Ga naar inhoud

1e keer echt jaloers


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

gister ben ik voor het eerst echt boos en jaloers geweest

 

 

 

mijn vader heeft een beste vriend

 

die lieve man is altijd voor mij een 2e vader geweest

 

maar die lieve man zijn dochter pfffff

 

vroeger zijn wij een tijdje beste vriendinnetjes geweest

 

maar sinds onze ongeveer 16 jaar niet meer

 

waarom ..... nou omdat die griet altijd als ze door had dat ik iets wilde

 

zorgde dat zij het eerder of alleen kreeg

 

op wat voor manier dan ook

 

 

 

*wilde ik een bepaalde spijkerbroek en moets er voor werken en sparen om m te krijgen , hup zij ging naar haar mama en kreeg m gewoon

 

 

 

* vond ik een jongen leuk , trok zij haar shirt wat strakker en liet haar borsten zien en hup weg leuke vent

 

 

 

en ga zo maar door

 

met alles was het zo

 

en niet omdat ze het nou echt wilde hebben maar gewoon om mij te pesten en omdat mevrouw niet kon velen dat ik iets zou hebben en zij niet

 

 

 

en wat blijkt gister avond

 

muts is in de zomer bij haar vorige vriendje (die haar werkelijke op handen droeg , al was mij niet duidelijk waarom) weg heeft in september een ander rijker ventje weten te scoren

 

en nu is ZE ZWANGER AL 14 WEKEN , zomaar effe tussen neus en lippen door

 

 

 

ook dit moet ze eerder hebben dan ik

 

ik was zoooo boos en jaloers (nog moet ik toe geven )

 

en dat arme kind krijgt echt de meest verschrikkelijke losbol als moeder , das er zo eentje die haar kind op laat voeden door de dagopvang en als het thuis is meteen naar bed stuurd

 

of er mee gaat pronken om weer een andere vent te scoren

 

en dan verder weer niet thuis geven voor de uk

 

 

 

 

 

grrrrrrrrr

Geplaatst

Pleun meid, gooi het er maar even lekker uit!!!

 

Wat een grote domper om dit te horen te krijgen.

 

Dit nieuws had je liever gewoon niet willen weten, toch?

 

Ik geef je even een hele super dikke:

 

:hugg:

 

 

 

Lfs Wish

Geplaatst

Pleuntje, (sorry, maar dit klinkt zo 'lief')

 

Over 5 dagen mag jij beginnen met de Deca en dan gaat het snel hoor.

 

Op die vervelende wachtweken na dan.....

 

Lfs

Geplaatst

Hey Pleun,

 

 

 

Gooi het maar ff uit dat lucht op maar wat een ongelooflijke stomme trut!!!! Helaas bestaan deze mensen nog op deze aardbol. Ik weet dat het moeilijk is maar zet haar ff opzij. Jij gaat over 5 dagen beginnen aan jullie toekomst dat is veel belangrijker en daar kun je al je energie wel voor gebruiken.

 

 

 

Liefs en een dikke knuffel,

 

nathalie

Geplaatst

Zo vreselijk herkenbaar, helaas komen we (denk ik) allemaal wel eens met zulke ''prinsesjes'' in aanraking.

Geplaatst

hier effe gallen scheeld al heel veel

 

maar thanks voor de support van iedereen

 

 

 

moet nog effe melden dat ik dinsdag een afspraak heb bij een acupuncturiste

 

baad t niet dan schaat t niet denk ik maar

 

en wat naaldjes meer of minder maakt ook niet meer uit

 

 

 

ben benieuwd hoe ik me daar bij ga voelen

Geplaatst

Moest ondanks de ernst van je verhaal ook wel een beetje lachen. Gewoon omdat het heel herkenbaar is. Het is net of de vreselijkste mensen alles het makkelijkst voor elkaar krijgen en wij maar ploeteren.

 

Wacht maar totdat je een stuk ouder bent, dan is zij heel erg oud en lelijk geworden en ben jij nog een zonnestraaltje, alleen al door alle liefde die jij krijgt van iedereen om je heen en zij niet!

 

 

 

Liefs,

 

Vanessa

Geplaatst

Even terugkomend op de opmerking van Vanessa: kijk naar mijn foto :happy4:...

 

 

 

Kind, snap je helemaal. Hier een soortgelijk verhaal, maar niet over een "jeugdvriendinnetje". Oud collega..nu 28, getrouwd in 2008 met de projectleider waar ik toen voor werkte, toen 48 en al 2 kids uit zijn vorig huwelijk. Voor haar, zijn sterilisatie terug laten draaien. Ze wist toen al dat ik nog graag kiddies wilde. Ze is nu 20 weken zwanger. Vorig jaar, na zijn 'terugdraai' operatie hebben ze het 'maar' 3 maanden hoeven proberen! Je zal ze toch he!

 

 

 

Maar kop op meis! Je hebt een schat van een man aan de haak geslagen (anders zou je niet met hem kindjes willen) en dan moet het maar zo zijn dat wij er meer voor moeten doen. ... wij zijn gewoon doorzetters! Dat is ook heel wat waard...

 

 

 

Dikke knuf hoor...

Geplaatst

Wat heerlijk om even te mopperen, soms lopen dingen zo onlogisch.

 

Wat zijn dingen soms oneerlijk verdeeld, verschrikkelijk.

 

 

 

Groetjes Sylvie

Geplaatst

Hey Eefje,

 

e

 

Mag ik vragen bij wie je een afspraak hebt (acupunturiste)? Ik heb ook informatie ingewonnen maar durf nog niet hahaha.

 

 

 

Liefs,

 

Nathalie

Geplaatst

Hoi Pleun,

 

 

 

ik herken je verhaal wel een beetje hoor, geef je gelijk dat je, je gal even moet spuwen.

 

 

 

ik woon nu 1,5 jaar naast buren die ik nu al lichtelijk zat ben.

 

Mijn man en ik hebben in 2007 besloten om op 7-8-9 te trouwen, meteen toen wij hier in 2008 kwamen wonen hebben we dit met hen gedeeld, toen nog alles leuk en aardig, maar wat blijkt, hebben zij opeens 3 maanden voor deze datum besloten ook te gaan trouwen. Met als gevolg dat er dus 2 bruiden tegelijkertijd naar buiten kwamen en zij moest alles groter en mooier, niet gelukt hoor, wij hebben ons er op de dag zelf niks van aangetrokken.

 

Volgende wil dat ze weten dat we voor de 2e bezig zijn, zij stopt na de bruiloft met roken, want zij gaan ook voor nog een kindje en bij de vorige 2 ging het ook in 1 poging(natuurlijke manier),zodra ze gestopt was met roken en zie hier, ja hoor, ze is nu 3 maanden zwanger, tis toch wat, je hebt ze erbij zitten hoor.

 

Mijn dochter weet het inmiddels ook, vraagt zich al heel lang af wanneer ze nu een broertje of zusje krijgt en ik kreeg dan ook tranen in mijn ogen toen ze zei dat ze niet begrijpt dat zij nog een broertje of zusje erbij kregen, ze zijn toch al met 2 en ik ben nog alleen was haar reactie en ja, wat zeg je dan....

Geplaatst

als ik dinsdag geweest ben zal ik er meteen over melden

 

maar waarom jij pas 2 feb ?

 

ik heb eergister gebeld en kon volgendenweek al terecht

Geplaatst
als ik dinsdag geweest ben zal ik er meteen over melden

 

maar waarom jij pas 2 feb ?

 

ik heb eergister gebeld en kon volgendenweek al terecht

 

Ze zat voor volgende week helemaal vol zei ze. Maar maakt niet uit voor je het weet is het 2 februari :D. Mijn mannetje en ik gaan het weekend van 6 februari er lekker ff met z'n 2-en uit we vonden dat we dat wel verdiend hebben. Dus een lekker vooruitzicht dacht ik zo :D. Met jou verders alles goed?

 

 

 

Liefs,

 

Nathalie

Geplaatst

hier nu weer alles onder controle

 

ben op mijn spuiten ed aan het wachten

 

die komen ze ieder moment brengen

 

 

 

het weekeind van 6 feb heb ik alle dagen feest

 

ik wordt namenlijk de 7e 31

 

en een hele goede vriend van ons is op de zelfde dag jarig en word dan 30 en die vierd het de 6e

 

 

 

dus feest feeest feest

 

 

 

maar ik vindt ook dat jullie effe weg echt verdient hebben dus ook lekker doen en er van genieten

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden