Ga naar inhoud

onze 2e IVF poging


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi meiden,

 

Ben net een beetje bekomen van het feit dat ik ongesteld ben geworden, na een terugplaatsing van een cryo..... moet ik vandaag al weer starten met de pil. Wat gaat het allemaal snel, amper de tijd om dit verlies een plaats te geven. Ik wil graag wat rust nemen, maar ik weet dat ik dat toch niet kan. Dat lukt me gewoonweg niet! Ik blijf ook in zo'n rustperiode bezig met zwanger worden. Dus dat heeft geen zin. Vandaag wel een telefonisch consult gehad met de arts. Er waren me toch wel wat dingen onduidelijk. Onduidelijkheid is weg, maar verdriet en teleurstelling nog lang niet.... Ik weet het soms echt niet meer, dan zie ik het allemaal niet meer zitten. Een andere dag ben ik dan weer vol energie wat behandelingen betreft. Maar alweer op naar onze 2e poging, en nu komt de eindstreep wel in zicht. Beangstigend!!! Vraag me soms af: doen we het allemaal wel goed? Moeten we ook niet eens gaan kijken en informeren in andere ziekenhuizen? Ik ben zo bang dat ze iets over het hoofd zien, medisch gezien, en dat dan dalijk mijn kansen zijn verkeken. Ik wil me wel richten op een ander ziekenhuis, maar doe je daar goed aan?? Hoe meer informatie, hoe onzekerder ik word. Tja,.... moeilijk allemaal hoor! Als je dit traject puur op je verstand zou doen, zou ik waarschijnlijk allang gezegd hebben: stoppen!, maar een kindje in je armen willen sluiten, dat is een oer-gevoel, daar kun je niet omheen. Als je dat wilt, dan wil je dat en dan ga je hiervoor tot het uiterste. En je verstand heeft dan niks meer te zeggen! Want je gevoel is veeeeeel sterker!

 

 

 

Zo, moest dit even van me af schrijven. Heb zo een afspraak bij een paranormaal genezer. Zij blijft beweren dat ik dit jaar nog zwanger word. Dus ik probeer dat kracht, moed en hoop uit te halen.....

 

 

 

Wie gaat er ook beginnen aan een 2e ronde IVF? Zullen we elkaar erdoor heen slepen???

 

 

 

Groetjes Hanneke

Geplaatst

Hoi Hanneke

 

 

 

Ik ga niet met de tweede maar met de derde poging beginnen waarschijnlijk moet morgen mijn ongi beginnen en dan op dag 4 met de pil beginnen.

 

 

 

Ik snap jou gevoel wel zo van je komt steeds dichterbij de laatst vergoede poging dat heb ik ook, wij gaan alleen wel verder mocht het weer niet lukken.

 

 

 

Wij zijn nu ook naar een ander ziekenhuis gegaan wij gaan deze poging namelijk in Enschede/Dusseldorf doen en niet meer in Enschede/Zwolle. We willen nu alle kansen benutten dus gaanwe assistend hatching laten toe passen zodat het zich beter in zou nestelen.

 

 

 

Heel veel succes in alles wat weer komen gaat.

 

 

 

Groetjes Mariska

Geplaatst

Hoi Maris

 

 

 

Wat betekdn dat assistend hatching eigenlijk? Ik lees het best wel vaak, maar heb er eerder nog nooit van gehoord....

 

 

 

Jullie dan heel veel succes met de 3e poging!! Ik hoop dat het gaat lukken voor jullie. Ik heb voor mezelf gezegd: ik doe 3 verse pogingen en natuurlijk de cryo's als die er zijn. En dan wil ik stoppen. Maar mezelf kennende zal ik heus nog een 4e poging willen wagen en dan zal ik waarschijnlijk wel overstappen naar een ander ziekenhuis, misschien ook dusseldorf of belgie.

 

 

 

Groetjes Hanneke

Geplaatst

Assistend hatching is een techniek dat doen ze alleen nog maar n het buitenland dan maken ze een klein sneetje in de embryo zodat het zich beter in zou nestelen.

 

Vrienden van ons hebben dit ook na ik weet niet hoeveel pogingen gedaan en nu is ze over 2 weken uitgeteld en nou is het natuurlijk nooit zeker dat het daar van gekomen is maar het geeft toch hoop.

 

 

 

Welk ziekenhuis lopen jullie dan?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden