Jump to content
  • entries
    7
  • comments
    8
  • views
    669

the day after


Cin

521 views

Gisteren terugplaatsing gehad, fluitje van een cent:)

Van de 6 eitjes zijn er tot op heden 5 goed bevrucht. De beste is inmiddels teruggeplaatst & dat koester ik de hele dag!

 

Ik hoop zoooo erg dat na 3 jaar onze wens eindelijk ingaat!

 

Ik heb alleen echt al een paar dagen allerlei klachtjes; lichte buikpijn, borsten die groter zijn en zeer doen & zoooo moe. Voel me echt een watje, maar zou het liefste de hele dag slapen.... (herkent iemand dit of stel ik me aan?

Maar slapen gaat niet de hele dag er moet uiteraard ook gewerkt worden ;)

Dat is maar goed ook, des te eerder is het 19 mei & dan TESTEN!!!!

2 Comments


Recommended Comments

Meiske74

Posted

Hai Cin

 

tis vreselijk , je ervaart vanalles en vraagt je af of het iets te betekenen heeft, hoe lastig ook, je zult echt op je test moeten wachten....ik weet niet of je utrogestan gebruikt maar hier kun je ook bijwerkingen van krijgen.

 

Succes met het wachten!!

groetjes

Babeth

Cin

Posted

Hoi Babeth,

 

Ja het is zeker van die medicijnen, want ik had de klachten ook al een beetje vóór de TP. Dus ik weet dat het geen signalen zijn hihi. Maar het is best lastig, dat wel :)

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use