Jump to content

leuk, al die kleurtjes


Recommended Posts

Guest Amanda
Posted

Leuk hoor al die kleurtjes ( de namen van leden).

 

 

 

En picto's !

 

 

 

Het wordt alsmaar mooier!

 

 

 

:spoton:

Posted

hahahaha...jij ziet ook alles....hahahahaha.......is iets van jheroen...die vroeg gisteren aan mij of ik het leuk vind en ik zei: wat maakt dat nou uit die kleuren...hahahah...erg hè ben ik....ik ben altijd voor strak en niet teveel gedoe...en jheroen is meer voor kleur en druk....hahahahaha

Guest Amanda
Posted

hahaha, vind het niet té druk hoor, maar nu niet nog meer kleurtjes hé jheroen ;)

Guest Amanda
Posted

ik wil niet steuken in een goed huwelijk..

Posted

hahahahah.....gelukkig een goed huwelijk...hahahahaha...je zou denken dat iedereen die in de mmm heeft gezeten een goed huwelijk zou hebben ....wij zijn er echt nog sterker uit gekomen!

Guest Amanda
Posted

idd, je moet wel sterk in je schoenen staan!

Posted

Ik zag mijn nieuwe kleur ook, dacht dat het te maken had met mijn upgrade naar tiener.

 

 

 

Maar, erg leuk Jheroen!

 

 

 

Groetjes Laura

Posted

Grappig, ik dacht ook dat het met mijn naam te maken had haha. Zag alleen mijn naam ineens blauw. Maar ik ben gek op kleur, dus goed zo Hoentje haha

 

Posted

nog even een vraagje wat betreft die kleurtjes.

 

uhm....dat blauw heeft geen bijbedoelingen?? hahaha

 

fete-saoul-vin-294239.gif??

Posted

hahahahahahah....ja goed geraden....hahahahahah

 

 

 

 

 

ik zal het straks eens even aan hoen de tovenaar vragen...hahahah....hij met zijn kleurtjes....hahahah

Guest Amanda
Posted

ik zal het even uitleggen:

 

 

 

Groen is voor: ons, de gewone leden

 

Blauw is voor: de super moderators

 

en rood, is voor: de BIG BOSS

 

 

 

hahaha

 

 

 

Goed ben ik hé? :smilybird:

Guest Amanda
Posted

Het staat er gewoon bij... (onder) hihi

Posted

hahahahahaha...het moet niet gekker worden...hahahahahaha

 

 

 

en toch is ons huwelijk goed hoor...hahahahahah

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use