Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zijn er meerder mensen die bij het WFG Hoorn in behandeling zijn??

 

 

 

Ik heb daar nu 6x IUI gehad, de eerste 2x hebben ze voor mijn gevoel verknald omdat ze niet naar me geluistert hebben.

 

Eerst werd er gezegt dat de eenheden van de Puregon verhoogt zouden worden bij mijn 5e IUI, toen het moment van spuiten was aangebroken mocht ik niet verhogen want ik kreeg 1 heel mooi ei met 50 IE volgens de fert.arts. We zouden het bij de 6e x wel verhogen, mooi niet dus.

 

 

 

Ik had al vernomen dat het een half jaar zou duren, van het op de wachtlijst gaan tot de dag van de daadwerkelijke punctie. Dus ik vraag aan de fert.arts hoe dat nou precies zit, eerst zit ze zichzelf tegen te spreken en daarna heb ik gelijk. Hoe verstrooit kan je zijn???

 

 

 

Aangezien ik hier niet echt blij mee ben maak me zorgen over de IVF, ik maak me zorgen over hoeveel IE ze me gaat laten spuiten en of ik daar dan uberhaupt wel genoeg eiblaasjes uit ga krijgen.

 

 

 

Wat zijn jullie ervaringen met het WFG??

Posted

hoi hoi

 

ik loop ook in het wfg hoorn.

 

zelf heb ik geen iui gehad maar heb we de 1ste ivf (icsi) gehad. dat ging eigenlijk heel snel . ik was daar voor het eerst eind dec en de behandeling starte in maart. het spuiten ook wel maar duurde wel erg lang het groeide allemaal heel langzaam dus moest vaak terug komen. het resaultaat was erg goed ik had 27 eiblaasjes waarvan er 16 bevrucht waren en 11 cryo's had. de verse tp was niet gelukt en moest ik wachten 1 a 2 cyclussen voor een cryo tp. helaas is het tot nu toe nog niet gelukt om me eisprong bij te houden ze zijn elke keer telaat terwijl ik precies weet waneer ik een eisprong heb. maar daar kunnen ze niet van uitgaan zeggen ze . de laatste keer was voor mijn vakantie ik was heel erg kwaad . nou willen ze de volgende keer dat ik elke dag kom voor een echo en dat ik ovulatie testen ga doen . ik word er een beetje moe van luisteren kunnen ze daar niet echt . als ze de volgende keer weer die fout maken ga ik toch echt kijken of ik niet naar een ander zkh kan want zo gaat het wel heel erg lang duren. ik hoop voor je dat de ivf goed gaat (wat bij mij gelukkig goed ging). groetjes silvia

Posted

Bedankt voor je reactie!!

 

 

 

Het lijkt wel of ik mijn eigen probleem lees!!

 

Ik heb ook 2x een eisprong gehad wat volgens hun helemaal niet kan ivm de pregnyl (die dat zou tegen houden).

 

Bij 2 IUI's heb ik dus veeeel te vroeg een eisprong gehad, ze maakten het zo bont dat ik op een gegeven moment een paar uur later dan de afgesproken tijd de pregnyl ging zetten. Daarbij weet ik ook precies wanneer ik mijn eisprong heb, maar ze zijn doof ofzo:dry:

 

Ik heb 2x een IUI gehad waarbij die ene arts met dat brilletje en rode haar, ik weet niet hoe ze heet maar ze was erg aardig, eerst even met de echo keek om te kijken of mijn ei er nog zat. 1x zat hij er nog wel en 1x niet meer. Mevr. Dirx zei dat ze niet meer keken met een echo voor inseminatie omdat het toch niet uit maakt of het ei er wel of niet meer zat:blink: en ik maar denken dat en ei belangrijk was.....:confused:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use