Jump to content

Wie starten er in februari 2010?


Recommended Posts

Posted

Hoi meiden,

 

 

 

Wie van jullie starten er ook in februari 2010?

 

Wij hebben twee weken geleden ons intakegesprek gehad. En op 22 januari krijgen we het gesprek met de verpleegkundige om de medicatie en het prikken te bespreken.

 

De verwachting is dat wij eind februari echt gaan starten.

 

Spannend allemaal!

 

 

 

Ik hoop dat 2010 voor ons allemaal een heel goed jaar gaat worden!

Posted

Hey Dafke!

 

Volgens mij was ik je al tegen gekomen in het andere topic maar er is al een topic over starten in februari 2010. Misschien handig om daar mee te gaan schrijven?? Hoeft niet als je dat niet wilt hoor maar anders gaan er twee topics met dezelfde naam lopen...

 

Spannend dat je bijna aan de slag mag! Heel veel succes!

 

 

 

Liefs Nathalie

Posted

kom je hier nog:D?

 

ik zag dat de anderen topic over IVF/ICSI ging wellicht is het leuk om hier een topic ICSI te hebben:)

 

 

 

a.s Donderdag moet ik naar de verpleging voor de prikcurses en het schema.Februari ga ik aan de pil en dan zal maart onze eerste ICSI poging plaatsvinden.

 

 

 

Groetjes esther

Posted

hoi hoi,

 

 

 

Het enige verschil tussen ivf en icsi is de manier van bevruchten voor de rest is het hetzelfde. De stimulatie, punctie en tp e.d.

 

Lijkt me alleen maar verwarrend 2 topics over hetzelfde onderwerp.

 

 

 

groeten

Posted

ik weet wat het verschil is:) alleen als je op het forum komt en je gaat voor ICSI klik je toch door naar icsi en minder snel naar ivf.Althans ik wel.Mischien heb ik ook wel gewoon teveel tijd zodat ik makelijk 2 topics kan onderhouden:P

 

 

 

groetjes esther

Posted

haha ja dat kennen we denk ik wel allemaal. Ik heb soms ook gewoon veel te veel tijd om hier rond te snuffelen en mezelf gek te lezen en maken.

 

 

 

Het bekende ivf -kwaaltje denk ik :happydance:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use