Ga naar inhoud

Krullie

Leden
  • Aantal Items

    216
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Krullie

  1. Krullie

    Kans op zwangerschap

    Jammer dat de laatste poging mislukt is! Succes met de nieuwe poging! Ik hoop voor je dat het gaat lukken! Het blijft zeker een moeilijke keuze... Wij hebben destijds 1 verse TP gehad en ik ben bevallen van een tweeling (dat kan dus ook nog...hadden we eigenlijk geen rekening mee gehouden...).
  2. Wat leuk dat er zoveel tweelingen op komst zijn!! Succes met de laatste loodjes (voor sommigen van jullie!). Hopelijk hebben jullie 'geen last' van dit lekkere weer! Enne als ze er zijn...GENIET!!!!, want het is zo mooi om een tweeling-mama te zijn!!!
  3. Krullie

    Hoe is het met ??

    Hoera! Ze zijn er! Gefeliciteerd met je mannen!
  4. GELUKKIG NIEUWJAAR VOOR JULLIE ALLEMAAL! WOW!! Gaaf zeg! Gefeliciteerd met de zwangerschap!! Hier gaat alles ook z'n gangetje. De meiden zijn het jaar 'lopend' ingegaan! Echt zo bizar...de ene dag zetten ze 6 pasjes los en de volgende dag lopen ze de hele kamer rond; en gewoon allebei tegelijk (ben je dan een ééneiige-tweeling of niet...:)) Verder worden het echt grote meiden; drinken niet meer uit een fles, eten wat de pot schaft, lekker lang uitslapen (tussen 8 en 9 uur worden ze wakker) en één keer overdag slapen (van 13-15 uur). Echt héél groot zijn ze nog niet...ze zitten net in maatje 80 en wegen rond de 9 kilo, maar goed...we zien ze met de dag groeien! Fijn dat het met jullie kleintjes ook allemaal vlotjes verloopt. Genieten jullie ook elke dag weer? Ik vind het zo mooi!
  5. Dat is zeker heel mooi! Proficiat nog! Mijn meiden zijn met 32w5 'spontaan' geboren dmv een 'gewone' bevalling! Dat is idd even in het ziekenhuis vertoeven, maar...dat ben ik nu alweer helemaal vergeten!! Fijne zwangerschap nog!
  6. Onze meiden gingen de 'bakjes' uit toen ze 6,5 maand waren. Heb toen wel voetenzakken aangeschaft, zodat ze nog wel lekker warm erin zaten. Ik vond ze nog niet geweldig erin zitten, maar vond de bakjes ook een beetje te krap worden.
  7. Ook ik was ongeveer 13 kg aangekomen...na de bevalling waren er meteen 10 af en toen de meiden thuis kwamen (na 3 weken) woog ik minder dan voorheen (en nog steeds...gelukkig:)). Gefeliciteerd met je mannen, Henkie! Bij ons kregen de meiden ook altijd tegelijk eten, we maakten ze gewoon wakker (soms wel sneu, maar anders is het echt niet te doen). Toen de meiden thuiskwamen hadden ze eigenlijk al een prima ritme. Eén keer per nacht was het etenstijd en dan vroeg in de ochtend. Na ongeveer 12 weken sliepen ze, geloof ik, door!
  8. Ook wij gebruiken een fietskar. Het grote voordeel, vinden wij, is dat je als je ergens naar toe gefietst bent, je ook nog wat kunt doen (shoppen, wat drinken, etc.). Je kunt de fietskar afkoppelen en vervolgens als kinderwagen meenemen. Echt ideaal (zoals Yes ook al schreef!).
  9. Ook wij hebben de duo-walker, waar we SUPER tevreden over zijn!
  10. Lief dat je vraagt hoe het met de meiden gaat, Tammy! Het gaat supergoed met ze! Ze zijn vorige week 1 jaar geworden! Wat een feest! We hebben een knalfeest gegeven en ik kan jullie allemaal vertellen dat zo'n eerste verjaardag echt superspeciaal is (mocht je dat nog niet meegemaakt hebben...). De dagen ervoor beleef je het allemaal, van een jaar geleden, opnieuw! @ Tammy, hoe is het nu met Kaylen? Koortsvrij? Het is wat met die verkoudheid, hè...het is ook frisjes vind ik!! @ Gerreber, nog even en dan kun jij ook gaan genieten van 2 kleintjes (het is echt prachtig!!) @ Mijnbaby...succes met de voorbereidingen van het BUMBA-feest!! Leuk!
  11. Krullie

    Afscheid

    Ha Jane, Jammer dat je afscheid neemt. Ik vond het wel leuk om jouw verhalen/adviezen te lezen. We hebben in een korte periode na elkaar een tweeling gekregen, dus vond het fijn te lezen hoe jij de dingen ervaart. Geniet van je gezinnetje!!
  12. Prikjes zijn goed gegaan, weinig last van gehad, dus da's mooi. Ze waren goed gegroeid...Juultje weegt nu 7890 gram en is 70,5 cm en Kaatje weegt 7625 gram en is 69,8 cm. Voor het eerst dat ze meer dan een ons schelen in gewicht. Verder was de arts erg tevreden. Ze vond dat ze de twee maanden die ze te vroeg geboren zijn, al voor een heel groot deel hebben ingehaald. Altijd fijn om te horen. Morgen op controle bij de kinderarts. Benieuwd wat die zegt!
  13. Zo...heb het allemaal weer even snel bijgelezen...wat gaan ze toch allemaal goed, hè! We zijn net terug van 4 weekjes vakantie! Heerlijk om zo lekker op pad te zijn met de meiden. In de afgelopen weken hebben ze superveel bijgeleerd...mijn ouders waren vandaag helemaal verbaasd! Ze kunnen allebei zelfstandig zitten, kruipen de hele kamer door, trekken zich aan alles omhoog, kruipen over alles en iedereen (vooral elkaar) heen, zijn dol op pap met een lepeltje...en vast nog meer...:) Juultje heeft inmiddels 4 tandjes (ook dat is heel hard gegaan) en bij Kaatje komt de eerste er echt aan (boven). Morgen moeten we naar het CB. Ben megabenieuwd hoe goed ze gegroeid zijn! Ook krijgen ze hun 11-maanden prik. Ga mijn bedje weer eens opzoeken...dat is altijd zo lekker na een paar weken in een ander bed geslapen te hebben!
  14. Ook ik heb de behandeling in Elisabeth gehad en idd bij mij is dat ook opgemeten! Stelt weinig voor hoor en bij ons hebben ze een goed plekkie gevonden :)
  15. Krullie

    babyphone

    Ook wij hebben de Avent gekocht (met rentepunten bij de ING). Volgens mij hebben wij toen voor de duurste variant gekozen, dus met temp/melodietjes/luchtvochtigheid etc. We zijn erg tevreden over deze babyphone. Hij stoort niet, is erg duidelijk en een goed bereik. Temp+luchtvochtigheid vind ik erg makkelijk. Kunt meteen zien of het niet te warm/koud is. Ook van de melodietjes maken we best vaak gebruik. Succes met kiezen
  16. Leuk om weer iets van je te horen, Daan. Zag net in het topic foto's juli een schattige foto van jouw mannetje...HUP HOLLAND HUP! Fijn dat het zo goed met hem gaat. Voor het doorslapen heb ik eigenlijk ook geen tips, dat doen ze hier prima! Wij hebben net als Jane overdag de gordijnen gewoon open en als ze om half 8 naar bed gaan, maken we het donker. Maar fijn dat het afgelopen nacht al wat beter ging...hopelijk zet het door! Met de waterpokken gaat het hier wel goed. Bij Juul zijn ze nu bijna allemaal weg, bij Kaatje zijn ze allemaal ingedroogd...wel zitten er nog heel veel in haar haar. De meiden zijn nu het kruipen aan het ontdekken, ziet er erg schattig uit. De tandjes gaan doorkomen, denk ik! Veel 'kwijl', heeeeele rode billetjes en wangetjes! Werd tijd...hahaha...volgende week zijn ze alweer 10 maanden...jeetje wat gaat het hard. Ik zal eens een flesje gaan klaarmaken...ik denk dat ze wel wat lusten!
  17. Ik vind het ook allemaal zo snel gaan...echt niet normaal! De meiden kunnen nu allebei los zitten en Kaatje tijgert de hele kamer rond. Het waterpokken-stokje is doorgegeven...Kaatje heeft ze nu! Echt zo zielig! Juultje had er weinig last van, maar Kaat is er echt ziek van (bijna 40 koorts, hangerig, huilerig, alleen bij mama willen zitten (fijn met dit weer, hihi)) Erg sneu! Deze week weer 'goedgekeurd' bij het CB. De meiden zijn allebei 66,5cm lang. Juul weegt 7280 en Kaat 7170...gaan dus echt gelijk op! Ze raken nu het groene gedeelte van de curve! De arts was over de ontwikkeling erg tevreden en wij natuurlijk ook! Aan de voedingen hoef ik niets te veranderen. De meiden eten genoeg, wel mogen ze tussendoor wat diksap (ipv water). Vinden ze erg lekker!
  18. Fijn dat het inderdaad resultaat boekt! Weet je idd waar je het voor doet! Ook hier nog geen tandjes te bekennen...
  19. Druk, druk, druk...hihi. Hebben jullie ook zo'n zin in de vakantie? Ikke wel! Nog 5 weekjes werken!! We gaan met vrienden één weekje naar zee, dan ga ik een paar dagen met een vriendin op pad en daarna nog 2 weken met z'n viertjes naar een camping (met onze nieuwe caravan!). Heb er zin in!! Juultje is net een krentenbolletje...heeft de waterpokken. Ooh, wat is dat zielig zeg! Gelukkig heeft ze er weinig last van, wel is ze wat hangerig en koortsig. Kaatje heeft het (nog) niet. Ze zeggen dat het heel besmettelijk is, dus ben benieuwd! Juultje kan nu alleen zitten. Nog niet zo lang hoor. Kaatje zit nog in de oefenfase, maar het gaat steeds beter! Echt zo leuk om te zien hoe snel ze dingen leren! Ons schema is eigenlijk nog steeds hetzelfde en dat bevalt mij (en blijkbaar ook de meiden) goed. Ze slapen nog best veel. 's Ochtends 2 uurtjes en 's middags ook, dus dat is wel lekker...kan ik alle zooi opruimen die ze samen gemaakt hebben. Donderdag moeten we naar het CB. Ik ben echt zo benieuwd hoe zwaar en lang ze zijn! Ze dragen nog steeds maatje 68, dus de lengte kan ik ongeveer wel schatten...hihi. Ik ga zo eens een flesje klaarmaken! Manlief is voetbal kijken en BBQ-en, dus mag het vanavond alleen doen! Kunnen we nog gauw 'alles' klaarmaken voor vaderdag! Fijne dag morgen!
  20. Een fijne dag morgen! Geniet van jullie 'grote dag'!
  21. Krullie

    foto's juni '10

    Wat een schatjes allemaal!! Hier mijn moppies, die elkaar superlief vinden...
  22. Krullie

    Foto's Mei 2010

    Op de valreep nog een foto van onze meisje in mei: Hoezo ééneiige tweeling...
  23. Weet eigenlijk ook niet wat gebruikelijk is? Ook zonder pap komen ze de nacht goed door, maar ze vinden het wel héél lekker. Nu doe ik er maar 4 van die kleine voedingschepjes pap bij (2 eetlepels zullen dat denk ik zijn), dus het is maar een dun papje...hihi. Ik vind het schema zo prima werken! Ze moesten er wel even aan wennen om weer heel vroeg naar bed te gaan, maar nu ze 'gewend' zijn is het ideaal. We kunnen om half 12 lekker ff naar buiten en om half 3 zijn ze ook echt weer 'moe' genoeg om te gaan slapen. Ben benieuwd hoe lang ik dit schema weer ga volgen...meestal blijft het toch een beetje zoeken...hahaha.
  24. @ Mijn baby: Knapperd, die knul van jullie! Kan hij ook weer zelf terug...dat is wel handig! Onze meiden kunnen dat ook, maar vergeten telkens dat ze kunnen. Na een half uur vinden ze het niet meer leuk op de buik en moet mama komen om ze op de rug te draaien (heel handig...not). @ Jane: Fijn te horen dat het zo goed gaat met Eva en Finn! Ik zie dat ze vandaag precies 7 maanden zijn...gaat snel hè...hihi. Met de oogjes gaat het gelukkig veel beter! Ze zitten alleen 's ochtends nog dichtgeplakt! Ik zit inmiddels op 3 flesvoedingen. Ons schema is weer een beetje aangepast...ben er nu tevreden over! Kan nu ook 's ochtends de deur uit...ff naar de markt ofzo. 7.30-8.00: papfles 210cc 8.30-9.00: lekker slapen 11.00: fruithapje 12.30: boterham en een flesje van 150cc 14.30: slapen 16.30: groentehapje (dit gaat er echt in als een speer!) 19.00: papfles 210cc Ze zijn voor mijn gevoel de hele dag al aan het eten, hihi. Ze krijgen dus geen andere tussendoortjes. Af en toe een slokje water/slappe thee. Fijne pinksterdagen!
  25. @Snoeske...dat is goed nieuws! Fijn dat je zwagerschap zo goed verloopt!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden