Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

  • Reacties 275
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Wat stoer die trui van Luca! En wat zijn zijn haren alweer gegroeid! Leuk hoor!

 

Op foto lijken ze nóg groter dan ze al zijn.. wat gaat het snel..

Geplaatst

lijkt groot??

 

Luca is vrij groot

 

Gisteren bij cb geweest 83 cm en 11.850 kilo

 

Spuitjes gehad,is erg echt beetje ziek van,hangerig,veel op schoot,tevens 2 de tandje.

 

Zit niet mee, eergisteren 2 uur wakker geweest van tandje, maar zetpilletje gegeven.

 

Gisteravond ook en vanavond ook.

 

 

 

Amanda trui is van c&a.

 

Maar deze trui was nog niet in winkel,zag ik achter hadden bij reserves.hihi meteen meenemen die handel,

 

tja dat krijg je als je er werkt, zie zoveel langskomen. achter de kassa...hihi

 

morgen eens kijken,want er is vlaggenweek,25 tot 40 procent en morgen na 18 uur 10% extra,wel druk dan,maar oma gaat ind e rij staan.hahah ze moet er toch zijn.Ik ben meteen weg,normaal moet ik kassa enzo tellen nu dus lekker niet

 

Heb al een vestje van Cars en een trui van mickey weg gehangen,ene 25 en andere 40 ,woe avond 10 % extra en dan personeelkorting 20%

 

bijna gratis dus.haha

 

Oma staat op kinderafdeling dus die let goed op voor mij.

 

Ze had een kinderjasje gzien,weg laten hangen,want waarschijnlijk gaat dit nog hogere korting worden,heb het toch niet direct nodig nu....

 

 

 

groetjes

Geplaatst

Ik vind het een geweldig ding Joos die babywalker die je hebt!

 

 

 

Ik heb wel dat als ik eens ga kijken wat die meiden allemaal hebben......

 

oepsie dan heb ik lekker ingekocht denk ik dan hahaha.

Geplaatst

hey angela,

 

 

 

wat een leuke foto's en hij wordt idd al groot

 

word?hij is het al

 

pfff wat gaat dat snel he?

 

 

 

hier nog wat fototjes van milan die ik heb laten maken!!

 

 

 

foto=ht7ic3st

 

 

 

foto=pzeke83z

 

 

 

foto=3bhcfepz

Geplaatst

haha Roos, ik had ze net al bewondert op hyves. Heel mooi!!!!!!

Geplaatst

Wat een mooie foto's Roos! Leuk dat je al zo duidelijk zijn tandjes kunt zien. Moet zelf ook maar eens wat leuke moeder/dochter foto's maken. Het is meestal hubbie die er met haar opstaat, aangezien ik ze maak!

 

 

 

Wat is Luca al een ventje zeg, wat gaat dat toch hard zeg.

 

 

 

Ik had beloofd om weer wat foto's te plaatsen van Famke. Het is gelukt, maar het duurde even. Wat is die site van Photobucket toch langzaam......De laatste foto gaat dus via een nieuwe site, dus ben heel benieuwd hoe het verschil zal zijn.

 

 

 

Famke als ze slaapt:

 

PB090063.jpg

 

 

 

Famke met de zoon van een vriendin achter de laptop:

 

PB220086.jpg

 

 

 

met haar neefje in bed bij Oma:

 

2981068640102681083Jyvwhs_th.jpg

 

 

 

De kerstfoto's heb ik nog niet binnen, maar volgen na dit weekend.

 

 

 

Corine

Geplaatst

aaaah Famke is een echt meisje!! Lief die foto waar ze slaapt, slapende kindjes vind ik zo vertederend.... *smelt*

Geplaatst

aaaghh wat lief zeg.heerlijk als ze zo liggen te slapen

 

Nu dat lukt echt niet meer hoor, veel te snel wakker.

 

 

 

groetjes

Geplaatst

AAAAAAAA ik smelt als sneeuw voor de zon met zulke lieve mooie kinderen !!!!

 

Het wordt tijd dat ik er ook weer eens een paar maak.

 

Ik zal het zo snel mogelijk doen.

 

 

 

Groetjes Manuela

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden