Ga naar inhoud

Sikki

Leden
  • Aantal Items

    35
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Sikki

  • Verjaardag 21-08-1979

Sikki's Prestaties

Explorer

Explorer (4/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. *breekt in* Henne, nog steeds volg ik je op een afstand en wat zie ik nu, een tweede streep!!! En wat voor 1! Echt heel duidelijk. Ik hoop echt dat het deze keer allemaal goed mag blijven gaan en je dik de 40 weken haalt. Daar duim ik voor! Miki, ook hier nog even van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie Binkie! Ben je me alsnog ruim voor ;) *breekt weer uit*
  2. Hai Gabrie, jij ook hier ;) Voor jou duim ik uiteraard ook!
  3. Ik kwam ook even kijken hoe het met Henne gaat. Jeetje, wat een vreselijke domper en teleurstelling toch weer. Heel veel sterkte met het verwerken. Afbouwen deed ik van 10 mg naar 2 dagen 5 mg en dan 2 dagen 2,5 mg. Ik heb er helemaal geen last van gehad, terwijl ik het toch 12 weken geslikt heb. Ik kan mij verder eigenlijk wel vinden in de redenatie van Noor. 1 mislukte cryobehandeling zegt nog niet veel over het wel of niet slagen van een volgende keer. Alhoewel ik heel goed begrijp dat je al zoveel teleurstellingen meer te verwerken hebt gehad. En die gevoelens zijn niet zomaar uit te schakelen bij deze teleurstelling. Ook ik heb gedacht, wat doe ik als deze eerste behandeling met Prednisolon en Intralipide mislukt. Want ja, kun je je mening baseren op 1 poging. Gelukkig was het bij ons wel gelijk met deze combi gelukt. Maar ik geloof ook dat het deels geluk en/of toeval is geweest. Immers, er waren 2 nagenoeg identieke embryo's teruggeplaatst en er is er 1 blijven plakken. Dus zeker niet de Prednisolon en Intralipide alleen hebben gezorgd voor mijn zwangerschap! Aan de andere kant is het natuurlijk heel vreemd hoe jouw waardes zo gekelderd zijn. Laat Pf. maar met een goede verklaring hiervoor komen! Ik weet wel dat bij sommige vrouwen 5 of 10 mg Prednisolon nog steeds te weinig is en dat zij pas succes hebben bij 15 of 20 mg Prednisolon. Verder heb ik mij ook laten monitoren bij Pf. tot de 12 weken grens en toen ik ziek werd bij 6 weken zwangerschap zag je mijn waardes ook snel veranderen. Heel veel sterkte Henne!
  4. Onderzoek en overwegingen - pauze voor wie overweegt een behandeling met prednison te gaan doen of hier onderzoek naar doet Wen72: een poging gehad met prednisolon 5 mg. Helaas niet zwanger. Voor der volgende poging zal er wederom prednisolon overwogen worden. Breden: een cryo en een verse TP gehad met 10 mg Prednisolon en Intralipid. Bezig met/in voorbereiding op een poging met prednisolon voor wie zich voorbereid op, of bezig is met een behandeling mer prednisolon Henne, 5mg prednisolon, omega3 en vitD, cryo tp 16 feb nu DUIMEN! -> verhoging prednisolon naar 10 mg na allergische aanval op wachtdag 2 Breden: Volgende verse behandeling (begin maart) weer met Prednisolon. Ceeke: 5mg prednisolon+intralipid bij cryo tp in maart Roos37: 15 mg prednisolon + intralipide bij cryo tp eind februari Tool: 5mg prednisolon, intralipid, DHEA, in voorbereiding op verse poging in april Zwanger met prednisolon voor wie zwanger is van een behandeling met prednisolon, dat dit lijstje maar heel lang mag worden.... Miki/Testr: 4e icsi, 1e cryo (ooit) met 5 mg Prednisolon t/m wk 20 (ivm allergie / geactiveerd immuun) + 1000 mg Omega3 en 2000 Vit D Sylvia10 : cryo behandeling 15mg prednisolon + intralipid+ aspirine+fraxiparine Twinkelstar:3e icsi (6de tp), 5 mg prednisolon, in combinatie met 500 mg omega 3 en 2000 ie vitamine d vanwege lichte afwijkingen in het immuunsysteem Sikki: 9e icsi (10e tp), 10 mg prednisolon + intralipide + faxiparine t/m 12 weken + 1600 Omega3, 3200 Vit D
  5. Ik lees hier op het forum af en toe mee en reageer ook een enkele keer. Vooral Henne volg ik al een hele tijd en lees nu dat je weer een tp hebt gehad! Dit keer dus met Prednison. Meid, weet dat ook iemand hier voor je duimt! Miki, ik jij schiet ook lekker op zeg! Tot mijn grote verrassing las ik toevallig ergens dat ik hier ook maar op de lijst moet. Eigenlijk vind ik het een beetje ongepast omdat ik hier niet heel actief meeschrijf, maar misschien kan ik anderen hoop geven met mijn verhaal. Vandaar dat ik dan toch maar aan het verzoek ga voldoen ;)
  6. Zie dat je online bent. :) Gaat alles goed met je? Lekker ver ben je al, succes hoor! Spannend is het allemaal.

  7. Twinklestar, zie mijn onderschrift. Ik heb 9 verse ICSI's gehad en 10 tp's met in totaal 19 embryo's. Allemaal waren ze van vergelijkbare kwaliteit, varierend van perfect tot goed. De eerste 7 ICSI's hebben we in Dusseldorf gedaan en omdat ik zeker wilde weten dat ik er alles aan gedaan had ben ik voor ICSI 8 overgestapt naar Gent. Weer allerlei aanvullende immuunonderzoeken gehad en een hysteroscopie, maar niets afwijkend gevonden. De laatste poging wilde ik toch wat anders proberen en ondanks geen directe aanwijzingen deze poging met Prednison, Intralipid en herparine injecties gedaan. En zoals je ziet ZWANGER! Ik heb bijna altijd Menopur gebruikt en de opbrengst en de kwaliteit van de embryo's waren altijd vergelijkbaar. Wat wel opvallend was, was dat de tp's in Dusseldorf altijd heel moeizaam gingen. In Gent ging het beide keren geheel zonder problemen en de eerste poging een vmk en de tweede poging raak! Indien je het nog aankan, niet opgeven! Zelfs na veel ICSI's en tp's is het nog mogelijk!
  8. Hi Miki,

     

    Wat ontzettend gaaf dat jij nu ook zwanger bent!

    Onze geschiedenis heeft idd wel overeenkomsten.

    Maar vooral die sinds de positieve testen ;-)

    Jouw hcg verloopt is zelfs eng gelijk aan die van mij!

    Op naar een mooie echo maandag!

     

    Liefs Sikki

     

    PS Ik ben niet zo heel actief op dit forum maar vooral op ZP waar je me ook al hebt gevonden ;-)

  9. He Sikki, ik heb jou wel vaker voorbij zien komen en zie nu dat je zwanger bent. Van harte, wat super! Ook met veel omwegen lees ik en nu ook met o.a. Prednison. Me too! Je loopt 2 weken op mij voor en jouw hcg loopt vanaf het begin ook redelijk gelijk met die van mij (17 dagen na ei / punctie 531 en zie stijging in mijn handtekening). Bij jou is het een eenling he? Bij ons nog even afwachten, ook al denk ik zelf 1. Veel succes de komende periode. Wat gaaf dat je al een stevig hartje hebt gezien. Wij mogen maandag pas komen, met 7 weken en 3 dagen. Ik duim voor jullie en ga jullie ontwikkelingen zeker volgen. xxx -M

  10. Ik heb dit middel vorig jaar augustus in Dusseldorf een keer gebruikt. Zelf ben ik er niet heel enthousiast over. Maar dat komt misschien omdat ik er gewoonweg niet op reageerde. Naast dus deze Elonva moest ik er gewoon nog 2 ampullen Menopur bijspuiten en later zelfs ophogen naar mijn normale doseerhoeveelheid. Wanneer je dus meer dan de standaard dosis nodig hebt zal dit middel niet toereikend zijn.
  11. Ik ben zwanger geworden met de combinatie van Intralipid en Prednison... Voor het eerst dat ik beide gebruik en voor het eerst echt zwanger. Toeval, ik geloof het niet! Ik heb het infuus toegediend gekregen via een contact van Pfeiffer (hij zelf kan op zijn lab geen infuus aanleggen). Het kostte mij 30 euro per keer (excl de lipid zelf). Eerste infuus heb ik genomen 4 dagen voor tp. De tweede heb ik geregeld na mijn positieve testen en genomen op 14 dagen na punctie.
  12. *breekt nog een keer in ;-)* Testr, ook aan het strohalmen! Op Freya schrijf ik idd mee, vooral op zoek naar informatie. Echt heel nuttig! Maar ik ben voor de lotgenotenpraat actief bij vruchtbaarheidsbehandelingen op zwangerschapspagina. Jij dus ook aan de Prednisolon! Ook bij Pfeiffer geweest? *en breekt weer uit*
  13. *breekt in* Sorry meiden, jullie kennen mij niet, maar ik lees al heel lang stiekem met jullie mee. Door mijn zoektocht naar lotgenoten (lees zoektocht naar mede veel plus ICSI-plegers) ben ik ooit hier op dit forum terecht gekomen. En een aantal van jullie volg ik zo nu en dan nog. Zelf schrijf ik veel mee op een ander forum, maar dat terzijde ;-) Henne, ik lees van weer een vreselijke teleurstelling. Zoals jezelf zegt, zou je zeker te vroeg getest kunnen hebben (ik weet niet welke test je gebruikt hebt). Maar ik las ook je vragen over hoe nu verder, wat kun je anders doen, een ander ziekenhuis zou niets kunnen toevoegen, enz. Zelf ben ik in mijn zoektocht op heel veel informatie gestuit. En nu na omzwervingen via Nederlandse ziekenhuizen en Düsseldorf in Gent beland. En ik kan alleen maar zeggen, een ge-wel-dig ziekenhuis met een hele kundige arts! Misschien is het eens goed om toch nog eens wat immunologische onderzoeken uit te laten voeren? In Gent behandelen ze nav die onderzoeken ook met een lichte dosis Prednison. Ik hoor daar veel goede verhalen over en wil dit zelf bij de volgende poging ook gaan gebruiken. Tja, na 8 ICSI's wil je wel eens wat anders proberen. Want is het na zoveel tp's alleen maar toeval dat het niet wil lukken? Voor nu wens ik je heel veel sterkte en hoop ik met heel mijn hart dat je te vroeg getest hebt. Liefs Sikki *breekt weer uit*
  14. Sikki

    De pauzemeisjes

    *breekt in* Hier een meeleesleefmeisje. Ik ben niet veel op dit forum maar spiek altijd even hoe het met Henne is. Henne, wat een vreselijke onzekerheid. Ik duim dat jij die uitzondering bent die we allemaal hopen te zijn! Dit heb je zo niet verdiend. Sterkte! Sikki *breekt weer uit*
  15. Mijn groentenla is helaas nog leeg. En lust helaas niet alles. Van wie nog vol is en mij wil helpen ontvang ik graag een pb!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden