Jump to content

voorstellen


Guest judithanna

Recommended Posts

Guest judithanna
Posted

Hallo,

 

 

 

Ik zal mij even voorstellen.

 

 

 

Ik ben 31 jaar, mijn vriend is 33 en we zijn dolblij met onze dochter van bijna 3.

 

1,5 geleden zijn we weer gaan proberen om zwanger te worden. Mijn droom is altijd geweest: een groot gezin. En ik wilde m'n dochter ook graag een broertje of zusje geven.

 

 

 

Echter, een jaar geleden kreeg ik onverwachts de diagnose van vervroegde overgang. Ik had een half jaar niet gemenstrueerd dus reden om naar gynaecoloog te stappen.

 

Een jaar lang in de medische molen, ik had toch nog hoop en hoop doet leven. Maar toen in April opnieuw de diagnose werd gesteld, kwam de klap pas echt. Moeilijke tijd, confronterend, en al die vriendinnen die 2e en 3e kindjes krijgen...

 

Eiceldonatie vond ik in die tijd nog geen optie. En daarnaast, doordat ik nog zo verdrietig was, had ik er in m'n hoofd nog geen ruimte voor.

 

 

 

Maar nu, sinds een paar weken sta ik er anders tegenover. Waarom eigenlijk niet?

 

Ik ben lid van dit forum om ervaringen van anderen te lezen hierover;

 

Ik heb veel vragen:

 

-wat zijn voor mensen de redenen om over te gaan op eiceldonatie? en wat zijn redenen om het toch uiteindelijk niet te doen?

 

- hoeveel invloed heeft de zwangerschap op het kind. Krijgt het (fysiek of psychologisch) toch iets van je mee?

 

- Krijg je door de zwangerschap toch echt het idee dat het kindje van jou is? vergeet je dat het genetisch van een ander is?

 

- Hoe verloopt het contact met de donor? hoe vraag je het aan je omgeving? kies je bewust voor een bekende of juist onbekende donor?

 

 

 

etc etc.

 

 

 

Ik hoop van jullie ervaringsverhalen te mogen lezen.

 

 

 

groetjes,

 

Judith

Posted

Hoi Judith,

 

 

 

Heel veel succes met het traject. Ik heb geen ervaring hiermee en kan je geen antwoord geven. Maar op dit forum wordt er regelmatig over gesproken en weet ik dat er ook meiden zwanger zijn van eiceldonatie. Ik zou zeggen, blader eens door de topics heen. Een van de meiden is Tsjoender, die op dit moment zwanger is van een tweeling. Heel veel succes!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use