Ga naar inhoud

zvez2

Leden
  • Aantal Items

    17
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door zvez2

  1. Hoi Fren, We hadden de eerste afspraak bij Meisner in Mei. Dit afspraak hadden wij in November genomen.. Maar de tweede afspraak ging vrij snel in Juni eigenlijk.. Heel veel success!
  2. Hey Ester, Dat had Dr. Meisner aan ons ook verteld. Maar we hebben toch besloten om alles in Duitsland te laten doen. Mijn man heeft vandaag AMC afgebeld. We konden in Duitsland al volgende week terecht, maar we hebben besloten om in Oktober de Tese te laten doen.. Eest vakantie, ontspannen dan door zetten.. Ik hoop dat jullie snel aan de beurt zijn.. en inderdaad alles sneller gaat ook bij AMC. Arzu, hoe gaat het met je meid?? Hoe is het met je buikje? :)
  3. even over de DNA onderzoek. wij moesten ook 12 weken wachten op amc. eigenlijk las op de internet dat bijna alle DNA testen tussen 3 and 30 dagen gedaan kan zijn.. Dus waarom wij zolang wachten, dat weet ik dus niet..
  4. Lieve Joella, heel veel sterkte.. Wij weten allemaal dat de kans ervan zeer groot is, maar wij hopen allemaal dat we nooit meemaken.. Het is moeilijk en verdrietig, ik hoop dat jullie trots op elkaar kunnen vinden. Groetjes, zvez
  5. Bedankt voor de lieve berichten.. Sas, Dreamer gefeliciteerd!! wat goed nieuws allemaal =)) hier nog 2 nachtjes slapen en dan naar DD. Ik ben benieuwd wat we gaan horen.. essie, Dr. Meisner zei dat de nieuwe gebouw waarchijnlijk ergens eind september/october klaar is. Dan hoeven ze niet meer operatie kamers te delen met andere afdelingen en daarom zou het wat sneller kunnen gaan..
  6. Sas, Zwelgje van harte gefeliciteerd! Wat geweldig nieuws!! =)
  7. Hoi Essie, Excuses, ik heb een fout gemaakt; ik bedoelde najaar... Ja, Dr. Meisner lijkt heel goed te zijn. Het is wel een beetje jammer dat hij zich niet alleen bezig houdt met TESE maar ook met algemene urologie, daarom denk ik dat de wachtlijsten nog langer zijn.. Veel succes bij de afspraken! Hallo meiden, ik ben een portie niet gereageerd.. Ik probeer wat afstand te nemen. Ik werk op dit moment heel veel samen met een andere afdeling.. en er zijn 6 meiden die ik moet samen werken en vaak vergaderen, en allemaal (zonder uitzondering) zijn ze zwanger.. Dus ik zit in vergaderingen met dikke buiken, en ze zitten hun buik te aaien tijdens de vergaderingen.. Hartstikke leuk voor hun en ik merk dat ik wat meer vrede mee krijg/heb, maar goed het blijft confronterend... Natuurlijk blijven ze ook grappen maken over de "enige meid in de kamer die niet zwanger is en wie weet of ze een inspiratie voor mij kunnen worden". Bovendien sinds binnenkort schijnt dat mijn kat ziek is, en als het "baby" van ons huis, is niet zo makkelijk te bewerken.. Ik ben heel blij dat eindelijk hier wat positieve nieuws te lezen zijn =) Groetjes, Zvez
  8. Het is echt fijn van je te horen. Heel veel sterkte de komende tijd.
  9. Ja, het was inderdaad heel heftig...Ongelovelijk!!!
  10. ayy ayy... wat is er mooier dan een kindje liefdevol huis geven.. maar goed... Gisteren zat ik trouwens TV te kijken. Er was een programma op ned2 geloof ik over gezinsbegeleiding, pleeg gezinnen etc. Ik vond het zo erg... en dan denk je, die lui heeft kinderen, en jij niet.. pfff..
  11. Niets bijzonders hier. Wij moeten op ons afspraak wachten eind april bij de uroloog. Ik ben niet de meeste geduldig persoon, dus dat is niet altijd even makkelijk =) In de tussen tijd ups and downs.. Ik heb wel wat meer vrede mee, maar dan nog steeds heb ik mijn momenten =/ Maar goed, afwachten.. Hebben jullie wel een beslissing genomen over je zwager vragen? Hadden jullie hem al gevraagd? PS: Trouwens, vond ik het zo raar dat ze in Turkije niet mee doen met KID. Ik zag het toen ik voor de links zat te zoeken..
  12. Hey Sanne, dat is ballen zeg.. Ik kan het met goed voorstellen hoe moeilijk het zou gewest zijn, om op zo een moment ook nog bij een kram visite te zitten. =( Heel veel sterkte! Het is eigenlijk heel stom, maar ik ben al een tijd geleden de password bij Zvez vergeten. Bij mijn laptop staat het ingelogd, dus kan ik het nog steeds gebruiken.Maar bij de thuis computer niet dus. Thuis computer staat altijd aan, dus als ik maar weinig tijd heb, maar toch even wil kijken, dan gebruik ik de huis computer.. Gewoon stom =)
  13. Hey Sanne, hoe is het met je? Ik hoop dat alles goed is. Wanneer mag je testen? Groetjes, zvez Ps: Zvez2=zvez
  14. trouwens zvez2=zvez ;)
  15. hey Arzu, ik vind het heel jammer voor jullie dat de tp niet successvol was. Ik zelf met cyprus geen ervaring, maar op de internet heb ik de volgende site gevonden. Er is sprake van sperm donatie, en ivf etc. Dus misschien is er wat voor jullie. Nogmaals ik heb helemaal geen kennis of ervaring mee, gewoon op de internet gevonden.. engels: http://www.donasyon.net/ turks: http://www.yumurtadonasyonu.com/kktc-tup-bebek-sperm-donasyonu-sperm-nakli.htm
  16. ahh Arzu meid. Wat jammer =( Heel veel sterkte! Dikke knuffel
  17. Hallo Honey, Ik was eigenlijk een beetje teleurgesteld dat alles opnieuw moest. Maar goed je hebt gelijk, ze willen natuurlijk zeker weten wat er aan de hand is.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden