Ga naar inhoud

FSH iets verhoogd, wat houd dat in?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik heb echt geen idee.. heb je al gegoogled?

 

 

 

Succes met alles!

Geplaatst

Onze gyn zei dat het inhoud dat er eigenlijk al een tijd lang iets niet goed zit.

 

Het ligt dan echt aan de zaadaanmaak dat het niet goed is.

 

Mesa levert dan meestal niks op en de kans dat er met tese iets wordt gevonden neemt af naarmate de FSH hoger wordt.

 

 

 

Mijn man zn FSH was 21,6 (het moet tussen de 3 en 15 zijn)

 

Wat was jouw man zn FSH?

 

 

 

Hoop dat het zo iets duidelijker is voor je!

 

 

 

Liefs Dreamer

Geplaatst

hey,

 

als ik het goed heb, heeft onze gyn verteld dat een verhoogde fsh waarde betekend dat de hersenen idd het hormoon geven naar beneden, maar dat het zaakje beneden naar de hersenen terug geeft dat er niets gebeurt daar (of minder). Hierdoor gaan de hersenen meer fsh aanmaken om te proberen wel zaadjes te laten rijpen/groeien/maken/etc. Dit kan dus wijzen op een verminderde aanmaak van zaadcellen en dat de oorzaak van minder of geen zaad niet ligt aan een obstructie of iets dergelijks.

 

Ik hoop dat ik het een beetje duidelijk uitleg... maar als ik jou was zou ik het de volgende keer nog een keer vragen aan je arts.

 

succes,

 

Janneke

Geplaatst

Hier is de reden onbekend, want de reden zou waarschijnlijk ook de oorzaak zijn.

 

De gyn denkt dat mn man voor zn 10e jaar een virus heeft gehad waardoor zn zaadballen niet goed konden ontwikkelen.

 

En doordat die niet goed ontwikkeld zijn werken ze dus ook niet naar behoren.

 

Daardoor is die FSH te hoog geworden.

 

Maar dit is allemaal een gok, zekerheid zullen we nooit krijgen.

 

 

 

Maar de rede is dus dat zn zaadballen niet goed werken.

 

Het is niet dat je van een te hoge FSH slecht zaad krijgt, als je slechte zaadballen hebt, dan kan je een te hoge FSH krijgen.

 

 

 

Ik heb ook later teruggebeld voor de waardes hoor, ik was het ook vergeten te vragen op het moment supreme.

 

 

 

Liefs Dreamer

Geplaatst

mijn hub heeft een fsh waarde van 12,5 en dat was al verhoogd..in dat ziekenhuis mocht het max 10 zijn..onze gyn vertelde dat de hypofyse die tussen de ogen zitten niet goed werkt en daarom is er in de aanmaak van de cellen wat mis..

 

daarom werd mesa uitgesloten en konden we alleen maar voor TESE gaan

 

 

 

wat vreemd dreamer dat jullie ziekenhuis anderen waarden hebben.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden