Ga naar inhoud

Cryo TP in eigen cyclus of met hormonen


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo Dames,

 

 

 

Ik zal verwacht ik in juni opnieuw een punctie krijgen, omdat ik nog maar 1 blasto heb waarvan ik niet verwacht dat hij goed ontdooid ( heeft iedere keer meerdere emmy's gekost)

 

 

 

Nu zit ik in brugge en daar doen ze alle cryo pogingen met hormonen ( suprefact en progynova)

 

 

 

Nu wil ik graag mijn cryo's in eigen cyclus terug krijgen , dat houd toch in rond de eisprong pregnyl zetten,

 

Zo kan je toch iedere maand een TP krijgen, want ik ben nu 1 jaar bezig en heb in het totaal maar 3 TP gehad, wil er eigenlijk iets meer vaart achter zetten.

 

 

 

Meerdere hier ervaring mee?

 

 

 

Groetjes suus

Geplaatst

Hoi Suus,

 

 

 

Ik heb bij de cryo tp helemaal geen medicatie gebruikt.

 

 

 

Op dag 11 had ik een echo: Bms van 5mm en een follikel van ongeveer 12mm.

 

Op dag 13 echo: Bms van 7mm en follikel van ongeveer 15mm.

 

Toen mocht ik beginnen met ovulady (ovulatie) testen.

 

Op dag 15 echo: Bms meer dan 9mm en follikel van 17mm.

 

Ik had 's avonds mijn eisprong gevoeld en die dag daarna op dag 16 had ik weer een echo om te kijken of de follikel inderdaad leeg zou zijn.

 

Dit was het geval en het lab. werd ingelicht om de cryo's te kunnen gaan ontdooien.

 

Volgens mij had ik 5 dagen na mijn eisprong de terug plaatsing.

 

 

 

Helaas is dit niet gelukt.

 

 

 

Heel veel succes met je cryo terug plaatsing!:gekruiste vingers 1

Geplaatst

Hi Suus,

 

 

 

Wij hebben nu ook 1 tp gehd van een cryo in eigen cycles en gaan nu voor de tweede deze week.

 

Ik moest mij op cd 10 melden voor een echo en als de follikel en de BMS vergenoeg was moest ik bloed laten prikken om te kijken hoe hoog mijn LH was als dit goed dan moest ik die avond de pregnyl zetten en dan 5 dagen later bellen ze of de ontdooiing goed is gegaan en of we die middag nog een tp hebben.

 

Ik moet zeggen dat ik het wel fijn vond zo zonder al die hormonen maar of dit beter of slechte is geen idee.

 

 

 

 

 

Heel veel succes met je poging.

Geplaatst

heb net ook mijn vraag gesteld in het topic cryo terugplaatsing, maar zie hier 2 heel verschillende verhalen.

 

 

 

Wish bij jou is het in je eigen cyclus op dag 21 terug geplaatst

 

Chantal33 bij jou is het met gebruik van pregnyl op dag 15 terug geplaatst....

 

 

 

Is het echt zo verschillend?? Misschien snap ik het gewoon niet hoor....

 

 

 

xx

Geplaatst

heey Meiden

 

 

 

Alvast bedankt voor jullie reakties.

 

Zijn er nog meer met ervaringen hierover?

 

 

 

Groetjes suus

Geplaatst

Hoi Suus,

 

 

 

Ik heb ook een cryo in eigen cyclus gehad en zonder hormonen.

 

Ik heb niet eens een uitgangsecho gehad. Even uit mijn hoofd is het als volgt gegaan:

 

Dag 10 begonnen met ovulatietesten van Ovulady (die werkten bij mij altijd goed, zijn wel iets duurder maar nooit twijfel bij gehad)

 

Dag 13 een positieve ovulatietest.

 

Dag 16 een tp van 2 cryo's

 

Dag 25 een positieve zwangerschapstest.

 

 

 

Groetjes Dorine

Geplaatst

Suus, Ja, het klopt inderdaad. Zo kun je elke maand een terugplaatsing krijgen! Joy1 (Als alles naar wens verloopt he?) Eigenlijk heel simpel!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden