Ga naar inhoud

Vals positief en cyclus in de war?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi allemaal,

 

 

 

Fijn dat deze site er is. Kunnen jullie wellicht even met mij meedenken?

 

 

 

Omdat ik wel eens lees dat het handig kan zijn om het bij te houden, heb ik een soort dagboekje gemaakt.

 

 

CD 1:

 

1e Menstruatie na ivf (poging dus mislukt)

 

 

 

CD 18:

 

Vermoedelijke eisprong (gevoeld, ook slijm)

 

 

 

CD 26 & 27:

 

Geelverlies, licht ongi gevoel, lijkt onderweg

 

 

 

CD 28:

 

Felle kramp en lage rugpijn, heb ik nooit zo

 

1e (normale niet de vroege) predictor licht positief

 

 

 

CD 29 & 30:

 

Zelfde Predictor blijft licht positief

 

Andere testen (Kruidvat casette en Clearblue +) negatief

 

 

 

CD 31:

 

In avond zeurende buik en pijn aan borsten

 

Daarna donker maar helderrood bloedverlies

 

In de nacht ziek geworden, koorts en acute diarree

 

 

 

CD 32:

 

Goed ziek, rillen in bed, 38 graden koorts

 

Geen behoefte aan eten, maar ook geen krampen

 

Bloedverlies nog een beetje, maar wordt steeds meer bruin

 

 

 

CD 32:

 

Kruidvat test lijkt nu ook heeel licht een 2e streep te geven

 

Fysiek iets fitter, ook weer wat eten en minder erge diarree

 

Bloeding is nu echt alleen 'bruin prut' (vies, sorry)

 

De hoop dat dit een inestelbloeding was, is in ieder geval geboren

 

 

 

Normaal flink pijn bij ongi en duurt minimaal 6 dagen, nu 1 a 2

 

Deze keer geen baarmoederslijm gezien of hevige krampen gehad

 

Cyclus anders 29 dagen, ei rond dag 16 en luteale fase dus 13 dagen

 

 

 

CD 33:

 

Heel licht bruin verlies, met vlagen misselijk en borsten meer zeer (nu pas, anders direct na ei)

 

Die normale Predictor test met (te) weinig middagurine nog steeds licht positief

 

Omdat test niet donkerder wordt met ZH gebeld, zij adviseren een bloedtest

 

(maar ik heb te vaak al moeten horen "niet zwanger" dus ik wacht nog ff, het is toch nix)

 

 

 

CD 34:

 

Weer bruinverlies, slijmig nu, borsten ligt gevoelig

 

Kruidvattest negatief. Geen hoop meer.

 

 

 

De stomme Predictor test was vast vals positief (lees ik echt vaak, dom dat ik die zo groot had ingeslagen bij de ivf), ik heb weer een vroege "miskraam", misschien zelfs geen eisprong gehad of die is nu en reageert hij op LH ofzo (ook al beweert Predicor dat dit niet kan).

 

 

 

Wat zeggen jullie ervan???

 

 

 

Groeten, een licht doorgedraaide tester

Geplaatst

hallo tester

 

 

 

de predictor is een erg gevoelige test.

 

dus bij een licht positief geeft aan dat er wel hcg is aangemaakt.

 

waarschijnlijk heb je een miskraam gehad. ik heb ook ooit eens een miskraam gehad ik werdt ongi ook maar twee dag en een paar dagen later ook misselijk heb toch gestest en hartstikke positief diezelfde dag verloor ik weer veel bloed en ook het vruchtje (slijmprop)

 

hcg kan tot drie maanden in je urine blijven dat is er niet zo 1 2 3 uit. dus je bent wel degenlijk kort zwanger geweest.

 

 

 

veel succes

Geplaatst

Dank je Svenja.

 

 

 

Ik denk toch echt dat het niets is/was, ook omdat zoveel anderen (en naar verluid zelfs mannen en kraanwater) vals positief testen met die Predictors.

 

 

 

Verder heeft deze test een minimum van 25 HCG en die Kruidvat veel minder volgens mij.

 

 

 

En als HCG zo lang in je bloed blijft, kan het in theorie ook nog van de Pregnyl zijn!

 

 

 

Ik moet het maar loslaten denk ik. Alleen weet ik niet goed hoe. ;-)

 

 

 

Groetjes, de testneuroot

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.


  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden