Jump to content

wie heeft er ervaring met lumc leiden ?


Recommended Posts

Posted

hallo ik heb een vraagje...

 

 

wie heeft er al icsi/ivf in lumc leiden gedaan ?

 

ik ben zondag begonnen met deca en wij mogen in november de ivf/icsi in leiden laten doen,

 

 

ik heb al twee iui's gehad die waren in het haga ziekenhuis sportlaan,

 

ik had daar een super lieve arts, waar ik mij erg op mijn gemak voelde,

 

 

nou heb ik te horen gekregen dat ik naar een ander ziekenhuis moet en dus ook een andere arts krijg... iemand ervaring met lumc leiden ?

 

 

:confused:

 

 

groetjes kim

 

 

 

me%20to%20you4.gif

Posted

ik hebt ook ervaring in het UMC leiden ik doe ivf en ik hebt alleen de terugplaatsing gedaan in leiden ik moet vrijdag een zwangerschap test doen ik ben heel gerust gesteld voor leiden want de 1e keer was het raak me dochter is nu 8 1/2 mnd.

 

 

 

succes mariska

Posted

hoi mariska bedankt voor je berichtje, ik zie er altijd zo tegenop om weer in een ander ziekenhuis te beginnen zeg maar

 

net nu je een gyn. heb waar je je lekker op je gemakt bij voelt enzo

 

 

deze berichtjes stellen me toch wel een beetje gerust ;)

 

 

wat leuk ik zal voor je duimen dat je een positieve test heb !!

 

 

heb je het deze keer ook in leiden laten doen ?

 

 

groetjes kim

Posted

Hoi Kim,

 

 

 

Ja ik hebt het deze keer ook in leiden laten doen ik zit hier echt met spanning moet veel naar de wc niet normaal gisteren werd ik heel ff misselijk en hoofdpijn maar dat zal allemaal wel vanwege morgen zijn maar nog steeds niet ongesteld wat ben ik blij zeg dat het uitblijft nou morgen hoop ik het goede nieuws te horen maar ik ben heel tevreden over leiden dus daar hoeft jij je geen zorgen om te maken.

 

 

 

liefs mariska

Posted

Bij mij was er bij de eerste IVF bijna geen eitjes te vinden en toen hebben we hem omgezet naar IUI. Ze dachten wel mee en kreeg gelijk recepten voor een volgende behandeling, zodat mijn ziekenfonds dit niet als behandeling zou rekenen.

 

De volgende IVF zijn we eerder begonnen met spuiten en dit heeft gewerkt.

 

De verse embryo terugplaatsing is mislukt, maar de cryo die daarop werd teruggeplaatst zit nu al 41 weken in mijn buik en wilt er maar niet uitkomen ;-)

 

 

 

Ik had dokter van Dieben, maar ben ook vaak geholpen door dokter Verburg.

 

Verburg is een hele grote man, maar zo onwijs aardig. Je kan echt alles aan hem vragen legt het allemaal heel goed uit.

 

 

 

Ik wens je heel veel succes. Het LUMC staat vrij hoog met het slagingspercentage!!

Posted

daar ben ik nog even gauw...

 

 

wat voor verdoving of medicijnen krijg je in het lumc ?

 

zat het me net af te vragen omdat ik lees bij het ene ziekenhuis krijg je een roesje de ander geeft je twee prikken in de vagina wand de ander geeft valium en zo kan ik nog wel even doorgaan haha

Posted

Hallo,

 

 

 

Ik doe ook ivf, waarvan de terugplaatsing in LUMC. Voor mij is nog onzeker of ik dit jaar nog een poging kan doen ivm kerstsluiting. Weten jullie op welke datum de behandeling uiterlijk zou moeten beginnen om dit jaar nog een terugplaatsing te krijgen (lang schema)?

 

 

 

Veel succesverhalen ver het LUMC zeg, dat geeft hoop!

Posted

Hai allemaal,

 

 

 

Ik heb net mijn eerste ivf behandeling gehad waarvan ook bij mij de terugplaatsing in het LUMC. prima ziekenhuis hoor ;o)

 

 

 

@Ro1976 ik heb van het ziekenhuis een brief gehad dat ze sluiten volgens mij kan je dit jaar al niet meer beginnen ik zal het nog even voor je nakijken

 

 

 

Ik zelf mag zaterdag testen en als het negatief is (wat niet te hopen is natuurlijk) dan kan ik dit jaar niet meer voor ivf.

 

 

 

gr sabri

Posted

Hallo,

 

 

 

Ik zit op het wachtbankje en heb net mijn 2e IVF gehad.

 

Ben ook onder behandeling in het LUMC, ben ook erg tevreden over de artsen.

 

13 nov. a.s. is mijn testdag

 

 

 

Heb toevallig het betreffende formulier hier liggen.......

 

 

 

"Wegens sluiten van het IVF lab in de periode rond Kerst / Oud-Nieuw,

 

is het NIET mogelijk te starten met de eerstvolgende behandeling wanneer de eerste dag van de menstruatie van op de data:

 

 

 

IVF / ICSI stimulatie 5 dec t/m 27 dec

 

Cyclus tp van ontdooide embryo('s) 1 dec t/m 22 dec

 

IUI stimulatie 5 dec t/m 22 dec

 

OVI stimulatie / cyclus monitoring 1 dec t/m 27 dec".

 

 

 

Groetjes,

 

 

 

Carmen

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use