Ga naar inhoud

Tv-tips


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 137
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Geeft niks hoor Joos.

 

Ik heb me wel rotgelachen,

 

Ik weet niet of iemand het gezien heeft?!?

 

 

 

Je zou het nog een kans kunnen geven volgende week hoor!

 

Lekker Joos zo vroeg in bed!

 

Heerlijk!

Geplaatst

ik!! natuurlijk heb ik het gezien Bo! hahaha. Vond het nog steeds niet als vanouds...maar waarschijnlijk wordt het binnenkort een stuk beter, wat een sufferd is die Tim heet ie? naja die dreadlock haha, wat een figuur hè?

Geplaatst

Nou dat is inderdaad een lultje zeg die gozer.

 

En van die vriendin krijg ik helemaal jeuk zeg!!!

 

Wat een irritant mens is dat!!!

 

 

 

Ik zit er ook nog niet helemaal in hoor, eerst maar een zooitje mensen van dat eiland af doen en dan wordt het vanzelf leuk!

Geplaatst

Ja zij gaat inderdaad weg zonder te overleggen.

 

Het is echt een muts zeg.

 

Hij boos zij verdrietig; heerlijk hahahha.

 

Dus dit is alweer een reden om lekker te gaan kijken volgende week haha.

Geplaatst

Ja ik heb het ook gezien.Het is nog niet zo leuk als voorgaande jaren maar dat komt nog wel.

 

Maar wat een muts zeg,ze gaat zo het eiland verlaten zonder ook maar een woord met haar vriend te overleggen !!! dan spoor je toch niet !

 

Ik ben blij dat de groep wat kleiner wordt.

 

 

 

 

 

Hebben jullie van de week toevallig rtl boulevard en shownieuws gezien ?

 

Daar ging het ook over Babyboom,emil was een keer vol in beeld !!!!

 

We zijn afgelopen dinsdag naar Amsterdam geweest ,daar werd babyboom aan de pers voorgesteld en wij waren ook uitgenodigt.Het was echt heel leuk,we zagen weer een aantal deelnemers waar we goed mee op kunnen schieten.:shootme: (grapje)

 

Ook kregen we allemaal het nieuwe boek van Marielle Croon "zwangerzap" zij en een gynaecoloog werken ook mee aan het programma en in haar nieuwe boek gaat het alleen maar over de deelnemers van babyboom en alles erom heen.

 

 

 

Als er iemand is die ons niet kent dan kan ik hier wel even een foto plaatsen,dan weten jullie waar jullie donderdag naar moeten kijken ! (of juist niet )

 

 

 

05-02-2007001.jpg

 

 

 

Hier is mijn haar nog lang,en inmiddels is Emil 14 kilo lichter.

 

 

 

Groetjes Manuela

Geplaatst

Hahaha Manuela, Emil is 14 kilo lichter en jij (veel) zwaarder! Maar wel mooi "zwaar"!

 

 

 

Ik heb Emil gezien, leuk!!

 

Ik ga donderdag ook zeker kijken!!!

Geplaatst

hai hai, ik heb het toevallig ook gezien en herkende jouw Emil ook hahaha. Goed hoor die 14 kilo! Wat dacht hij, straks heb ik 3 kids moet ik me toch een beetje kunen bewegen? hahahha.

 

 

 

Hey maar zijn die andere deelnemers niet zo leuk dan??

Geplaatst

wat zal het donderdag stil zijn hier....hahahahahahha....maar daarna ff kletsen hier hoe we het vonden toch dames.......leuk hoor ik ga ook zeker kijken!

 

 

 

Hoe laat begint het?

Geplaatst

ja hier ga ik ook kijken! hoe laat gaat het feest beginnen????

 

maar jullie houden het gemiddelde gewicht mooi in het midden

 

haha jij in de plus

 

emil in de min haha

Geplaatst

Ik ga ook zeker kijken!!

 

 

 

Het lijkt me echt heel leuk en interessant.

 

 

 

Misschien moeten we het van de week nog ff opnoemen.

 

 

 

Ik wil namelijk nog wel eens wat vergeten en ben bang dat ik het dan mis hahah.

 

 

 

Dus help me remind me hahaha.:blizzard:

Geplaatst

kijk dit is nou duidelijk....hahahahahahah......dat ga ik wel redden....moet eerst werken maar dan douche ik wel later.....hahahaha

Geplaatst

Heel herkenbaar Roos,

 

hier nog een rondlopende zeef die bijna alles vergeet.

 

Wel makkelijk want ik maak me bijna nergens druk om haha.

 

 

 

Maar met elkaar moeten we het toch wel onthouden?

Geplaatst

Jaaaaaaaaaaaaa Vonnie, Prison Breake!

 

Kijk ik ook iedere keer.

 

 

 

De eerste aflevering was weer ontzettend spannend, dus ik plan NIETS op donderdagavonden hoor! Hebben helaas geen mogelijkheid om iets op te nemen, door de digitale TV (kan waarschijnlijk wel, maar moeten dan alles uitzoeken).

 

 

 

Groetjes Laura

Geplaatst

zekers beau!!

 

 

 

we gaan elkaars alzheimer proberen onder controle te houden!!

 

moet lukken toch

 

2 mutsen onder elkaar!!

 

 

 

groetjes rosalie

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden