Ga naar inhoud

Onze jongens zijn er.... !!!


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Oooooooo wat een heerlijke mannetjes, en morgen waarschijnlijk thuis wat een heerlijk vooruitzicht! Lekker gaan genieten van de tijd die je samen hebt als gezin, zonder toeters en bellen.

 

 

 

Ik wens je een hele fijne tijd samen.

  • Reacties 63
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Oh wat een schatjes Elena!

 

Morgen lekker genieten met je mannetjes thuis, hoe vind jullie dachter het zo de grote zus van haar kleine broertjes?

 

 

 

meid geniet van deze bijzondere tijd

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Hi Elena,

 

 

 

Wat een schatjes zeg! Morgen eindelijk samen! Geniet ervan!

 

 

 

Liefs, Jane

Geplaatst

Hoi meiden,

 

 

 

Gisterenmiddag weer richting ziekenhuis en daar wachtte een enorme surprise, de boys mochten gelijk mee naar huis!! De artsen zagen geen noodzaak om ze nog langer te houden, dus.... de 1e nacht zit erop!

 

 

 

Ben zooooo verliefd op deze prachtige knulletjes, kan bijna niet van ze afblijven. Ze zijn gewoon om op te vreten, wist niet dat ik van mijzelf zo'n softie kon zijn (bij mijn dochter ging het beduidend er anders aan toe). Misschien komt het ook wel omdat ze nog zo ieniemini zijn, alhoewel dat ook hard aan het bijgroeien is. De eerste onderkin is bij beide al gesignaleerd (hihi).

 

 

 

Overdag probeer ik het af met borstvoeding en 'snachts lekker makkelijk met flesvoeding. Moet toch ook proberen een beetje slaap te pakken daar waar mogelijk!

 

 

 

Meiden, bedankt voor jullie medeleven en felicitaties. Ik kan niet anders zeggen dat het krijgen van kinderen een enorme rijkdom is, zeker als het allemaal niet vanzelfsprekend is. Jullie hebben groot gelijk....... zodra ze er zijn kan het grote genieten gaan beginnen!! En dat doe ik, want ik loop de hele dag een beetje 'stom' voor me uit te grijnzen en voel me ongelofelijk energiek. Hoop dat ik dit over een week nog kan zeggen!!

 

 

 

Kuszzzz,

 

Elena

Geplaatst

Elena ik zit nu met een grote grijns achter de pc, zo blij als jij het beschrijft brengt toch even de kraamtijd weer terug :-D

 

 

 

Ga lekker door met genieten van jouw mooie gezin.

Geplaatst

Hallo Elena

 

 

 

wat geweldig dat ze mee naar huis mochten, ik krijg helemaal kippevel als ik je berichtjes lees, vind het zo geweldig!!!

 

 

 

Geniet van jullie mooie kansjers en heerlijke gezin!

 

groetjes

 

babeth

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden