Ga naar inhoud

terugplaatsing cryo


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

hallo allemaal,

 

 

 

wij hebben net onze tweede icsi behandeling erop zitten en die is helaas mislukt.

 

nu hebben we gelukkig nog een cryo voor tp.

 

maar ik ben een beetje bang dat dat gewoon niet lukt.

 

omdat er in de brief stond dat dit nog minder kans gaf dan ivf/icsi.

 

wie is er zwanger geworden door een cryo tp?

 

 

 

groetjess

Geplaatst

Beertje,

 

er wordt gezegd dat je met cryo's inderdaad minder slagingskans hebt. Maar dat het kan is een bewijs. Wij zijn zwanger van 2 teruggeplaatste cryo's.

 

Niet onmogelijk dus. Heel veel succes de volgende tp.

 

 

 

liefs, Stéphanie

Geplaatst

Hoi Beertje,

 

 

 

Ook ik ben zwanger van een cryo tp! Bij het VU in Amsterdam werd gezegd dat als de cryo's goed ontdooien en zich daarna goed doordelen, de kans op een zwangerschap bijna gelijk is aan een verse embryo.

 

 

 

Dus houd moed, er is hoop!

 

 

 

Heel veel succes.

 

 

 

liefs,

 

Mariek

Geplaatst

Ik heb 3 cryos en zal er midden november 2 of 1tje teruggeplaatst krijgen afh van hoeveel het ontdooingsproces overleven. Men heeft mij gezegd in Leuven dat het succes heel erg is toegekomen en het maar nipt onder kans van normale IVF ligt.

 

Hoop doet leven hé :)

Geplaatst

moi aussi! Carolijn was een cryo, koel he?? Even een woordspelinkje tussendoor ;-)

 

Dus je ziet het. Oh ja, Len was volgens mij ook een cryo en natuurlijk de 2-ling Sem en Sophie, de broer en zus van Kiki, de kids van Manuela.

 

Best veel niet?

 

Dus houd hoop en heeeeeel veel succes!

 

 

 

Gr.Sab

  • 8 jaar later...
Geplaatst

hallo ik ben saskia en ik ben bezig met ivf poging 1

 

verse poging was ingenesteld maar hcg stond maar op 15 dus vroege miskraam en nu heb ik de enige 2 cryo's terug geplaatst gekregen (5dagen oud)

 

ik zit momenteel op wachtdag 8 en nog steeds hartstikke negatief

 

kan dit nog veranderen? ben echt enorm verdrietig

Geplaatst
hallo ik ben saskia en ik ben bezig met ivf poging 1 verse poging was ingenesteld maar hcg stond maar op 15 dus vroege miskraam en nu heb ik de enige 2 cryo's terug geplaatst gekregen (5dagen oud) ik zit momenteel op wachtdag 8 en nog steeds hartstikke negatief kan dit nog veranderen? ben echt enorm verdrietig
Hoo Saskia hoe gaat het met je , vandaag zit je op wachtdag 10 denk ik? Heb je alweer getest?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden