik. Ik had ze al na een paar dagen dus weet ook niet wat dit is. Ik slaap slecht, want ik droom elke nacht dat ik ongesteld word. Zere borsten etc zijn nu allemaal weg, en voel mij verder prima. Ik weet ook niet wat ik er van moet denken. Wij gaan er natuurlijk voor dat het gemiddelde super hoog wordt deze maand, maar deel dezelfde angst als jij hoor!!!!! Sterkte!!!!
  8. Hey Gabrie, Was dat maar waar. Ik heb vorige week maandag de puntie gehad en er zijn er afgelopen maandag 2 terug geplaatst. Deze 2 waren als enigste over na de 5 dagen embryoscoop. Weet 1 van jullie waneer ik nu mag/kan testen? Ik zit ook op het forum wachtbankje, maar daar word iedereen zwanger dus vind het daar een beetje eng worden...... Hoeveel geluk is er op een gegeven moment nog over hé? Hoever ben jij nu?
  9. Hey Vera, Je vergeet mij!!!! Ik vind het wel eng hoor zoveel zwangeren. Vooral omdat we al boven gemiddelde zitten deze maand. Ik ben bijna alle kwaaltjes kwijt dus zie het somber in..... Hildever wat vreselijk voor je!!!!!!!!! Heel veel sterkte!!!!!
  10. Hai allemaal, Spannend hé?.... Wij hebben zaterdag(dag 5 na punctie) een terugplaatsing gehad van 2 blastocysten. Waren geen toppers maar goede zeiden ze die nog wel toppers konden worden maar heel iets achter liepen. Hopelijk zijn ze dus top geworden in mij!!! Helaas geen cryo's dus dit is de kans die moet lukken. Ik heb Otrivelle gespoten voor de punctie, en gebruik nu Utrogestan. Weet iemand waneer ik zou mogen testen in deze situatie?? Bah zo vreselijk die wachtweken!!! Zeker omdat je "rustig" aan wilt doen maar ik het moeilijk vind wat "rustig" aan doen is. Ik ben een doe mens dus word helemaal gek bij weinig doen.... Gelukkig bestaat dit forum en kunnen we onze zware weken delen!!!!!!! Groetjes!!!!!!!!!!!!!
  11. Hai June, Gezellig!!! Ik zit er vanaf zaterdag op als alles goed gaat!!! Tot gauw......
  12. Hai Roxanne, Wij laten eigenlijk alles doen in Dusseldorf. Het bevalt ons tot nu toe heel erg goed!!!! De echo's zijn alleen in Hengelo gedaan. Ik heb de vorige keer een hele slechte ervaring gehad in Nederland met de behandeling. Dus ik wou graag voor een derde poging gaan maar zekers niet meer in nederland.
  13. Hallo, Ik krijg zaterdag ochtend een terugplaatsing. Als er tenminsten 1 doordeeld natuurlijk. Hai mijnbaby: weet jij al waneer jij de punctie hebt, of doe jij het lange schema? Hai Bloempje: waneer heb jij de terugplaatsing gehad? Hai Vera: spannend hé? Ik zal voor je duimen, en kan vanaf zat gezellig met je mee wachten!!!!! Hai Scorpio: Waar zit jij nu in het traject?.... Of zie ik iest over het hoofd? En wie zijn er op dit moment nog meer verzeild op het wachtbankje of gaan er net als ik bijna op......
  14. Hai, Bedankt voor jullie lieve reacties. Dee: Je krijgt inderdaad ongeveer 1 week voor je menustruatie een uigangsecho en moet op dag 3 van je menustruatie beginnen te spuiten. Het gaat allemaal wel heel snel daar. Het komt soms best chaotisch over maar dit komt denk ik omdat het allemaal heel snel gaat omdat ze zoveel ervaring hebben. Ik hoop natuurlijk dat je deze info niet nodig hebt en wij elkaar tegen komen op het forum het wachtbankje..... Maar goed ik ben net zo en denk ook al aan het volgende dan is het mislukte makkelijker af te sluiten!!! Beetje zelfbescherming denk ik!!!! In ieder geval heel veel succes!!!!!
  15. hallo allemaal, Wat een geweldig nieuws voor velen!!! Gefeliciteerd. Wie zitten er nu nog op het wachtbankje en/of komen er binnerkort op te zitten? Ik heb gisteren de punctie gehad, waarbij 8 eicellen zijn gevonden en 6 zijn bevrucht. Deze 6 zijn allemaal in de embryoscoop gegaan. Ik heb zaterdag de terugplaatsing. groetjes.....
  16. Hai, Er zijn 8 eicellen gevonden waarvan 6 bevrucht!!!! Ze zitten nu alle 6 in de embyroscoop. Zaterdag om 1030 heb ik de terugplaatsing als het allemaal goed gaat!!!!
  17. Hai allemaal, De punctie is goed verlopen. Ik was erg zenuwachtig maar kreeg een spuitje toen ik net lag waar ik lekker rustig van werd..... Daana de narcose...... Heerlijk kan ik achteraf zeggen. Beter dan aldie pijn hier in Nederland. Ik had 8 eicellen. Helaas waren er al een paar gesprongen. Dr S zei dat we toch misschien zat de punctie hadden moeten doen..... Maar ja. Hopelijk zitten er een paar mooie rijpe bij want daar gaat het om toch? Wij heben gekozen voor IMSI en voor de soort van Icubator waar de eicellen 5 dagen in blijven. Morgen horen we hoeveel etc........
  18. Hai, Morgen de punctie!!! Pfff best zenuwachtig!!! Ik moest trouwens zat om 2300 otriville spuiten en zon prikvrij.... Ik ga zo maar naar bed, morgen om 0600 gaat de wekker want we willen om 0630 wegrijden.
  19. Hallo allemaal, Het resultaat van onze FM afgelopen woensdag. Ik had er 1 van 18, 2 van 15 en 1 van 13 rechts, en links een paar die kleiner waren dan 13. Viel mij een beetje tegen in vergelijk met de 1e 2 icsi behandelingen. Maar goed misschien is een paar minder wel beter dan een heleboel want de 1e 2 behandelingen behandelingen hebben ook niet goed uitgepakt.......... De punctie is nu op maandag gepland om 1000. Ik ben best zenuwachtig. Heeft één van jullie ervaring met de narcose?? Ik heb namelijk ook al eens iets gehoord over een roesje. Zijn er nog meer mensen die starten deze maand? Groetjes!!!!!!!!!!!!
  20. Hallo dames, Is dit het goede forum waar meerdere mensen in DD behandeld worden? Ik ben vanaf vrijdag aan het spuiten, en heb morgen mijn 1e echo.
  21. Hallo meiden, Ik lees al een tijdje mee op dit forum en zou eigenlijk gelijk starten met NCM, maar omdat ik de griep kreeg werd dit een maand uitgesteld. Helaas zie ik dat er een aantal meiden van het forum starten in mei 2012 het niet positief heben mogen afsluiten!!!! Heel veel sterkte voor jullie allemaal!!!! Voor de anderen die wel positief hebben getest en/of nog op dit wachtbankje zitten ook heel veel sterkte..... Ik ben al vanaf vrijdag aan het spuiten. S morgens Puregon en s avonds Menopur. Morgen heb ik de eerste meting in DD. Deze doen samen met Hengelo, maar omdat ons de samenwerking een beetje tegenvalt doen we alles nu maar in DD. Ik voel me dit keer best een beetje depri. Al heel wat huilbuien gehad, al weet ik niet eens waarom. Maar goed we gaan er natuurlijk voor 300% voor dus positief blijven!!! Toitoitoi allemaal!!!!!!
  22. Hallo, Wij starten als het goed is deze week met spuiten. Wij volgen het korte schema in DD. Hopelijk kunnen we onze verhalen hier delen!!!!!
  23. Hai Hildever, Heel veel succes vanmiddag!!!!!
  24. Hai NCM, Heel veel sterkte en ik zal duimen dat de opbrengst hoog en goed is!!!!!! Groetjes
  25. Hai, NCM: Het valt altijd tegen als je er veel van verwacht!! Maar je kunt inderdaad beter minder eicellen hebben die van kwaliteit goed zijn dan veel die kwalitatief veel minder zijn. Positief proberen te blijven, ondanks dat je je niet zo lekker voelt. Ik bijf voor je duimen!!!!! Hildever: Het is inderdaad moeilijk om je weer op te laden, maar ik ben blij dat ik niet alvast begonnen was..... Dit had ik bij de laatste poging en dat vond ik veel erger. Al die hormonen voor niets in je lijf!! Ik wacht nu netjes op mijn volgende menstruatie.... Het zal wel gewoon zo moeten zijn denk ik!!! ( ha,ha ik ben nogal bijglovig!!) Ondertussen zal ik ook voor jou duimen!!!!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden