Ga naar inhoud

Wie is de mol?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

we gaan een mollenboekje bijhouden! Alsof we daar tijd voor hebben met al die programma's die wij volgen Boke! hahahhaa

 

Maandag weer grey's anatomy joepie!

  • Reacties 116
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

En ik ook , want dat volg ik ook niet.....hahahahahaha

 

Dan gaan we het samen doen....leuk!

 

 

 

Wat gaan we nu samen kijken , of komt er niks meer.

Geplaatst

Peking Express! ook zo leuk hahaha, ik weet niet waar ik de tijd vandaan haal om vanalles te kijken. oh nee de dvd recorder staat proppievol met programma's haha. Er is gewoon teveel om te kijken. Ik zat gisteravond te zappen en toen zag ik ineens Boston Legal...opvolger van The practice, kent niemand natuurlijk hahaha.

Geplaatst

Peking express kijk ik eigenlijk nooit.

 

En dat programma wat jij kijkt Sab ken ik inderdaad niet.

 

 

 

Inderdaad waar halen we de tijd vandaan om naast ons gezin, werk en huishouden nog zo veel tv te kijken hahahahahhaha.

 

 

 

Dus Joos ik weet niet zo goed wat we samen moeten kijken............

 

 

 

Hopenlijk komt er weer wat want het is altijd wel leuk om het er hier nog even over te hebben!

Geplaatst

Help me effies Joos hoe liep het ook alweer af.

 

Ik weet wel dat ik keek en dacht nou is dit het nou???

 

 

 

Weet je wat ook best aan aardige serie is; Close to home.

 

Advocatenserie maar dan niet zo suf vind ik.

 

Half 10 sbs6 op donderdag.

 

 

 

En Sab in slaap gevallen hahaha, balen is dat dan he!

Geplaatst

Beau...half 10....nou dan lig ik tegenwoordig al op bed...muts he ben ik...hahahahahahha

 

 

 

Jeetje beau...hoe liep het af....die man zat op een geven moment met dat jongetje in de trein...en toen keek ik naar jheroen en toen was het afgelopen......hahahaahahah

Geplaatst

Ja inderdaad ja!

 

Ze zaten in de bus volgens mij.

 

Enge vent zeg!

 

Hopenlijk komt volgende week het vervolg en gaan ze niet weer afleveringen uit de oude doos halen!

Geplaatst

meiden er komt geen vervolg denk ik hoor. Misschien een soort van rode draad door dit seizoen?

 

Heb de csi van nu gemist, stond te kleppen met de buurman haha.

 

Hier ook om half 10 allannnnnnnnnnnnnnng in bed hoor Joos en ik schaam me er niet eens voor hahaha

Geplaatst

hahahaha......ik ook na csi meteen naar bed hoor sab.

 

 

 

Maar ik moest dit keer wel huilen omdat sara weg gaat...jammer hoor...maar goed ze is zwanger en dat is de rede als ik het goed heb.

 

Dat donkere meisje komt voor haar in de plaats!

 

 

 

En beau...geen vervolg op vorige week...raar hoor...snap ik nu helemaal niks meer van...hahahahah

Geplaatst

ik heb t niet gezien gisteravond, jammer....ik had gelezen dat ze eruit ging omdat ze meer geld wilde en dat kreeg ze niet hahha

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden