Ga naar inhoud

verschrikkelijk buikpijn


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi dames,

 

 

 

Ik ben in mei gestart met mn 1e IVF poging. Vorige week bleek er te weinig stimulatie te zijn en hebben we als escape op woensdag wel een inseminatie gedaan. Ik had 2 follikels (van 21 mm en 17 mm) en de rest was onder de 10 mm. Ik moet wel het hormoonschema afmaken en ben dus vanaf zaterdag aan de Utrogestan (3x2). Vanaf ma 18-5 heb ik al geen Gonal meer gebruikt.

 

 

 

Vanochtend bij het opstaan ben ik bijna onderuit gegaan van de buikpijn. Ik kon niets anders dan opgevouwen in bed liggen. De pijn zat heel laag en zowel in het midden als aan de zijkanten. Echt ter hoogte van de baarmoeder en eierstokken. Ik heb een pijnstiller genomen, maar pas na een uur werd de pijn iets minder.

 

 

 

ik heb ziekenhuis gebeld maar omdat ik geen koorts had en de pijn wat was gezakt hoefde ik niet te komen. Moet wel bijhouden of ik geen koorts krijg, veel drinken en als de pijn zo heftig terugkomt weer bellen.

 

 

 

IK ben er helemaal niet gerust op en het is nog steeds een zeurderig pijnlijk gevoel. Ik zit op dag 8 na de inseminatie.

 

 

 

iemand een idee wat het (geweest) kan zijn?

 

 

 

Liefs

 

Daan

Geplaatst

Jee dat klinkt heftig, ik begrijp dat je er dan even van onder de indruk bent. Ik kan je niet helpen, ik heb geen idee wat het zou kunnen zijn maar als je het niet vertrouwd gewoon het ziekenhuis weer bellen hoor, liever 10 keer te vaak bellen dan 1 keer te weinig.

Geplaatst

Eens met Dani, als je het niet vertouwd gewoon nog een keer bellen!

 

 

 

Ik weet niet hoe het gaat als de follikels spontaan springen, zuigen ze zich dan ook weer vol? Misschien dat je door de kleintjes toch wat geirriteerde eierstokken hebt. Er is natuurlijk wel van alles gebeurt en gestimuleerd.

 

 

 

Sterkte!

 

Henne

Geplaatst

ik hou het ook zeker in de gaten. Die hele erge pijn is gelukkig nog steeds weggebleven nu, wel zeurende pijn. Ik heb idd ook geen idee hoe het met eierstokken gaat nu ze toch gestimuleerd zijn.

 

Gelukkig nog steeds geen koorts, dus probeer me vandaag gewoon verder rustig te houden en wat te slapen. Das niet zo moeilijk want ben ook van de Utrogestan erg moe.

 

als vanavond en morgenochtend die zeurende pijn niet weggaat, bel ik zkh terug dat ik wil dat ze er toch even naar kijken.

 

Ben ook bang geworden voor buikpijn sinds een hele goeie vriendin begin van het jaar een zware BBM zwangerschap heeft gehad en dat ook te laat werd opgemerkt. Ik weet wel dat dat het bij mij helemaal niet kan zijn, maar dat soort dingen spoken dan wel door je hoofd.

 

 

 

bedankt voor jullie reacties he.

 

 

 

Lieve groet

 

Daan

Geplaatst

Lieve meiden,

 

ben vandaag toch ter controle in het zkh geweest. Ik blijf maar pijn houden en vertrouwde het niet, omdat ik toch ook wat verhoging heb toch maar gebeld en mocht meteen komen voor een echo.

 

Op de echo niets geks te zien gelukkig. Mijn ene eierstok zat wel nog een groot eiblaasje in maar dat schijnt niet heel vreemd te zijn en zorgt ook voor hormoonaanmaak mocht ik wel zwanger zijn. Hierdoor is echter wel die eierstok vergroot en extreem gevoelig wat de huidige zeurende pijn veroorzaakt.

 

wat de extreme pijn is geweest is zeer waarschijnlijk die eierstok geweest die zich, door de beweging dat ik opstond uit bed, om zn as heeft gedraaid. Dat is extreem pijnlijk en daar wordt je idd duizelijk van etc. Gelukkig heeft zich dat wel weer hersteld.

 

door de vergrote eierstok bestaat echter wel de kans dat het nog een keer gebeurd en dus moet ik heel rustig aan doen. Mocht het toch weer gebeuren moet ik onmiddellijk het zkh bellen, als de eierstok niet zelf weer goed draaoit moet je nl. meteen geopereerd worden.

 

De kans dat het terugkomt blijft aanwezig zolang ik wat pijn blijf houden en dat kan wel duren totdat je ongesteld wordt, pas dan wordt dat eiblaasje nl. door je lichaam afgevoerd. Bij een zwangerschap blijft het zitten om de eerste weken hormoon aan te maken en dan zal ik denk wel weer terug moeten komen.

 

Het heeft iig geen risico voor een evt geslaagde poging. Of de poging geslaagd was konden ze nu op de echo nog niet zien. Blijft dus spannend.

 

 

 

Ik had hier iig nog nooit van gehoord, dus ga maar ff googlen...

 

 

 

Liefs

 

Daan

Geplaatst

Jeetje zeg, hier zat je niet op te wachten. Hoop dat het uit zichzelf weer lekker op zijn plaats komt te zitten. Ik hoop op een mooie zwangerschap voor jullie.

 

 

 

Sandra

Geplaatst

Nou Daan, dit is wel heel toevallig maar ik heb vannacht precies hetzelfde gehad! Echt extreme pijn, verschrikkelijk! Ik heb vannacht het ziekenhuis gebeld want ik was in staat naar de ehbo te rijden maar tijdens het telefoongesprek zakte de pijn alweer iets en aangezien ik toch vandaag naar het ziekenhuis moest voor de terugplaatsing (bij mij is het een beetje begonnen na de punctie). Ze hebben het vandaag nog even bekeken en alles was op zich oke, wel iets vergrote eierstokken, dus het advies was ook weer rusten en veel drinken. Ik hoop dat je je snel weer wat beter voelt!

Geplaatst

bedankt voor jullie lieve berichtjes.

 

Ben toch wel erg geschrokken. Nu schrik ik bij ieder krampje, sommige dingen kun je maar beter niet weten .. :-)

 

 

 

Laika: mischien heb je wel hetzelfde gehad als ik. Zei de gyn daar niets over, over de pijn die je had gehad?

 

Doe ook maar lekker rustig aan dan he en we duimen voor mooie berichten komende weken.

 

 

 

fijn weekend

 

 

 

Liefs

 

Daan

Geplaatst

Daan wat fijn dat het in ieder geval een eventuele zwangerschap geen kwaad kan doen maar jeetje vervelend is het wel en dan druk het denk ik nog voorzichtig uit. Ik hoop voor jou dat je nog zo'n aanval bespaart blijft en voor straks natuurlijk een mooie posi test, ik duim in ieder geval voor je.

Geplaatst

Hoi Daan, nee ze hebben niets gezegd over een gedraaide eierstok maar het lijkt het wel heel erg op wat jij hebt gehad dus misschien heb je wel gelijk ja. Ik ga mijn lichaam goed in de gaten houden. Jij ook rustig aan he?

Geplaatst

Valt nog best tegen dat 'niets' doen...

 

Ik had van alles in huis willen doen, maar ja. Tis voor het goede doel.

 

Gelukkig schijnt te zon :-)

 

 

 

rustig aan he

 

 

 

Liefs

 

Daan

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden