Jump to content

Recommended Posts

Posted

heeft iemand ervaring met fertizorg

 

het is een gratis service die je medicatie van het fertiliteitsgebeuren thuis bezorgen ,waneer jij dat wil , dus geen gehannes aan de balie

 

het is een deel van apotheekzorg

Posted

ik heb het aangeboden gekregen in het ziekenhuis en ik ga dat ook doen

 

maar werkt het ook zo netjes als dat ons gezegd is ?

 

zijn ze echt stipt en heb je echt alles meteen goed geleverd?

Posted

Ja hoor, twee keer prima ervaring ermee. Ze bellen je voor een soort intakegesprekje, dat al je gegevens kloppen enzo en daarna word je gebeld door iemand van de afdeling planning, waar je mee afspreekt wanneer en hoe laat. Ik heb zelfs 3x iemand hier gehad, omdat de gyn de laatste keer te weinig had voorgeschreven, ook die nalevering kreeg ik keurig op het juiste tijdstip! Ik vind het erg handig.

 

 

 

Caroline

Guest Nic1968
Posted

Wij hebben ook twee keer via het ziekenhuis gebruik gemaakt van Fertizorg, en dat is prima verlopen, je kunt precies op de dag laten bezorgen die je goed uitkomt en hebt dan meteen het hele pakket is huis. De tweede keer kwam ik wat Gonal tekort en die heb ik met een briefje van het ziekenhuis zelf even bij de apotheek bijgehaald. Nic

Posted

Hai Pleun,

 

 

 

Voor de tweede keer maak ik gebruik van Fertizorg en ik ben super tevreden. Het ziekenhuis heeft vorige week woensdag na de uitgangsecho het recept naar Fertizorg gefaxt. Donderdag belden ze me al om een afspraak te maken en zaterdagmorgen werd het allemaal keurig netjes op de afgesproken tijd afgeleverd. De medicijnen die koel moeten zaten in een koelbox. Het is zeker aan te bevelen, je hoeft zelf de deur niet uit en het totale pakket wordt in een keer geleverd.

 

 

 

Succes

 

Groetjes

 

Manouk

Posted

wij kregen de medicijnen ook thuis bezorgd, dit had het ziekenhuis voor ons geregeld

 

op zich had ik het niet erg gevonden om dit bij onze eigen apotheek weg te moeten halen omdat dat bij ons om de hoek is

 

maar het ziekenhuis had hele goede ervaring hiermee en kwam het dus uit boxtel

 

wij wonen in drenthe vlak bij emmen dus de medicijnen hebben wel het hele land door gemoeten

 

werd van te voren gebeld door de apotheek om een afspraak te maken voor het bezorgen

 

mocht zelf de dag doorgeven, ook als het in de ochtend of middag werd

 

omdat we dus zo ver weg wonen konden ze geen preciese tijd doorgeven maar ze waren altijd lekker op tijd zodat ik ook nog wat aan de dag had en niet verplicht moest wachten

 

weet alleen niet of dit via fertizorg ging maar denk het wel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use