Hallo meiden,
Bedankt voor jullie welkom hier.
Stephanie Leuk dat jullie zoveel foto's hebben en dat ook nog van de tp.
Die foto hebben we niet, helaas. Wel leuk om er een dagboek van te maken. Wij hebben zelf een baby weken plan kalender. Wordt ook een soort van dag boekje. Hier schijven we onze afspraken in wanneer ik iets moet regelen bijzonderheden enz. Hier staan ook leuke tips in en hoeveer je bent qua zwangerschap.
Lentezon Hier op het forum staat idd een hoop info. Kan me goed voorbereiden op wat komen gaat. Ben nu nog veel aan te lezen.
Maar las bij jou dat het voeden de goed kant op gaat. Das wel lekker denk ik. Nog ff en jullie kunnen ook weer de nacht door slapen.
Maar even een vraag geef je eigenlijk de fles of borstvoeding??
Vraag ik ivm dat ik zelf als het wilt lukken graag borstvoeding wil geven. Is dat een beetje te doen met twee??
Sim Jou verhaal klinkt idd ook erg bekent. Heb hier en daar al wat ervarings verhalen gelezen. Dan zie je pas hoeveel er in het zelfde schuitje zitten. In het begin toen we er aan begonnen had ik echt het idee we lijken wel de enige tot dat je echt er aan begon. Toe hoorde we pas oo maar ik ken ook iemand die... en in het zh in Gent hoeveel stellen je daar niet voorbij zag komen. Oke we zijn gelukkig niet alleen met een probleem.
Maar ja dan kan je verhaal nog niet kwijt. Kon er gelukkig wel over praten met me nicht. Dan is het nog niet makkelijk daar ze toch soms jou niet voor je gevoel begrijpen. Nu is dat anders me nicht ging ook het traject in. We begrijpen elkaar nu ook helemaal.
Groetjes Mariëlle