Ga naar inhoud

verdovingsprikken in baarmoedermond


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo meiden, wanneer ik (en bijna iedereen) een punctie voor ivf of icsi krijg, krijg ik eerst 2 verdovingsprikken in de baarmoedermond. Ik heb dit nu 2x meegemaakt. De 1e keer had ik zo'n 2 minuten hartkloppingen en verder niks. Maar afgelopen donderdag kreeg ik ineens hevige hartkloppingen en gelijk een migraine aanval, en het gevoel flauw te vallen. Iemand enig idee waarom ik de 2e keer zoveel heviger reageerde dan de 1e keer op die prikken? Ik snap der niks van!

Geplaatst

Hoi hoi,

 

 

 

Over dit specifiek wet ik niets, maar weet wel dat een allergie vaak de tweede keer dat je ermee te maken krijg ontstaat. Mijn moeder is dodelijk allergisch voor wespen. De eerte keer was er alleen een hele grote plek waar ze gestoken was, de tweede keer waren we net op tijd in het ziekenhuis. Ben zelf u 1 keer gestoken,maar heb al te horen gekregen dat als ik ooit weer gestoken wordt dat ik heel allert moet zijn. Dus de eerste keer viel het wel mee, de tweede keer hartstikke fout. Zie dit patroon ook in jou verhaal. Wellicht toch wel slim te vragen of je er misschien allergisch voor bent!

Geplaatst

Bedankt voor je reactie, hier heb ik wel wat aan! Ga het 17-07 tijdens de evaluatie gesprek gelijk overleggen met de gyneacoloog!

Geplaatst

Carolina,

 

 

 

Toen ik die verdovingsspuiten kreeg, vertelden ze dat er een beetje adrenaline in zit. En dat er een kans zou zijn dat daar wat van in mijn bloedbaan terecht zou komen, waardoor ik hartkloppingen zou kunnen krijgen. Ik wist dus dat het zou kunnen gebeuren. Bij mij gebeurde het gelukkig niet, maar de volgende keer zou dat wel zo kunnen zijn. Blijkbaar heeft het te maken met de adrenaline in de spuiten en of dit wel of niet in je bloedbaan terecht komt. Misschien is dat bij jou toevallig beide keren gebeurd, en de tweede keer misschien wat meer dan de eerste?

 

 

 

liefs,

 

Knorrie

Geplaatst

Ik kreeg met de 2e punctie oorsuizen vlak na de verdoving in de baarmoedermond. Ze zeiden dat er w.s. verdoving in mijn bloedbaan terecht was gekomen. Kan bij jou misschien ook het geval zijn geweest?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden