Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hoi allemaal,

 

 

 

Ik wilde al heel lang kinderen, maar kwam de juiste man pas tegen op mijn 39e.

 

Onze relatie moest de kans krijgen om te groeien en in die tijd moest hij ook gaan nadenken over zijn kinderwens op korte termijn. Want mijn partner is 8 jaar jonger en voor mij begon de tijd te dringen.

 

Begin 2004 was het zover: de condooms bleven in de kast liggen en ik was de maand daarna gelijk zwanger. Na 5,5 week kreeg ik een miskraam en zo volgden er nog 4 in de 2,5 jaar die zou gaan komen.

 

 

 

Na de 2e miskraam werd ik door de HA doorverwezen naar de gynaecoloog omdat hij vond dat ik niet te veel tijd kon verliezen gezien mijn leeftijd.

 

Chromosomen onderzoek gehad, sementest en diverse bloedonderzoeken, methionine belastingtest enz.

 

Alle uitslagen waren OK.

 

Maandelijks werd de groei van mijn eitjes in de gaten gehouden zodat het juiste tijdstip om te vrijen goed bepaald kon worden. Daarnaast hield ik temperatuurlijsten bij en gebruikte ook ovulatietesten.

 

 

 

Na de 4e miskraam zaten we bij de gynaecoloog voor een evaluatiegesprek en toen heb ik gevraagd of eiceldonatie een optie was.

 

Mijn man klapperde met zijn oren want had nog nooit van ECD gehoord, dus ik legde even snel en kort uit wat het inhield.

 

De gynaecoloog gaf ons een betere kans op een doorgaande zwangerschap i.v.m. de leeftijd van het donoreitje.

 

 

 

Mijn vriendin had al vaker aangeboden mijn donor te willen zijn en bij miskraam 4 deed zij dit opnieuw. Haar voorzien van heel veel informatie zodat ze zich kon inlezen en precies wist waaraan ze begon en ik ben ondertussen de mogelijkheden gaan uitzoeken bij de ziekenhuizen en de zorgverzakeraars.

 

In NL werd ik niet geholpen omdat ik van nature zwanger werd.

 

UZ Gent wilde ons wel spreken en begin oktober 2006 gingen we op intake-gesprek. Ik raakte in augustus 2006 voor de 5e keer zwanger maar heb het gesprek in Gent door laten gaan. Achteraf maar goed ook, want tijdens het intake-gesprek kreeg ik miskraam nr. 5.

 

We werden geaccepteerd voor gekende donatie (na veel gesprekken!) en 1 maart 2007 was de punctie.

 

14 eicellen - allemaal bevrucht!

 

03-03-2007 TP 2 emmy's

 

16-03-2007 Positief getest

 

02-04-2007 twee hartjes!

 

11-04-2007 één niet meegegroeid

 

27-11-2007 Pepijn geboren!

 

 

 

We hadden 8 cryo's en in oktober 2008 zijn er 4 ontdooit waarvan er 1 geschikt was voor TP - geen zwangerschap.

 

In januari 2009 zijn de laatste 4 ontdooit waarvan geen geschikt voor TP.

 

 

 

Na diep beraad besloten om niet door te gaan voor een brusje.

 

 

 

Dit was mijn verhaal in het kort.

 

 

 

Groetjes Cass

Posted

Hoi Cass,

 

Welkom hier op het forum.

 

 

 

Wat een verhaal zeg. Wat hebben jullie al moeten doorstaan voordat jullie Pepijn eindelijk in jullie armen hadden. Wel geluk dat je zo'n goede vriendin hebt die elke keer weer zich aanbood voor donatie.

 

Jemmer dat er geen vervolg uitgekomen is, maar veel sterkte met het verdere verloop nog!!!

Posted

Hoi Cass,

 

 

 

Volgens mij kennen wij elkaar van een ander forum,t.w. babybrabbel. Jammer dat er geen vervolg meer komt voor jullie...... jouw verhaal was toendertijd wel hot voor mij om ecd als optie achter de hand te houden, mochten mijn eigen ivf pogingen niet lukken.

 

 

 

Om een lang verhaal kort te maken, ik ben op mijn 43ste nu zwanger van een 2-ling via ecd. Dank dat je toendertijd jouw verhaal wilde delen met de anderen.....

 

 

 

Succes verder en lekker genieten van Pepijn!!

 

 

 

Greetzzz,

 

Elena

Posted

Elena,

 

 

 

Inderdaad van Babybrabbel.

 

Ik ben blij dat je destijds iets aan mijn verhaal hebt gehad, ook in praktisch opzicht.

 

Op BB wordt niet meer geschreven...ik kwam hier toevallig langs en zag jouw naam en die van Luna en ik wilde ZO graag weten hoe het nu met je ging dat ik wel MOEST registeren:-)

 

Ik heb vaniddag voor je gepost op het 40+ draadje.

 

 

 

Ik kreeg kippevel toen ik las dat je zwanger was en nog van TWEE ook...WOW.

 

 

 

Moet nog even uitvogelen hoe ik een foto (Pepijn) kan plaatsen als mijn avatar.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use