Ga naar inhoud

Hallo allemaal


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo dames,

 

 

 

Vorige week heb ik me aangemeld voor dit forum. We hebben op Valentijnsdag de intake gehad voor IVF en mogen op cyclusdag 1 bellen en met de behandeling beginnen. In het VU wordt met een onderzoek gestart onder vrouwen van 35 of ouder die voor het korte protocol gaan. Wij gaan hieraan meedoen, dus het prikken gaat nu snel starten. Nog wat achtergrond info: ik ben 38 en woon samen, we zijn vorig jaar gestart met de onderzoeken en in december is een eileder verwijderd, samen met de toen aanwezige verklevingen. De andere eileider is verstopt, dus vandaag IVF. We vinden het erg spannend maar hebben erg veel zin in dit avontuur, gelukkig zitten we er nog relaxed in. Ik kijk uit naar de berichten op deze site, de verhalen en de informatie. Groetjes, Leeuwtje.

Geplaatst

Ha Leeuwtje!

 

Welkom. Wel lekker dat het allemaal zo vlot gaat! Wij hebben ook de intake gehad, maar we krijgen in maart de 2e. Ach... we zitten nu eindelijk in de molen... dus het komt allemaal wel.

 

Spannend allemaal. Je kan hier lekker je ei kwijt.

 

We horen je verhaal!!!

 

Groetjessssssssssssssss

Geplaatst

Hoi Leeuwtje,

 

Welkom op deze site en wat spannend dat je bijna kunt gaan beginnen ...heel veel succes gewenst en hopelijk hou je ons op de hoogte hoe je alles ervaart....verder hoop ik dat je hier wat steun en begrip kunt vinden....

Geplaatst

Hoi Leeuwtje,

 

 

 

Ik wil je ook heel veel succes wensen en hoop dat het gauw mag lukken. Jullie kunnen wel lekker snel beginnen. Ik moet nog wachten tot april/mei of juni want we staan op de wachtlijst. Maar aan de andere kant kan ik me dus wel optimaal voorbereiden op wat komen gaat.

 

 

 

Ik lees ook veel op dit forum en merk dat het mij veel steun en inzicht biedt.

 

 

 

Greetzzzzzz,

 

 

 

Yvonne

Geplaatst

Hoi Leeuwtje,

 

 

 

Welkom hier en heel veel succes met je behandeling.

 

We gaan je vol goede moed volgen hoor!

 

 

 

Groetjes Laura

Geplaatst

Hoi leeuwtje,

 

Spannend hoor allemaal. Wiij zijn ook bezig met de 1e ivf. Lekker dat je niet zo lang hoeft te wachten. Heel veel geluk en ik hoop dat het de 1e keer gelijk raak is.

 

 

 

Succes!!!

 

Groetjes Debbie.

Geplaatst

Hallo Allemaal

 

 

 

Ik heb deze topic een beetje verwaarloos,maar ik wil toch alle nieuwelingen een hartelijk welkom geven.

 

 

 

Heel veel succes met alles !!!!!

 

 

 

Groetjes Manuela

  • 1 maand later...
Geplaatst

Hé Leeuwtje, hoe gaat het met jou, je had toch de 25e de zwangerschapstest... Of heb je even geen zin... groetjes, niki

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden