Jump to content

Wachttijden???


Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal,

 

 

 

Hebben alle ziekenhuizen op dit moment wachttijden?? Wij hebben een 1e ICSI achter de rug ( in AMC) en hoorden dat we voor de 2e poging "gewoon" weer onderaan de wachtrij moeten :(

 

 

 

Ben benieuwd naar jullie ervaringen...

Posted

Hoi Linda,

 

Wachttijden zijn per ziekenhuis verschillend volgens mij.

 

Wij lopen bij MCK Leiderdorp, hier zijn totaal geen wachttijden gelukkig, maar je hoort wel eens anders ja.

Posted

Is denk ik inderdaad per ziekenhuis verschillend. Wij hebben een hele tijd moeten wachten tot de 1ste icsi ivm wachten op uitslagen ed. Maar na de eerste konden we heel snel door met de tweede. Cryo poging hebben we gelijk erachter aan gedaan die mislukte en toen hebben we 1 tot 2 maanden gewacht omdat we op vakantie gingen.

 

Ik liep in het EMC. Heel veel succes ik vond het zo killing al dat wachten.

 

Liefs

Posted

Ja, ik vind ook dat wachten vreselijk. Ik ben zelf erg benieuwd wanneer we mogen. We hebben lang moeten wachten op de 1e ICSI, mede omdat eerst de cheo's van mijn partner achter de rug moesten zijn. Oktober cryo gehad maar dus niet goed ontdooid. Nu weer wachten op het evaluatiegesprek. Het blijft wachten, wachten en wachten en soms baal ik daar enorm van!!

Posted

Hoi Fren,

 

 

 

Ik wacht ons gesprekje even af van volgende week. En, overstappen is denk ik een heel gedoe omdat het sperma in het AMC in de vriezer zit en daar moeten we gebruik van maken.

Posted

Hoi,

 

 

 

Ik wacht komende week maar eerst eens af. Ben wel benieuwd naar de daadwerkelijke wachttijd maar ook benieuwd naar het evaluatiegesprek. Lukt het prikken je een beetje? Spannende tijden he?

Posted

prikken gaat echt prima. Heb werkelijk nergens last van. Vin het lastigste eigenlijk het constante rekenen en niet weten waar je aan toe bent. Maar verder, mag echt niet klagen!

Posted

ik mocht geen pil slikken, dus ben op dag 21 met deca begonnen. Maar omdat ik pcos heb, is het maar afwachten wanneer ik ongesteld ga worden, wanneer ik gonal moet gaat spuiten en wanneer ongeveer punctie en TP zijn. Ik vermoed dat ik vrijdag of zaterdag ongi wordt, maar toch. Vind het allemaal lastig en onzeker.

Guest Diane180
Posted

Hoi Linda,

 

 

 

Wij hebben gelukkig geen last van wachttijden. We zijn onder behandeling in Deventer en dan met transport (punctie en tp) in Zwolle.

 

 

 

groetjes

 

Diane

Posted

Goedemorgen Lindada.

 

ik zit ook bij het AMC. Er is idd een wachtlijst tussen de pogingen. Ik moest na poging 1 6 weken wachten op de evaluatie en vervolgens in eerste instantie 4 maanden voor de volgende behandeling. Doordat er echter onverwacht extra ruimte kwam heb ik nu inmiddels toch al wel behandeling 2 achter de rug (dus weer gestart tijdens mijn 2e cyclus na behandeling 1).

 

Ik hoop dus dat het ook voor jou zal meevallen!

 

 

 

groet

Posted

Hai,

 

 

 

Onder behandeling in Zwolle en nu aan het wachten op de 1e ICSI. Ben 6 oktober op de wachtlijst gezet...... Dus bijna half jaar wachten..... Tussen de behandelingen zit echter wel minder tijd. Sandra noemde al 5/6 maand, ik hoorde in okt. dat het 3 mnd zou zijn maar kan weer oplopen....

Posted

Hoi Keesje,

 

Het evaluatiegesprek is bij ons ruim 3 weken na de mislukte cryo-poging. Dus dat valt mee. Ik heb gehoord dat de wachttijd op de volgende (volledige) behandeling lang is en daar baal ik zo van. Je wil toch zo graag meteen door. Zeker ook omdat ik de behandeling niet als zwaar heb ervaren.

 

Voor jou nog even spannende dagen he? Zal voor je duimen!

Posted

Hi Lindada,

 

Ik snap dat je baalt dat deed ik ook toen ik het na mislukken van poging 1 hoorde dat er opnieuw wachtlijsten zouden zijn...! BAH dat voelde zo oneerlijk!!!

 

We worden wel keer op keer getest op ons geduld. Ik hoop idd dat het voor mij niet nodig is om me hier nog een keer druk over te maken!

 

Hebben ze je niet tijdens de evaluatie verteld wanneer de volgende poging zou kunnen zijn. Wij hebben dat toen wel besproken waarbij de arts het "afspraken boek" bij de hand had. Hoe en van wie ga je nu horen wanneer je kan starten?

 

Succes!

Posted

Hoi keesje,

 

 

 

Wij hebben komende maandag het evaluatiegesprek. Ben ik overigens heel benieuwd naar wat ze daarin kunnen vertellen....jij ervaringen mee??? Weet je, ben ook zo ongeduldig omdat ik vind dat we ook steeds ouder worden en dus steeds meer risico's krijgt. Los van het feit dat ik gewoon aan de slag wil! Heb gewoon "zin" om verder te gaan. Wat een apart verhaal dat je zoveel eitjes bleek te hebben en nade punctie niet. Hebben ze je daar een verklaring voor gegeven?

 

Ik had bij de puntie 21 eitjes, waarvan er 11 werden bevrucht. 2 TP en maar 1 cryo, die vervolgens niet goed ontdooide (alle hormonen voor nop gehad, werd 's ochtends afgebeld). Klink nu wel een beetje negatief terwijl ik dat nooit ben hoor.

 

Meestal raakt het weer een beetje op de achtergrond, maar nu ik maandag weer ga, vind ik het toch weer spannend.

 

Jij mag dus volgende week testen he???? Zelf of een bloedtest?

Posted

Hi Lindada,

 

Nee hoor je bericht klinkt niet negatief. Het is gewoon soms balen dat je zo je best aan het doen bent met prikken en metnaal klaar bent voor een TP.. en dan gaat het niet door! Niets is zo normaal dan daar even flink van te balen.

 

 

 

Tja de evaluatie.. het systeem van het AMC blijft zo dat je dossier willekeurig van de stapel wordt gepakt en dat de arts dus eigenlijk vlak voor de afspraak je dossier doorleest. Dit hoeft geen nadeel te zijn maar ik adviseer je dus om scherp door te vragen en de arts te betrekken in je vragen / zorgen. Ze kunnen echt goed meedenken in het AMC mijn ervaring is alleen dat ze soms een steuntje in de rug moeten hebben.

 

 

 

Ik herken dat "zin" hebben in om verder te gaan maar ook de angst om onnodige tijd te verliezen. Hopelijk is de wachtlijst niet te lang!

 

 

 

Over de verdwenen eitjes heb ik nog niets gehoord. Het is ook voor het AMC een raadsel. Tijdens de TP gaven ze wel aan dat ze dit nog zouden onderzoeken.. hoe.. weet ik eigenlijk niet. Mocht er nog een evaluatie komen dan zal ik dat wel horen.

 

 

 

Ik mag idd over 1,5 testen.. erg spannend!! En ook wel weer leuk omdat ik nu weer kan dromen over wat als.. dan.... heerlijk!

 

 

 

Succes en mocht je nog vragen hebben!

Posted

Hoi Keesje,

 

Wat is dit toch een lekker fenomeen he??? Zo fijn om ervaringen te horen, zowel positief als negatief. Ik vind het ook goed dat je af en toe eens wat vergelijkingsmateriaal wat betreft ziekenhuis kan hebben. Wij zijn tot nu toe steeds tevreden geweest over alles in het AMC. Tja, en we hebben al eerder gemerkt dat je dossier inderdaad op het moment dat je er zit pas gelezen wordt. Niet altijd handig maar het scherpt ons om super-alert te zijn en goed voorbereid (met vragen) te komen. Wordt vervolgd!!!

Posted

He meiden,..

 

 

 

Dit is voor het eerst dat ik op dit forum een berichtje achterlaat, normaal lees ik met iedereen een beetje mee om wat informatie op te doen.

 

 

 

Wij staan sinds oktober op de wachtlijst voor ICSI in het AMC. Ik herken het gevoel, dat ik nu zo graag verder wil! Het traject heeft al zolang geduurd, en er zijn nog zoveel onduidelijkheden. Ik kan nu alleen maar wachten op de uitnodiging vanuit het AMC. Hoelang hebben jullie op de wachtlijst gestaan voordat jullie aan de beurt waren? En dan krijg je nog een bijeenkomst toch voordat je mag beginnen? Hoe snel na deze bijeenkomst mochten jullie toen beginnen? En krijg je voor die tijd ook nog een gesprek met de gyneacoloog?

Posted

Hi Bloem,

 

Bij mij kwam de 1e behandeling (dit was IVF) als vervolg op 6X iui ook bij het AMC

 

Tussen de laatste IUI en IVF zaten toen ruim 3 maanden. Nu tussen de IVF en ICSI 2 maanden. Maar daar heb ik een beetje mazzel gehad. Het zou eigenlijk 3-4 maanden zijn.

 

Voordat je mag beginnen moet je een voorlichtingsavond bijwonen en een startgesprek hebben met de IVF arts. Tip: Ik zou het AMC nu al vragen wanneer de eerst volgende voorlichtingsavond is en daar zou ik gewoon al heengaan. dan heb je dat al gehad en dan kan je vragen om een startgesprek. Tijdens dit stratgesprek wordt er een afspraak gemaakt voor de 1e behandeling.

 

 

 

Heb je al wel eens een afspraak gehad in het AMC of ben je nieuw. Als je helemaal nieuw bent dan moet je wellicht eerst nog een kennismakinggesprek etc houden..

 

 

 

Ja.. dat wachten is erg lastig.. Ik vind dat oprecht het vervelendste onderdeel.. het wachten en het feit dat je leven tot afhankelijk wordt van schema's in een ziekenhuis.. maar ja.. we doen het voor het goede doel denken we dan meteen maar weer :-)!

 

 

 

veel Liefs

Posted

Hoi hoi, het AMC kampt met inwerken van nieuwe medewerkers en een enorme toename in patienten, werd mij gezegd. Ook wij hadden bijna een half jaar tijd zitten tussen de 2 ivf's! En dat terwijl we er al zolang liepen, ook 7x iui gedaan. Gelukkig na lang vragen wel een vrijgekomen plek kunnen innemen.

 

 

 

Het VU heeft geen wachttijd lijkt het, die zijn wat grootser op gezet.

 

 

 

Succes met de evaluaties en wachtperiodes meiden!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use