Ga naar inhoud

Miep gaat naar Meppel


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

hallo allemaal,

 

 

 

as dinsdag heb ik de eerste fm echo in meppel.

 

we doen transport icsi met meppel en zwolle.

 

ik ben een beetje nerveus hoe alles deze keer zal gaan.

 

het is voor ons alweer 3 jaar geleden dat we voor het laatst hiermee bezig waren. toch wel weer even wennen.

 

 

 

ik gebruik gonalf en lucrin.

 

 

 

gr miep

Geplaatst

Ik heb mijn terug plaatsing ook in Zwolle gehad, vond het wel een prettig gebeuren daar, heel veel succes met deze nieuwe poging!!

Geplaatst

ik vraag het meteen maar even ... wat is een EUG ??

Geplaatst

Hoi Miep,

 

 

 

Een lang traject heel herkenbaar!!! Wel geen icsi van mijn kant maar loop met tussenpozen ook al zo'n 17 jaar rond in de MMM. Heel veel succes!!!!

 

 

 

@ Butterfly

 

EUG is een buitenbaarmoederlijke zwangerschap, helaas ook 2x gehad. De 2e keer net op tijd in ziekenhuis, had anders de ochtend niet gehaald, terwijl ik in de ochtend nog op controle was geweest in het ziekenhuis. En daar hadden ze niets gezien!!!

Geplaatst

thanks!! weer wat geleerd!

 

pffjuuheej 17 jaar is ook een lange tijd ! ongelooflijk, hoe relativeer je zoiets ? en waar haal je de kracht vandaan ?

Geplaatst

hallo,

 

 

 

bij mij int ziekenhuis vertelden dat ze maar 4x icsi doen.. ook al wil je zelf betalen. Ik ben in Groningen. UMCG.

 

jij hebt al best vaak een icsi ondergaan. Lijkt me best moeilijk allemaal. na 2 mislukte pogingen is het bij ons al zwaar!

 

 

 

heel veel suc6!

 

 

 

liefs

 

Desiree

Geplaatst

@Butterfly,

 

 

 

Jong begonnen, veel IUI, kreeg de artsen niet aan hun verstand dat je met een defecte eileider geen zaken op de juiste plaats krijgt. Ben twee keer zwanger geweest, 1x van een drieling (voor defecte eileider) maar dat was een EUG, en 1x van een eenling, dwars door pil met defecte eileider, ongelofelijk, maar dat was ook een EUG (in die defecte eileider) die werd te laat ontdekt en was kantje boord. Ben toen gestopt met de behandelingen kon het niet meer opbrengen. Nu toch op de valreep de kans willen grijpen. Heb het nooit helemaal los kunnen laten. Vandaar besloten het met ivf te proberen. Daar was ik 10 jaar geleden al voor aan de beurt, maar besloten "even" een pauze in te lassen. Ook nog in adoptietraject gezeten, maar omstandigheden maken het enorm moeilijk een kind te kunnen adopteren. Dus nu op het wachtbankje, nog 4 dagen te gaan.

 

 

 

Jij in ieder geval veel succes geweest. Dat het allemaal mag lukken!!!!

Geplaatst
@Butterfly,

 

 

 

Ben toen gestopt met de behandelingen kon het niet meer opbrengen. Nu toch op de valreep de kans willen grijpen. Heb het nooit helemaal los kunnen laten. Vandaar besloten het met ivf te proberen. Daar was ik 10 jaar geleden al voor aan de beurt, maar besloten "even" een pauze in te lassen.

 

 

 

:boff:dat lijkt op ons verhaal, bizarrrr !

 

 

 

Ik weet ff zo niet wat je leeftijd is, maar had jij dat ook ? ... dat je denkt .. nu KAN het nog en ik wil toch de kansen nemen die er nog liggen want anders krijg ik spijt ?

 

En hoe ben jij die 10 jaar doorgekomen ?

 

Ikzelf heb zoiets van; nou ik heb best een leuk leven, ook zonder kinderen ... maar de natuur roept toch ; het moederoergevoel!

 

 

 

En stonden je partner en jij meteen op 1 lijn daarmee. Dus destijds, in de pauze die 10 jaar is geworden en nu .. nu je de draad weer oppikt ?

 

 

 

:shifty: allemaal vragen vragen, maar ik ben heel benieuwd naar je ervaring. Ik ben tot op heden namelijk nog niemand tegen gekomen die ook een rustpauze van zolang heeft gehad en toch weer eraan begint.

 

 

 

Groetjes !

Geplaatst

wij zijn idd erg jong begonnen om het zo maar te zeggen.

 

op mijn 21e verjaardag gooide we samen mijn pil weg.

 

we hoopte snel zwanger te zijn want ja we waren zo jong.

 

maar ook naief blijkt nu achteraf.

 

we hadden echt nooit eraan gedacht dat het bij ons wel eens moeilijk kon gaan worden. 21 en 26 jaar oud!

 

 

 

maar goed nu 32 en 38 jaar en een stuk wijzer (hoop ik)

 

toch heb ik na 11 pogingen nog een vraag.

 

ik ben vreselijk moe, echt niet normaal.

 

mijn handen trillen er nu van.

 

zou dat door de gonal f komen?

 

 

 

miep

Geplaatst

vrijdag moest ik weer voor de echo.

 

deze keer had ik dr vermeulen die we al hadden leren kennen tijdens het intake gesprek. het leek ons toen een erg aardige man die gelijk regelde dat ik andere medicijnen kreeg.

 

maar wat heb ik me in hem vergist....

 

 

ik vroeg wederom of de echo eerst via de buik kon, maar ook deze arts wilde dat niet doen.

 

ze moeten ook via de onderkant eruit dus moet ik het ook zo kunnen zien zei hij.

 

wat een (&*^%^&* zeg!

 

en een pijn dat ik had, niet te beschrijven.

 

heb gehuild en geschreeuwt en met veel moeite kunnen zien dat er links 4 eitjes zaten.

 

ze waren 16 mm groot en dinsdag is de punctie zei vermeulen.

 

geen troostende woorden, zakdoekje of excuus voor de pijn, niks...ik voelde me zo ellendig.

 

 

in de auto mijn man gebeld, hij was woest! het is een erg zachtaardige man maar nu was ie echt in alle staten. snap dat wel, als man voel je je al zo machteloos.

 

pas tegen de midag was de pijn in mijn buik over nadat ike ven een uurtje op de bank had gelegen.

 

 

ik begrijp het gewoon niet, hij had toch via de buik kunnen kijken hoe hoog de eierstokken liggen en dan via de schede in de juiste richting gaan? dan was het een stuk minder pijnlijk geweest.

 

verder heeft hij me ook niks verteld, niet hoe het nu verder gaat want de punctie is dus in meppel en de bevruchting in zwolle en daar zijn we nog nooit geweest.

 

niet wat voor soort verdoving ik krijg, helemaal niks.

 

 

morgen moet ik weer voor de echo en ik kijk er erg tegen op, mijn man zal mee. hij wil een excuus hebben voor dit lompe gedrag en ik ook.

 

ik denk dat we na de echo door rijden naar zwolle dan weten we tenminste waar we heen moeten dinsdag.

 

 

toen we bij meppel terrecht konden waren we blij en hadden vertrouwen in het zh. maar nu...

 

 

 

conny

Geplaatst

Hey Conny,

 

Bij mij is de hele ICSI procedure in Zwolle geweest. Dus ook de punctie.

 

Bij de terugplaatsing krijg je geen verdoving hoor! Dat doen ze zo eventjes. Maar daar heb ik eigenlijk ook niets van gevoeld... behalve dat ik enorm nodig moest plassen (moest met volle blaas komen).

 

 

 

Groetjessssssssssss

Geplaatst

Ik heb alleen de tp in Zwolle gehad, en ook ik heb er eigenlijk niets van gevoeld. Het was zo achter de rug.

 

 

 

Succes

Geplaatst

hahaha, nee de tp voel je ook niet nee.

 

ik bedoelde de punctie.

 

die is erg pijnlijk en in mijn geval ook gevaarlijk (lee bericht 6 maanden wachten)

 

 

 

conny

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden