Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik lees al een tijdje mee op dit forum en heb ook al de nodige berichtjes geplaatst. En toen dacht ik , oh ik heb me nog niet eens voorgesteld.

 

Niet zo netjes van me!

 

 

 

Ik ben dus Noortje, 27 jaar oud en al weer 8,5 jaar samen met mijn man (30).Al weer bijna een jaar getrouwd en samen trotse "ouders" van een hond van 3 jaar oud. (tsja dat is een beetje ons kindje).

 

Al 3 jaar ben ik werkzaam als dierenarts. Voor mij het leukste beroep wat ik me voor kan stellen. Ik werk dan ook heel erg graag.

 

 

 

4 jaar geleden in juli 2006 gestopt met de pil. Het moment kwam nadat ik eerst voor een vakantie de pil doorgeslikt had. Daarna "overtijd' geraakt. Maar toen ik dus een negatieve test had waren we beide zooo teleurgesteld. We waren het er toen snel over eens; we wilden heel graag samen een kindje.

 

Na 1,5 jaar niks de gang naar de huisarts gemaakt. Daar de nodige temperatuurcurves en zaadtesten ondergaan.

 

bijna een jaar later nog niks en toen doorverwezen naar de gynaecoloog.

 

 

 

Tijdens de eerste onderzoeken raakte ik ineens spontaan zwanger. Na 8 wkn echter een BBZ. (mei 2009).

 

hierna eerst nog een controle laparoscopie voordat we aan iui mochten beginnen: linker eileider zat dicht tgv bbz.

 

Daarna in sept/oktober 2009 iui 1+2. Omdat het zaad ineens zoo slecht was (0,1 miljoen) doorverwezen oor ivf/icsi in nijmegen.

 

januari 2010 de intake gehad en toen weer spontaan zwanger. Zo vreemd! Maar helaas met 6 weken een miskraam. Nu heb ik iui nr. 3+4 al weer gehad en het zaad was nu matig.

Geplaatst

Nou meid, welkom! Je naam kwam me al zo bekend voor...Haha, dat klopt dan wel.

 

Ik kom erachter dat ik mij helemaal nooit......... heb voorgesteld. Ik ga het ook maar niet meer doen. Groetjes Joy1

Geplaatst

Welkom Noortje (grappig, een vriendin van me heet ook zo en is ook 27). Ik had je naam ook al een paar keer voorbij zien komen! Je hebt al een hoop te verwerken gehad zeg!

 

Heel veel suc6 gewenst met de behandelingen!

 

 

 

Ps. Goed om te weten dat je dierenarts bent, ik heb 2 honden dus soms wel wat vragen :))

 

 

 

Groetjes Nathalie

Geplaatst

Vind dat toch jammer Joy dat je je na dik 600 berichtjes niet meer voorsteld :))

 

Ik heb het ook niet gedaan, ga het ook niet meer doen! :))

 

 

 

Groetjes Nathalie

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden